Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne?

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
22 vagyok. Soha nem cigiztem, ittam, nem voltam bulizós, nem rendetlenkedtem az iskolában, nagyon jó tanuló voltam. A munkámat lelkiismeretesen végzem. A barátaim rendesek, megválogatom őket. A pénzzel is jól bánok. Nem sok dolgom volt férfival, nagyon szelektálok ezen a téren is. Mégis, ami nagyon felzaklat, az ilyen kérdések anyámtól: ha olyan helyen voltam ahol cigiztek, és dohányszagú vagyok akkor rögtön azt kapom, hogy biztos cigizek. Ha később érek haza, akkor biztos pasizok. Megkérdezte egyszer terhes vagyok-e, mert éppen ismerkedtem egy pasival akkoriban. Nem is voltam még senkivel "úgy". Ha hangosabban nevetek rámszól, hogy viselkedjek stb. Én tulzom el vagy tényleg okom van okom haragudni az ilyen kérdésekért?
2016. dec. 7. 23:17
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
97%

A szüleid egy kicsit bolondok, már elnézést. Az én lányom 17éves de eszembe sem jut ilyenekkel megvádólni mert megbízok benne. Mellesleg mindent megbeszélünk vele már kicsi kora óta így ő is bízik bennünk szülőkben.

40/f

2016. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
66%

Nem túlzod el, de ha nem tetszik, költözz el.

Nem lehetetlen, csak el kell menni x órában x műszakban dolgozni, meg persze lakótársat keresni, vagy csak egy lyukat.

Hidd el, sokn lépnek, és sokan irigykednének, hogy csak ennyi a bajod.


Amúgy: leülteted anyudat, elmagyarázod neki, hogy nagykorú vagy (bár nála laksz), ne szóljon bele ilyen szinten a dolgaidba, pont.

2016. dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%

Az legyen életed legnagyobb problémája, hogy ha bagószagú vagy, megkérdezik, hogy cigiztél-e.


Miért baj az, ha megkérdezik, hogy pasiztál-e? Szerintem anyukád csak azt szeretné, hogy 22 évesen legyen valakid.

2016. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
engem is folyton azzal gyanúsítanak, hogy terhes vagyok, pedig csak sörhasam van. 42F
2016. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Már nem azért, de 22 évesen mégis, hogy az istenbe költözött volna már el?! Ha nem akar hitelt felvenni, s nem tolnak a szülei a seğğe alá egy lakást, akkor még egy 5-6 milliós lyukra sincs esélye 22 évesen. Marad az albérlet, de onnan meg nagyon nehéz 1ről 2re lépni...


Amúgy lehet mondani, hogy ha nem tetszik költözzön el, de a kedves anyukának is lehetett volna, hogy amíg nem tudja milyen egy normális szülő, addig ne vállaljon gyereket!

2016. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
27%
Ha 22 évesen lehetetlen elköltözni nulla segítséggel, amikor csak magára számíthat, akkor mégis hogyan csinálják sokan? Ugyanmár. Jól bánik a pénzzel állítólag, de elköltözni nem tud. De a buli az megy. Ja, hogy nulla önfeláldozás van itt képben? Akkor meg tessék anyát hallgatni, ha semmit sem teszel a külön életért.
2016. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

nem értem miért kell bántani a kérdezőt. ha jól értem nincsen párja. egyedül mégis hogy tartson fent egy albérletet? még ha társakkal bérli sem biztos,hogy kitudna jönni.

nem is tudom,hogy hol élnek a válaszolók? az albérlet árak pl nincsenek összehangolva a bérekkel. de a többi ár is nyugati színvonalú,csak a fizetések keletiek.. nehéz így.

de gondolom ha lesz majd párja a kérdezőnek akkor el fog költözni. de amíg egyedül van minek? legalább kicsit tud gyűjtögetni így.

az anyukának meg meg kéne mondíni,hogy nem vagy már kisgyerek, ne kezeljen úgy.

ez nagyon nem normális,hogy még a jókedvedet is próbálja lentebb törni,hogy viselkedj.. szóval jogos a kiakadásod. szerintem ülj le vele és próbálj erről beszélni neki,hogy mi zavar.

meg akar anya-lánya programokat is szervezhetnél gyakrabban,hogy kicsit jobban megismerjen és felfogja,hogy felnőtt vagy már,hiába még otthon élsz.

de nálunk pl az segített,hogy a szüleim gyerekként kezeltek szintén, de a rokonok és a család barátai meg már felnőtt módjára bántak velem. és ez idővel a szüleimnek is leesett.

2016. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

Anyukád még nagyon gyerekként kezel. Nem hiszem, hogy ezzel bántani akar.

Ne vedd fel ennyire. Gondolj arra, hogy csak aggódik.

Végül is mi bajod lesz attól, ha megkérdezi, hogy cigiztél-e? Semmi.

2016. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%
"Ha 22 évesen lehetetlen elköltözni nulla segítséggel, amikor csak magára számíthat, akkor mégis hogyan csinálják sokan? Ugyanmár. Jól bánik a pénzzel állítólag, de elköltözni nem tud. De a buli az megy. Ja, hogy nulla önfeláldozás van itt képben? Akkor meg tessék anyát hallgatni, ha semmit sem teszel a külön életért." Te milyen buliról beszèlsz??? Nem èrted a szavak jelentèsét? " Nem voltam bulizós" -Ezzel kezdi! Ha meg bulizna, akkor is tök okè lenne, fiatal, ha most nem éli ki magát akkor mikor fogja? Eszem megáll komolyan..
2016. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%

akkor mégis hogyan csinálják sokan?

pl. családi támogatással

2016. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!