Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek "cikibb" és hány éves...

Kinek "cikibb" és hány éves kortól a szüzesség egy férfi és egy nő esetében?

Figyelt kérdés

Azért itt tettem fel a kérdésemet, mert ide, úgy gondolom, hogy idősebbek járnak. Szóval maradjon csak itt.


Ne mondjátok, hogy nem sosem "ciki" , mert biztos, hogy egy bizonyos kortól már TÉNYLEG az.


2010. ápr. 26. 15:33
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
Jaja .Egyetértek az utolsókkal is.Nem kell ennyire temetni ezt a dolgot.És valóban mindenki magánügye hogy mikor és hol és kivel és egyébként.És ha ezt feltudja fogni valaki hogy ez így van akkor már nincs is kint ez a kérdés...
2010. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de számomra nem az a ciki h valaki szüz hanem az ha valaki ennyit siránkozik miatta.Volt 1 hasonló kaliberü haverom.Állandóan azt magyarázta h ö csúnya meg hogy ö még szüz és h soha senki nem fogja megtanitani a sexre.Persze h nem ha igy áll hozzá.Kit érdekel h szüz ez annak a csajnak akivel elöször vagy lehet h imponál viszont idegeneket nagyon is idegesít.Ne aggódj az a srác is megtalálta álmai nöjét Te is megfogod csak ne avval kezd a kapcsit h szia cica képzeld még szüz vagyok....Egyébként tényleg nem vagy lemaradva semmiröl.Van olyan pasi aki 10 éve szexel és még mindig sz@r az ágyban és ismerek olyat aki 3. alkalommal már hihetetlen volt.Embere válogatja.
2010. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
38%
En csak azt nem ertem, hogyha valaki ennyire ki van akadva azon, hogy meg szuz(ami egyebkent ertheto), akkor miert nem megy el egy prostihoz?Na ott szerezhetnel tapasztalatokat, es levezetnel egy jo adag feszultseget.Lehet, hogyha elmennel egy parszor egy ilyen helyre, es elveszitened a szuzessegedet, utana sokkal konnyebben tudnal ismerkedni normalis csajokkal is.En tuti ezt csinalnam, ha 23 eves szuz pasi lennek.Sot, en mar hamarabb megtettem volna... 23/l
2010. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szüzesség sosem ciki, de huszonegynéhány éves kor fölött mindenképpen furcsa... Nekem is van egy ismerősöm, aki állandóan arról beszél, hogy ő milyen ronda, hogy milyen kicsi neki, és csodálkozik, hogy ilyen gondolatok mellett nincs barátnője? Arról nem beszélve, hogy mindig mindenkinek erről beszél, és már mi, közeli barátai is unjuk a dolgot. Szerintem egyébként ha volt három kapcsolatod, és mindháromnak egy hónap alatt vége lett, akkor van valami gond veled! Vagy rossz típusú lányok közt keresgélsz, vagy valami nem kóser. Bocsi, de ez az én véleményem. Lehet, hogy tanácsadó segítségét kellene kérned.
2010. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
72%

Üdv minden kedves ide írónak :)


Nos ez elég bonyolult téma, megpróbálom az én véleményem szerint leírni. Ahogy előttem is írták ez csak manapság számít cikinek. De, ez butaság, egyáltalán nem ciki, sok ilyen van. Az annál inkább szánalmas, ha 14 évesen már nem újdonság neki az anál, orál, hasonlók. Ráadásul, ha egy ilyen tini gyereknek már nem újság a popsiszex, szájszex, csoport, stb, akkor mit fog csinálni 25-30 évesen? Igen nagy az esélye, hogy ki fog égni. Továbbá, manapság nagyon terjednek a nemi betegségek, sokkal több HIV-fertőzött (AIDS), szifiliszes, tripperes van, mint azt bárki gondolná, főleg a fiatalok közt a promiszkuitás miatt. És nem csak az AIDS, hanem a genitális herpesz sem gyógyítható, csak tünetileg kezelhető. Óva intek mindenkit, hogy ezeket elkapja. Már csak ezért is jó dolog várni a szexel, és pár hónapig ismerkedni az adott partnerrel. Szüzesség meg nem látszik, természetesen kell viselkedni, hogy ne lássák. Van egy másik gond is, nem kell ahhoz rondának lenni, hogy egy lány egy fiút vissza utasítson, a mai lányok elképesztő igényeket támasztanak sokszor egészen fiatal fiúkkal szemben, aminek még egy 30-40 éves férfi sem tud mindig eleget tenni. Értem ez alatt, hogy sok lánynak alap elvárás a kocsi, pénz és, hogy ne csak átlag magas légy, hanem egy kigyúrt Adonisz. Pár ilyen vissza utasítás és kész, le is lett rombolva egy sok esetben egész helyes, rendes, kedves fiú önbizalma. És szűz marad. Kitudja meddig. Persze nem minden lány ilyen, de sok ilyen van. Borzasztó nehéz manapság egy házias, rendes, lányt kifogni. El kell vinni őket diszkóba, étterembe, stb kocsival. Na de nem mindenki gazdag. Pl.: minimálbérből nem lehet ilyen helyekre menni. És mi van, ha a fiú nem is akar? Mi van, ha ő egy olyan srác aki inkább kirándul és nem egy drogos lebujban piál? Ha, nem viszed a lányt étterembe, moziba, stb a kocsival -mindegy mi okból- már le is húzhatod magad a wc-n, mert nem kellesz. Közbe lehet, hogy Te egy 180 magas átlagos alkatú, nem dagadt, ápolt és elnézést a kifejezésért, de szép nagy szerszámú skac vagy, de még sem kellesz, mert nem vagy divatember és nincs sok pénzed. ilyen esetben komoly lelki sérülés érhet egy amúgy teljesen normális srácot. Ilyen esetekben előfordulhat, hogy meleg lesz, és/vagy depressziós. Arra szerettem volna rávilágítani, hogy, ha a lányoknak nem volnának ilyen extra igényeik, akkor nem kéne valakinek 25-30 évesen is szűznek lennie. Ez az egyik példa. De, nézzük a szüzesség kérdését egy másik aspektusból. Van olyan aki csak olyannal veszítené el akit szeret is, szerelmes belé. Ez egy nagyon szép dolog. Lehet, hogy ez csak 25-30 éves korára történik meg. Olyan is létezik, hogy a nem megfelelő körülmények miatt marad valaki szűz. Pl.: szigorú vallásos nevelés, mindig otthon vannak a szülei, nem engedik sehová, ülnek a szülők rajta, nem kap zsebpénzt, ha el is mehet otthonról, korán otthon kell lenni, stb. Ilyen manapság is létezik. Egyszer csak azt veszi észre, hogy 20-25 éves és még mindig be kell otthon számolnia mindenről, és ha mégis akadna egy társ, nála hasonló a helyzet: szülők otthon, nincs pénz szobára. Ez főleg a régimódú szülőkkel lakó fiatalnál lehet így. A lényeg, hogy akinél ilyesmi a helyzet az ne adja fel, legyen kitartó, próbáljon társaságba járni, ismerkedni, tanfolyamokra, ha tud, de OVATÓSAN a netes társkeresőkkel. (Sok a csaló, hazug, beteg) Fontos, hogy legyen kedves, rendes, ápolt, de ne legyen senki talpnyalója. Ne lássák, ha rossz a kedved, légy nyitott. Remélem tudtam hasznos tanácsot adni...

:)


(Huszonéves fiú, Bp)

2010. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Ksözönöm a válaszokat, ha eszetekbe jut még valami hasznos írjatok.:)

A prostiban én is gondolkodtam, de, úgy hiszem, hogy nem vagyok ekkora lúzer, hogy prostihoz menjek.

2010. ápr. 29. 16:53
 47/53 anonim ***** válasza:
56%
Sztem ezen ne agyalj.Nem csak luzerek mennek prostihoz.Mondom, szerintem tanulnal egy kicsit, aztan biztos magabiztosabb lennel.Meg amugy is, ugyse tudja meg senki.
2010. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem tenne jót az önbecsülésemnek. Talán nem is olyan vészes a helyzet, mint ahogy gondolom.:)
2010. ápr. 29. 18:51
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
Na szerintem itt a pont és haggyuk a prostikat !:):D:)
2010. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
75%
en csak segiteni akartam.valszeg azert lenne jobb, mert akkor nm izgulnal annyira, amikor igazi csajjal vagy.De ugy tunik, igy is segitettem, mert legalabb mar nem latod annyira soteten a dolgot.:-)
2010. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!