Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi rezsivel szálljak be,...

Mennyi rezsivel szálljak be, ha alig vagyok otthon?

Figyelt kérdés

Minden este a páromnál alszom, munka után szoktam hazaugrani zuhanyozni. Reggelit és ebédet a munkahelyemen eszek, vacsora a páromnál.

Hétvégén vagyok otthon többet, mikor takarítom a szobám, illetve kimosom a dolgaim. Néha sütök egy-egy süteményt.


Áramot, vizet alig használok otthon, mégis fizetek 25 E ft-ot a szüleimnek.

Páromnál kb 30 E-rel szállok be a költségekbe, többet nem fogad el.


A szüleim szóltak, hogy kevés ez a pénz, nem tudnék e még 10 ezret adni havonta. Tudni tudnék, de mire fel?

Egy szelet kenyeret nem eszek otthon, nem tudom mikor aludtam utoljára az ágyamban.

A napi egyszeri fürdés meg a hétvégi mosás biztos nincs 40 ezer ft.


2016. okt. 3. 17:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

Igen, több ezret adok haza. Édesanyám egyedül él, nehéz kijönni egy fizetésből, ha nem valami szuper munkád van. Segítek neki, mert szeretem, jóban vagyunk, és értékelem, hogy egyedül felnevelt.


Én sem értem, hogy miért vagy ilyen kétlaki. Így igazából sehol sem vagy rendesen, és a pénzed is kétfelé megy el. Minek kell fenntartani a szobádat, ha alig vagy otthon? El kéne döntened, hogy mit akarsz.


Szóval először magaddal kéne rendezned a helyzetet.

2016. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
Elmondanám neked, hogy az én 23 éves fiam nem a seggét vakargatja, vagy tingli-tangli munkát végez, hanem 3 hónapja a határt védi lent, a déli határon. Kérés nélkül küld pénzt nekem, amit én nem használok fel, hanem elrakom Neki, majd ha hazajön lesz meglepi. Erről ennyit.
2016. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

Hogy miért él kétlaki életet, ha problémája adódna a kapcsolatában,akkor van hova hazamennie.

Ha megteheted,hogy segited a szüleidet, miért sajnálod tõlük?

2016. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

Ennek így mi értelme??

Minek mész haza fürödni, meg hétvégén mosni, sütni, ha amúgy a párodnál laksz? Ott nincs víz?

2016. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%

8-as vagyok Kérdező!

Nem tudom, hogy a többiek mit csinálnak, de én például az egész rezsijüket átvállaltam a szüleimnek, pedig nem is velük éltem, mert rá voltak szorulva.

Édesapámnak nem túl nagy nyugdíja volt (hivatalnok volt egész életében) édesanyám meg súlyos betegsége miatt le volt százalékolva, nagyon kevéske pénzzel.

Én sem voltam vezérigazgató sehol, de a szüleimet erkölcsi kötelességemnek éreztem segíteni, ahogy a húgom is megtette, hogy egy kicsit gondtalanabb életük legyen.

De nem vagyunk egyformák ...

2016. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%
" Tudni tudnék" - akkor adj, és legyél jóban a szüleiddel.
2016. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk én azt nem értem, hogyha naponta otthon tisztálkodsz, hétvégén mosol, sütsz,(általában más is így csinálja munka mellett) akkor a párodnak miért adsz 30ezret és ahol ténylegesen fogyasztasz, ott 25ezret?

Nem mellesleg hiába nem vagy otthon, télen a te szobádat is fűteni kell és az sincs ingyen.

2016. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem lakna otthon, akkor fűteni kell, gondolom. Sztem a +10 E azért sok. ÉN kamunak vélném, biztos másra kell. De én a saját anyámból indulok ki. Bár sztem akkor sem fogyaszt 35 E-t. Szóval megkérdezném, tényleg mire kell. A választól függően adnék. A párjáéknak mert valszeg azért ad többet, mert ő nem ott lakik. Olyan "mini lakbér" féle. Szerintem.
2016. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
97%
Komolyan nem értem. Miért nem a párodnál zuhanyzol? Miért nem ott mosod a szennyesed? A szülői ház nem azért van, hogy csak mocskolni járj oda.
2016. okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%

miért nem költözöl össze a barátoddal? sokkal egyszerűbb lenne.

amúgy a szüleidtől szerintem pofátlanság,hogy ennyi pénzt kérnek havonta és nem elég.

kölötözzetek össze, az a legegyszerűbb

2016. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!