Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Megtörténhet?

Létezik ilyen? Megtörténhet?

Figyelt kérdés
Furcsa!Nekem kicsi korom óta erős megérzéseim vannak mindenről,és előbb utóbb be is jönnek!Így van ez pasi téren is.A lényeg/a dolog ami mostanában nagyon foglalkoztat az egy konkrét fiúval kapcsolatos.Még nagyon kislány koromban új iskolába kerültem.(11évesen)Volt egy fiú osztálytársam akibe első látásra bele szerettem és mai napig nem tudom megmagyarázni hogy de bemutatkozása előtt is tudtam már a keresztnevét.Ezzel a fiúval aztán kialakult egy barátság de amikor jött a középsuli 1 évre megszakadt ez a dolog.Aztán találkoztunk és párszor túl is mentünk a barátságon,gondolom értitek mire célzok.A fiú elmondása szerint ő soha nem érzett irántam többet mint barátság de tudja hogy kislány korom óta szeretem és nem zavarja.Mert hiába múlt el nagyon sok év és nőttem fel voltak párkapcsolataim akiket nagyon szerettem de az igazi szerelmem szívem mélyén ő maradt.A LÉNYEG:Mai napig már jó pár éve úgy érzem,hogy bár egyenlőre semmi előzmény vagy jel nem utal erre,és még el sem kezdődött köztünk semmi,a megérzésem azt sugallja nagyon is erősen hogy bárhogy és bármerre is vezet az út végül mellette fogok kikötni és ő lesz a férjem.Volt már olyan akivel hasonló dolog történt,hosszas megérzés után bejött egy ilyen fontos dolog és már akkor érezte(d) mikor még semmi jel sem utalt rá?!Lehet egyszer télleg ő lesz a férjem?!
2010. ápr. 21. 20:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

nekem is van elég sok megérzésem..

a karácsonyi ebédnél az unokahugom kérdezte,hogy van e barátom..és hát nem szép dolog volt de azt hazudtam neki hgy van,és mondtam a srác nevét(aki persze tetszett is)..rá egy hónapra a sráccal összejötünk..volt vele egy csomó álmom,tudtam,hogy össze fogunk jönni:)

ha gonolok egy régebbi jó számra..persze h a kövtkező szám a rádióba az a szám..:D

én is mintha érezném,hogy ki lesz a férjem..kb akivel csak látásból ismerjük egymást,de nagyon sokat álmodtam már vele,hogy vele éltem meg minden..és az álmaim gyakran bejönnek :D

azt is érzem(aznap mikor összejöttünk azt álmodtam hogy a barátom ölelget és "kitéptem magam" a karjai közül és odaszaladtam egy másik sráchoz és elkezdtem ölelgetni simogatni puszilgatni) ,hogy a jelenlegi abrátommal nem lesz hosszú kapcsolatunk..

ha sétálok az utcán és gondolok egy ismerősömre pl h de rég találkoztunk akkor szembe jön velem :d

meeg egyéb ilyen sztorik..szerintem nem véletlen egybeesés..vagy agykontrol vagy 6.érzék :D

szerintem lehetséges..:D

2010. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
100%
Én múltkor arra gondoltam, hogy de ennék egy szendvicset. Hazáig ezen gondolkodtam. És képzeljétek el! Hazamentem és csináltam magamnak szendvicset! Megéreztem hogy azt fogok enni!
2010. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, a házasságok igenis az égben köttetnek. Van egy könyv, amit nagyon szeretek, pont erről szól: Elisabeth Claret Profet: Lélektársak és Ikerlángok.Ebből mindent megtudsz.
2010. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. ápr. 23. 21:19
 35/41 anonim ***** válasza:
mi a horoszkópod, kiváncsi vagyok? kösziii
2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Oroszlán
2010. ápr. 24. 08:28
 37/41 anonim ***** válasza:
Mikor születtél? Hónap nap. Kíváncsi vagyok.
2010. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Ó, már látom megkérdezték a horoszkópod. Akkor tárgytalan. Pedig lemertem volna fogadni, hogy halak vagy. Na ez nem jött be.
2010. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
én ezt nem értem...mi köze ehez a horoszkópomnak és a születési dátumomnak????
2010. ápr. 24. 19:15
 40/41 anonim ***** válasza:

Szia! Te is szerencsés vagy, mint én :)

A párom az első pasi az életemben. Júniusban lesz 14 éve, hogy együtt vagyunk. Én 17 éves voltam akkor mikor összejöttünk ő pedig 21. Van 2 gyönyörű kisfiunk..és nagyon szeretjük egymást. Jóban-rosszban összetartunk és itt lehet nagyon kemény helyzetekre is gondolni.

Amikor én őt megláttam kb. 12 éves voltam. Már akkor volt olyan érzésem, ha ránéztem, hogy valami közöm lesz ehhez a fiúhoz valamikor. Egy darabig nem láttam, mert úgy alakult, aztán 14-15 évesen újra láttam. Azért nem írom, hogy találkoztunk, mert ő ügyet sem vetett rám. Azt hiszem ebbe az akkori külsőm is közrejátszott. Aztán 17 évesen közös baráti társaságba kerültünk. Addig még csak a nevét sem tudtam, csak úgy megéreztem. És nekem is bejött a megérzés, mikor bemutatkozott.

Szóval nem lehetetlen a dolog.....

2010. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!