Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélhetünk a szingli életről?

Beszélhetünk a szingli életről?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék arra, hogy aki ezt tudatosan vállalta, miért tette?

Jó neki és nem gondolkodott el azon, hogy mégis családot alapít?


2010. ápr. 24. 17:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

70%os, te nagyon gyökér vagy.

Senki nem mondja, hogy az rossz. Azért írtam, hogy beszélgessünk. Nem akarok itt se igét hirdetni, se megtéríteni senkit, egyszerű eszmecseréről van szó. Kifejteni a saját álláspontunkat.

Úgy látszik, itt nem lehet feltenni egy normális kérdést, mert mindig akad egy valaki, aki gerjeszti a vitát.


Lehet, hogy jobb lenne egy kamu kérdést feltenni ("Terhes lettem a főnökömtől, mit tegyek?" , mert akkor van értelme vitázni. Másolj ki egy mondatot, ahol én a szingliket szidtam?

Csakis kizárólag kérdeztem és normális válaszokat vártam, várok rá.

2010. ápr. 25. 11:08
 22/25 anonim ***** válasza:
A kérdező kommentjére.
2010. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Mint mondtam én nem vagyok szingli csak meg tudom őket érteni. Normális kérdést nem úgy kell feltenni hogy aztán a kommentedben közlöd hogy az a jó ahogy te csinálod és nem is érted hogy lehet másképp. Persze ez az egyszerű ártatlan kérdés én meg a szemét mert nem értem miért kell kiakadni ha valaki nem olyan mint te és ezt le is írom és nem jópfizok.... Tudod az ilyen embereknek már tele a t*kük az elfogadásra képtelen, értetlenkedő emberekkel!
2010. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg próbáljatok megnyugodni,nyugi lányok!Engem például azért köveznek meg rendszeresen,mert egy középszerű,besavanyodott embernek tartanak,amiért fiatalon komoly párkapcsolatom van,és olyan dolgokat értem el a párommal,amelyeket nagyon nehéz elérni a mai világban.Ez például nekem esik rosszul,de sajnos ilyen a világ.

Én alapból nem szoktam bántani a szingliket,csak azokat,akikkel nagyon elszalad a ló,beszólogatnak,és nem tudják,kinek képzeljék magukat.Viszont van olyan egyedülálló ismerősöm,aki teljesen normális,és jól kijövök Vele,mert értelmes,intelligens,és néha egymásnak osztogatunk tanácsot az ,,Életről"! :-)Az is megesett,hogy beszóltam valakinek,mert kicsit sokat hitt magáról,és azt gondolta,én attól kevesebb vagyok,mert nem úgy élek,mint Ő.Szóval,szerintem ha valaki normálisan viszonyul egy másik életforma képviselőjéhez,az fordítva is azt kapja vissza. (Kivételek ez alól azok az emberek,akik azt képzelik,ők attól átlag felettiek,hogy nem úgy élnek,mint más.)

2010. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%
én imádok szingli lenni több az időm és jobban is szeretek egyedül lenni plusz így a kutyámmal is szoktam futni és jót tesz az alakomnak a tél után!Az elköteleződést v mi meg nemszeretem se a romantikus nyálas dolgokat így király:D így tuti az életxD
2010. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!