Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélhetünk a szingli életről?

Beszélhetünk a szingli életről?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék arra, hogy aki ezt tudatosan vállalta, miért tette?

Jó neki és nem gondolkodott el azon, hogy mégis családot alapít?


2010. ápr. 24. 17:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én például azért,mert nem akarom elkötelezni magam,jól érzem így magam a bőrömben,nem szeretem ha a nyakamon lóg valaki,és nem nekem való a párkapcsolat.Viszont vannak abrátaim,akikkel oylanok vagyunk,mint egy család és egy nőért sem adnám őket.Nekem így szép az élet (: 20/F
2010. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
*barátaim,bocsi
2010. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Na igen, most még fiatalok vagytok és úgy gondoljátok, hogy minen így szép és jó és tökéletes.


De 30-40 év múlva, mikor már a barátok/barátnők elmaradnak, akkor mit csináltok? Fiatal vagyok 2 gyerekkel, de már azon jár az eszem, hogy milyen szép is lesz 40 év múlva, mikor az unokákkal együtt összeül a csald karácsonykor és nagy ajándékozásokat és kajákat tartok.

És tényleg azokkal, akiket szeretek és tudom, hogy ők is viszont szeretnek. Ezt a barátokról nem biztos , hogy elmondhatod 20-30-40 év múlva is.

2010. ápr. 24. 21:45
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Lesz@rom,hogy mi lesz 30 év múlva,valószínűleg a föld alatt leszek,jobb ettől meg biztos nem lesz,max rosszabb.Én tuti nem vállalnám be a gyereket,meg család...én magamnak élek és a mának...persze ez én vagyok,mindenki maga rendelkezik az életével.Előző voltam.
2010. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg Cosmo girl-nek hívják a szingliket? A magazin után? Amiben tippek vannak, hogy hogy csavard el a fejét, hogy tartsd meg, hányféleképp tudod orálisan kielégíteni...

Nem szeretem a szingli jelzőt, mert tényleg sokan vannak, akik csak addig szinglik, ameddig nem találnak párt.

Én pl. nem viselek el senkit magam mellett. Fárasztó. Nagyon szeretek egyedül lenni.

Számomra a szingliség azt jelenti, hogy tisztában vagy önmagaddal, azzal, hogy mit akarsz, és az önbizalmad is a helyén van. Nem akarod, hogy egy másik ember kipótoljon, mert tudod, hogy te egy egész vagy. Nem akarsz társadalmi elvárások miatt férjet, csakhogy mások ne gondolják már, hogy "valami baj van veled". És nem vársz önigazolást mástól.

Persze ez nem azt jelenti, hogy aki férjhez megy, az "hülye". Nem, ha szerelemből teszi, akkor tegye. Nem nézem le azt, aki nem úgy gondolkodik, mint én.

Csak azt nézem le, aki másokat is lenéz. És aki képmutató.

2010. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%

Látod kérdező te sem tudod elfogadni a másmilyen embereket mert tudat alatt úgy érzed ha nem mindenki úgy él az a te életformád megkérdőjelezése. Pedig ez nem így van.:)

Hidd el, téged meg a gyereked elhagyhat és akkor egyedül maradsz karácsonyozni a putriban vagy az idősotthonban. Ez nem biztosíték. Nem tudom mit kell úgy rettegni az egyedülléttől! Ez a ti félelmetek és ezt vetítitek ki a másmilyen emberekre. Gondolom ha valaki félne egyedül maradni akkor szülne gyereket, lenne párja...

Amúgy sajna nem vagyok fiatal ahogy állatítod hanem 29. Ja akkor meg jön az hogy hülye vagyok hogy még ennyi idősen sem nőtt be a fejem lágya és raktam le pár gyereket. :) Mindegy. Én tudok nyugodtan élni és boldogan a párommal, nem zavar ha más nem ilyen. Ellenben téged igen ahogy látom. Nem velem van a baj. :)

2010. ápr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

nono

Én sem mentem el a pocskondiázás felém nem kell rögtön a másik torkának esni.

Nem putriban élek.És mondhatni elég jó körülmények között, ezáltal biztosítva van hogy nem idősek otthonában fogom tengetni az utolsó napjaimat (max elmegyógyintézetben:DD)

De 5 évvel ezelőtt, mikor még én is egyedül rótta az utcákat és a barátnőimmel a bulikat, azt mondtam, ez így tökéletes.

De most a két gyerek nélkül el se tudom képzelni az életemet.

2010. ápr. 25. 08:05
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
23:44 Teljesen igazad van. A hidrogénezett szőke cicababák pont hogy nem szinglik. Az egyedülálló nők a komoly, ambiciózus nők. Vannak céljaik, és nem mondom hogy nem lenne rossz egy társ, de ha nem jön az sem baj. Nem hajtja az hogy mindenáron pasit kell fogni, mert jól érzi magát egyedül.Letudja kötni magát és épp hogy állandóan jár az esze valamin. Legalábbis én ilyen vagyok. Még magával sem tud lépést tartani néha nem hogy egy pasival. Én azt vallom, ha aminek meg kell történnie, az úgy is megfog. Ráadásul a babaarcom miatt a pasik csak nézni tudnak. Én meg nem fogom törni magam, hogy az ellenkezőjéről is meggyőzzem őket és kezdeményezzenek.
2010. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
De az te vagy. Nem kell másokra is értelmezni, hidd el van olyan aki nagyon szépen el tudja képzelni az életét úgy ahogy te nem. Az is te vagy aki bulikat rótta... Azért mert valaki szingli nem rögtön olyan ember aki strigulázza hogy hány f*szt fogott, buliról bulira jár és amúgy is egy förtelmes éretlen személy! Miért zavar annyira egyeseket ha valaki nem olyan mint a nagy átlag?
2010. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Előző: Most kire reagáltál??
2010. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!