Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Megtörténhet?

Létezik ilyen? Megtörténhet?

Figyelt kérdés
Furcsa!Nekem kicsi korom óta erős megérzéseim vannak mindenről,és előbb utóbb be is jönnek!Így van ez pasi téren is.A lényeg/a dolog ami mostanában nagyon foglalkoztat az egy konkrét fiúval kapcsolatos.Még nagyon kislány koromban új iskolába kerültem.(11évesen)Volt egy fiú osztálytársam akibe első látásra bele szerettem és mai napig nem tudom megmagyarázni hogy de bemutatkozása előtt is tudtam már a keresztnevét.Ezzel a fiúval aztán kialakult egy barátság de amikor jött a középsuli 1 évre megszakadt ez a dolog.Aztán találkoztunk és párszor túl is mentünk a barátságon,gondolom értitek mire célzok.A fiú elmondása szerint ő soha nem érzett irántam többet mint barátság de tudja hogy kislány korom óta szeretem és nem zavarja.Mert hiába múlt el nagyon sok év és nőttem fel voltak párkapcsolataim akiket nagyon szerettem de az igazi szerelmem szívem mélyén ő maradt.A LÉNYEG:Mai napig már jó pár éve úgy érzem,hogy bár egyenlőre semmi előzmény vagy jel nem utal erre,és még el sem kezdődött köztünk semmi,a megérzésem azt sugallja nagyon is erősen hogy bárhogy és bármerre is vezet az út végül mellette fogok kikötni és ő lesz a férjem.Volt már olyan akivel hasonló dolog történt,hosszas megérzés után bejött egy ilyen fontos dolog és már akkor érezte(d) mikor még semmi jel sem utalt rá?!Lehet egyszer télleg ő lesz a férjem?!
2010. ápr. 21. 20:10
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
20:06 os nagyon köszönöm!!!Nagyon megnyugtattál:)!!!És sok boldogságot nektek!:)
2010. ápr. 25. 10:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!