Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek "cikibb" és hány éves...

Kinek "cikibb" és hány éves kortól a szüzesség egy férfi és egy nő esetében?

Figyelt kérdés

Azért itt tettem fel a kérdésemet, mert ide, úgy gondolom, hogy idősebbek járnak. Szóval maradjon csak itt.


Ne mondjátok, hogy nem sosem "ciki" , mert biztos, hogy egy bizonyos kortól már TÉNYLEG az.


2010. ápr. 26. 15:33
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy normális ember egyetért veled

egy nőnek tanulnia, tapasztalnia kell

egy férfinak meg a nőt kell(kellene) tanulnia

mert egy pasi mindentől elmegy, egy nő meg nem

persze nem beteg emberekről beszélek..

2010. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Nézd én 30 éves korom körül szeretnék belevágni a családalapításba. Ez azt jelenti, hogy az "igazit" (már ha létezik ilyen) 25-28 éves koromban kellene megismernem és az már csak 2 ÉV!!! És még francot sem tudok a párkapcsolatokról és a szexualitásról. Az eltervezett időig meg már 10 év sincsen hátra. De az is lehet, hogy be sem jön a számításom. Pedig ez lenne az "optimális" életkor a családalapításhoz (30+).:S
2010. ápr. 26. 17:20
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
És mi most mit tehetünk ennek érdekében hogy sikerüljön neked ez?Kaptál elég tanácsot.Arról is hogy mi ciki vagy mi nem.Mostmár minden rajtad múlik ahogy eddig is rajtad múlt.
2010. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Azok az évek amik elteltek eddig azokon már nem tudsz változtatni.Hogy mit hagytál ki vagy mit nem.Ezen kár filózni meg bánkódni.Remélhetőleg hasznosan töltötted.Hidd el nem te vagy az egyetlen aki csak később csöppen bele a kapcsolatokba..
2010. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Tudom. Azt bánom, hogy nem bennem annyi kurázsi akkor, mint most nem mintha olyan sok lenne, de több esélyem lett volna akkor.:S Ezt bánom, hogy későn érő vagyok vagy mi, de ezen sem tudok változtani.:(
2010. ápr. 26. 17:44
 36/53 A kérdező kommentje:
* nem volt
2010. ápr. 26. 17:44
 37/53 anonim ***** válasza:
56%
Elolvasva a hozzászólásokat megerősödött a hitem abban, hogy egyetlen egy világhatalom van: az emberi ostobaság...
2010. ápr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a ciki, hogy valaki ilyenbol ugyet csinal. Ez nem kor fuggo! Senkit sem tesz cikive a szuzesseg. Ennel butabb kerdest keveset lehet itt olvasni, mar elnezest. Ez is mutatja, hogy mirol szol a mai tarsadalom. Kivulre akarsz mutatni valamit, ami nem te vagy. Csak azert akarod elveszteni, mert cikinek erzed ahelyett, hogy arra torekednel, hogy majd azzal tortenjen meg, akit igazan szeretsz. Az, hogy ez milyen eletkorban kovetkezik be, szerintem lenyegtelen. Aki ilyenen csamcsog, nem a baratod es nem normalis.


23/L

2010. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ember nem szokta kiteregetni a magánéletét, így nem az az első témák egyike, hogy ki kivel és hányszor.

Én megértem, hogy aggódsz a jövődet illetően, de nem kellene ennyire rágörcsölni a témára. Én is nemrég jöttem rá, hogy már nem ártana a családalapítással is foglalkozni. Mert ugyan voltak rövidebb távú kapcsolataim, de az igazi még várat magára. De ha az ember ennyire rágörcsöl, hogy jaj, mikor lesz, mikor jön el az igazi, akkor teljesen kikészíted magad, s ez még kívülre is kihat és ezt mások (például a kiszemelt személy) is látja.


Tudom, hogy én sem leszek fiatalabb, így mostantól csak előre nézek és nem azon gondolkodom, hogy mi lett volna, ha... Mert persze másképp is alakulhatott volna az egyetemi-időszak az életemben, de én nem úgy alakítottam, ahogyan kellett volna, nem használtam fel az időt kellő képpen. Így nem okolhatok mást, csak saját magamat. De nem fogok ezen siránkozni, mert ami történt, megtörtént, hanem előre tekintek, nyitott szemmel járok a világban, hogy összefussak az igazival, nehogy elkerüljük egymást, s mindeközben tartalmasan is teljen az idő, emberekkel ismerkedjem meg.


Az embernek sosem késő változtatni. Nem maradtál le te sem semmi olyanról, ami nem bepótolható.


26 l

2010. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezzen ennyit agyalni, járj bulizni, szólíts meg minél több csajt. Próbálkoz minél többször, párszor vissza utasitanak de minnél többször próbálod annál nagyobb az esély a sikere.
2010. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!