Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit fognak szólni...

Szerintetek mit fognak szólni a szülinapi bulin? Pénz helyett, játékot kap az unokaöcsém

Figyelt kérdés

Nővérem fiának hétvégén tartják a szülinapi buliját. Tesóm szólt,hogy mindenki inkább pénzt adjon a gyereknek,mert hogy nem kell sok vacak,majd inkább vesznek egy nagyobb dolgot neki.


Én nem állok túl jól anyagilag,nincs munkám,de ezt a családom elött nem reklámozom,hogy állást keresek. Szóval nem tudják hogy szegénység van.


A turiba vettem neki 300Ft-ért egy markoló gépet(jó nagy). azt csomagoltam be neki szépen.


Tesóm elég sértödös,kicsit félek hogy ki fog akadni hogy nem pénzt adok. Direkt mondta h amit az ajándékra költenénk azt adjuk oda. Én mégse adhatok oda 300FT-t. Igy is a napi kaja pénzből(napi 500FT) csiptem le h megtudjam venni.


2016. szept. 7. 23:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
30-as vagyok. Félreérthető lett :D a dédinek mivel szűkösen él, annyit mondtunk nem muszáj hoznia, csak legyen ott. Tudtuk hogy neki a 100forint is ,,sok" mert spórolnia kell mindenen. Segítséget meg nem fogad el :/
2016. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
74%
Mi lett végül?? Mit szólt a nővéred az ajándékra? Ami még fontosabb: a kicsinek tetszett?:)
2016. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!