Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Loptam. Visszanyerhetem...

Loptam. Visszanyerhetem valaha az anyukám bizalmát?

Figyelt kérdés
Édesanyám házigondozó. Mindig hazahozott egy hátizsákot benne az gondozottjai pénzével. Én egyik nap arra gondoltam elveszek egy kis aprót úgysem tűnik majd el neki. Nem buktam le azért megtettem mégegyszer és mégegyszer és még párszor. Ez így ment hetekig. És ma lebuktam. Mondta hogy megszámolta mielőtt elment otthonról és amikor visszajött hiányzott pénz. Nem akarta elhinni és már rettentően bánom hogy ilyen gusztustalan dolgot tettem. Azelőtt még csak nem is mertem a lopásra gondolni. Nagyon félek hogy soha többet nem fog bennem úgy megbízni mint azelőtt. Nem tudom tegyek hogy visszanyerjem a bizalmát? Kérlek ne vszóljatok le hanem segítsetek.

2016. okt. 16. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez most anyudon mulik.

Nalam mar szinte lehetetlen lenne visszanyerned, hisz valoszinu tobb vagy 10 evesnel, megsem nott be a fejed lagya, ami rosszabb hogy MASOK penzet loptad el TOBBSZOR.

2016. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, fogsz-e még ilyen hasonlót csinálni?
2016. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sorozatosan megtetted. Csak azóta érzed magad c@rul, mióta megtudtad, hogy ez kiderült.

Hát, kedves kérdező, (nem vagyok rossz szánékú ember, de) remélem, hogy nem úszod meg!!!!

2016. okt. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Nagyon félek hogy soha többet nem fog bennem úgy megbízni mint azelőtt"


Ettől nem kell félni. Ez már megtörtént. Soha többet nem fog úgy bízni benned, mint azelőtt. A gyereke maradsz, a szeretete is megmarad, de innentől minden forintot állandóan meg kell számolnia szegénynek, amit elöl hagy, hogy meg tudjon bizonyosodni, hogy nem loptál belőle. A saját becsületét ugyanis miattad nem akarja eljátszani. Én is rettegnék a becsületemért, ha ilyen helyzetbe kerülnék!

2016. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már a legelső alkalom is feltűnt neki, abban szinte biztos vagyok.

Mások pénzéért felel amivel szigorúan el kell számolnia.

Kb az állását veszélyeztetted!

2016. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Figyelj lopni rossz dolog de ha csak egyszer fordul elő az megbocsátható, de a többszörös lopás elfogadhatatlan és megbocsáthatatlan
2017. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!