Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek "cikibb" és hány éves...

Kinek "cikibb" és hány éves kortól a szüzesség egy férfi és egy nő esetében?

Figyelt kérdés

Azért itt tettem fel a kérdésemet, mert ide, úgy gondolom, hogy idősebbek járnak. Szóval maradjon csak itt.


Ne mondjátok, hogy nem sosem "ciki" , mert biztos, hogy egy bizonyos kortól már TÉNYLEG az.


2010. ápr. 26. 15:33
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
62%

ma 16:14


Oltári nagy baromság, egy lányka is lehet spontán orgazmusa, még olyan korban is amikor még azt se tudja mi az!


Fiúknál ugyanez...



Ha egy nőnek nincs orgazmusa az valamilyen testi rendellenesség, pl lenövés vagy lelki (tudatalatti) sérülés miatt van...

2010. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Mert az, aki 14 évesen elveszti a szüzességét, lefekszik fűvel - fával, az nem ciki?

Persze egy idő után (25-30 év körül)kellemetlen, na de nem híreszteli az ember mindenkinek, hogy "képzeld, amúgy én szűz vagyok."

2010. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Füzőgetnek?? Jó vicc!
2010. ápr. 26. 16:19
 24/53 A kérdező kommentje:
Nekem 23 évesen (csak abban az esetben ha rövid időn belül összejön vmi) kell elkezdenem azt tanulni, amit az átlag már 15-18 éves korában elkezd!!!! 30-35 éves koromra fogok arra a szintre eljutni, amire már az átlag eljut 25-28 éves korára!!!!!! Nem tudom magam kiélni és közben eljár felettem az idő!!!!
2010. ápr. 26. 16:23
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, ha nagyon görcsösen akarod, azt megérzi a nő, és inkább elmenekül. (azt is megértem persze, hogy természetesen nyilván nagyon akarod már). Ha elmész társasággal valahová, akkor ismerkedj, beszélgess, légy kedves, humoros, normális, és ne érezze rajtad senki, hogy ez téged frusztrál... Ha jön valami, örülj neki, ha pedig nem, akkor azon már kár bánkódni sajnos, hogy mennyi időt hagytál ki és nem élhetted ki magad. megjegyzem még van jópár éved kiélni magad:) Szóval inkább a jövőre koncentrálj, járj el társaságba, ismerkedj, menj szórakozni, összejövetelekre, fősulis, egyetemi rendezvényekre... bízz magadban és saját magad miatt ne keseredj el... ha pedig összejön valami, nem feltétlenül fog feltűnni, hogy még nem voltál lánnyal.
2010. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
95%

"Ha egy nőnek nincs orgazmusa az valamilyen testi rendellenesség, pl lenövés vagy lelki (tudatalatti) sérülés miatt van..."

kérdés: ezt lány írta, ,vagy fiú????

mert nagyon sok nő az életben nem mondaná meg, hogy nem ment el, mert szégyenli

tehát a pasik javarésze hiszi azt, hogy minden renben

2010. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
91%

Én sokkal idősebb vagyok tőled. Az a baj,hogy ma divat a szex,és divat erről beszélni. A kapcsolatok nem egymás megismeréséről,megszeretéséről szólnak,csak a testiségről. Mindenhol azt hallják a fitalakok,hogy szex nélkül nem lehet élni,ha éppen nincs partner,akkor már tiniként is saját magadat kell kielégíteni. Kellenek a tapasztalatok, stb.

Ez nem igaz. Még ma is ismerek olyan nőt,aki 29 évesen ment szűzen férjhez, a párjának előtte csak 2 kapcsolata volt. Ma tökéletes összhangban élnek egymással,és nevelik a kicsijüket.És nem ő az egyetlen.

Csak ma áltatják magukat a fiatalok azzal,hogy aki nem szexel,az pszcihés zavarokban szenved majd,vagy rossz lesz a kapcsolata. Ez pedig nem igaz. Még 40-50 évvel ezelőtt sem feküdtek össze mindenkivel,és sokan mentek szűzen férjhez. Ettől még nem volt baj a házasságukkal. Persze voltak kivételek,de nem ez volt az általános.

Olvastam egy szexológus könyvét. Szerinte a jó házassághoz az kell, hogy szeressék,megértésék egymást, vagyis a lelki összhang. Nem lehetnek önzők,hanem a másiknak akarjanak elsősorban örömet szerezni. Ha ezt mindkét fél így teszi,akkor mindketten boldogok lesznek. A jó szexhez a legfontosabb,figyelni a másikra,megismerni a másik testét,és összehangolódni. Ez pedig idő kérdése csak.

Ha nem lehetne szex nélkül élni,akkor minden asszony bolond lehetett volna a háború alatt, akinek a férje a fronton vagy a fogságban volt. Ők éveken keresztül egyefdül nevelték a gyerekeiket,és nem kerestek maguknak szeretőt. Egyik sem lett depressziós. Ezt csak ma divat így hinni.

Egy előttem szóló írta,hogy kell a diákszerelem stb. Ez igaz. Az én időmben is voltak diákszerelmek,amik elmúltak. Voltak utána más szerelmek is,amíg eljött az igazi. De ez nem párosult a szexel.Esti sétával,kapuban beszélgetéssel,néhány csókkal igen,de ettől többel nem.

Valahogy a kettő között kellene egy normális arányt találni ma is.

Semmi baj veled,megtalálhatod még te is a párodat. Ha szeretitek majd egymást,akkor a szxel sem lesz baj.

Az pedig igaz,hogy ez mindenkinek magánügye,senkinek nem lehet beleszólása.

2010. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
49%

aki szüzen férjhez megy,és hű, lehet frigiden hal meg

illetve neki erre nagyobb az esélye

végül is lehet szép az élet orgazmus nélkül...

2010. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
De akkor is van igazság abban amit írtam. Tapasztalat igenis KELL!!!!
2010. ápr. 26. 17:06
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Még tapasztalhatsz eleget..Miértelme van 12 évesen b@szni orba szájb@.Úgy beszélünk most rólad mintha már 40 lennél pedig nem.Hidd el hogy nem vesztettéls emmit csak ne így fogd fel mintha már minden veszve lenne..
2010. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!