Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi rezsivel szálljak be,...

Mennyi rezsivel szálljak be, ha alig vagyok otthon?

Figyelt kérdés

Minden este a páromnál alszom, munka után szoktam hazaugrani zuhanyozni. Reggelit és ebédet a munkahelyemen eszek, vacsora a páromnál.

Hétvégén vagyok otthon többet, mikor takarítom a szobám, illetve kimosom a dolgaim. Néha sütök egy-egy süteményt.


Áramot, vizet alig használok otthon, mégis fizetek 25 E ft-ot a szüleimnek.

Páromnál kb 30 E-rel szállok be a költségekbe, többet nem fogad el.


A szüleim szóltak, hogy kevés ez a pénz, nem tudnék e még 10 ezret adni havonta. Tudni tudnék, de mire fel?

Egy szelet kenyeret nem eszek otthon, nem tudom mikor aludtam utoljára az ágyamban.

A napi egyszeri fürdés meg a hétvégi mosás biztos nincs 40 ezer ft.


2016. okt. 3. 17:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%

A két kezem összetenném, ha lenne lehetőségem anyámnál lakni és nem 70-80 000 Ft-okat kifizetni szoba+rezsire lakótársakkal, kaucióval stb.


Nem értelek, komolyan. Ha a 35000 Ft-ot nem akarod kifizetni, akkor miért nem költözöl a pasidhoz vagy külön, mondjuk albérletbe?

2016. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
net tv telefon... mindegy menyit vagy otthon ezek alapdijasok
2016. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Otthon netünk sincs, pont azért lett lemondva, mert nekem otthon nem kell, anyuék meg elvannak a tv-vel.
2016. okt. 4. 17:37
 24/28 anonim ***** válasza:
89%
Máshol laksz, de otthon zuhanyzol?
2016. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
hát akor a tv számlát fizesd fogj egy sárga csekket és tüntesd el
2016. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Most odaadtam a szüleimnek 40 E ft-t, páromnak is 30at. Ez volt múlthét szerdán.


Ma már jött az sms, hogy tudnék e adni egy 20 ezrest, mert erre meg arra kell.

2016. okt. 10. 17:49
 27/28 anonim ***** válasza:

Milyen és mennyi jövedelmük vannak a szüleidnek?

Mekkora és milyen lakásról beszélünk?

Egyébként nem tennék fel ilyen indiszkrét kérdést senkinek, de itt névtelenül és arctalanul senkit nem ér sérelem, ha válaszolsz.

2016. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%
Legjobb lenne rendesen odaköltöznöd a barátodhoz, a szüleidet meg hanyagolni. Úgy látom, ATM-nek néznek téged.
2016. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!