Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek "cikibb" és hány éves...

Kinek "cikibb" és hány éves kortól a szüzesség egy férfi és egy nő esetében?

Figyelt kérdés

Azért itt tettem fel a kérdésemet, mert ide, úgy gondolom, hogy idősebbek járnak. Szóval maradjon csak itt.


Ne mondjátok, hogy nem sosem "ciki" , mert biztos, hogy egy bizonyos kortól már TÉNYLEG az.


2010. ápr. 26. 15:33
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki (bár kérted, hogy ezt ne írja senki), de a nőknek az első élmény nagyon kellemetlen lehet. Minél öregebbek annál inkább hajlamosak olyan partnert választani a végén (pánikból) első alkalomra, akit nem is szeretnek. A rossz élmény kedvezőtlenül befolyásolja a későbbi nemi életüket.

A férfiaknak nem jelent hátrányt különösebben, több partnert elfogyasztó férfi is lehet rettentő rossz szerető, mert mondjuk önző vagy egyszerűen képtelen átérezni, hogy mi kell a másik félnek.

Emiatt szerintem ha a férfi nem árulja el, hogy hány éves, akkor nem lényeg.

2010. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg 20év felett sem ciki.Mi értelme van hogy manapság a 14,15 évesek is az első alkalommal odaadják magukat.Talán még csak nem is élvezik azt az együttlétet ha lehet annak nevezni (sok esetben sztem nem ha belegondolunk hol történhet meg)Szerintem nagyon meggondolandó hogy az elsőt kivel csinálja az ember..Ez valóban nem verseny aki ezt hiszi elég boldogtalan lehet.
2010. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
93%
az a legrosszabb ebben , hogy minnél tovább húzza valaki annál nehezebb lesz. van egy ismerősöm 30 éves múlt és még szűz. lány az illető. nincs vele semmi gond, kicsit duci, de nagyon helyes, kedves , vicces lány. azt viszont észrevettem hogy retttenetesen válogatós. soha senki nem jó neki, minden fiúban talál valami hibát és ahogy múlik az idő egyre inkább ilyen.szerintem tudat alatt fél a pasiktól és ezért nem is engedi közel őket.
2010. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
68%
Igen, az általában lehet gond, ha húszas éveinek közepén veszti el a szüzességét, hogy akkoriban már az ember inkább élvezni szeretné a szexet, és nem tanulni, meg tapasztalgatni, hogy mi hogy jó neki. Arról nem is beszélve, hogy amit a kérdező is írt, fontos átesni ezeken a fázisokon, hogy diákszerelem, meg fősulis szerelem. Szerintem kifejezetten jó az, hogyha olyan 18-19-20 éves kor körül megtörténik, mert utána ez már nem fog kisebbségi komplexust meg kudarcélményt generálni.
2010. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorlatilag le is húzhatom a rolót.:S
2010. ápr. 26. 16:05
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te fogalom zavarban szenvedsz..


A magánügy mióta lehet ciki?


Ez olyan mintha ciki lenne hogy református vagyok nem zsidó..



Nyersen:


Bocs de kinek mi köze ahhoz hogy ki mikor bszik vagy nem bszik először?

2010. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
43%

Bőven kimaradsz sok jóból :(

Szeretnél beszélgetni?

2010. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Különben meg ha csak a szex számít mer jaj az a rohadt hártya vagy akármi akkor ott van meg is lehet venni a szolgáltatást..


Ha meg nem csak ez számít akkor már mégis mi lehet ezen ciki?

Az hogy nincs alkalom vagy erre alkalmas a környezetedben?

vagy az hogy nem oylan heylen lax ahol erre lenne megfelelő?


Vagy az hogy tartod magad az elvárásaidhoz és nem vagy megalkuvó csakmert van egy nagy átlag aki az?



Vagy nem értem komolyan.. Biztos én vok hülye...


Egyszerüen nem tudom ezt értelmezni nah!!!!

2010. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
84%

szerintem lánynál nem is a "cikiséggel"van gond

hanem náluk az orgazmus nem fog csak úgy jönni (mint a pasiknál)tanulni kell, kitapasztalni saját magukat, ami eltarthat évekig

szerintem...

2010. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Nézd , már akadnak is akik itt füzögetnének, persze nem nem ám feltétel nélkül meg érdekből nem ám.. (dehogynem)



Te döntöd el hogy beleolvadsz a nagy átlagba, vagy a nagy átlagon felülemelkedsz és csupán egy darabja lesz a személyednek..

2010. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!