Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne?

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
22 vagyok. Soha nem cigiztem, ittam, nem voltam bulizós, nem rendetlenkedtem az iskolában, nagyon jó tanuló voltam. A munkámat lelkiismeretesen végzem. A barátaim rendesek, megválogatom őket. A pénzzel is jól bánok. Nem sok dolgom volt férfival, nagyon szelektálok ezen a téren is. Mégis, ami nagyon felzaklat, az ilyen kérdések anyámtól: ha olyan helyen voltam ahol cigiztek, és dohányszagú vagyok akkor rögtön azt kapom, hogy biztos cigizek. Ha később érek haza, akkor biztos pasizok. Megkérdezte egyszer terhes vagyok-e, mert éppen ismerkedtem egy pasival akkoriban. Nem is voltam még senkivel "úgy". Ha hangosabban nevetek rámszól, hogy viselkedjek stb. Én tulzom el vagy tényleg okom van okom haragudni az ilyen kérdésekért?
2016. dec. 7. 23:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%

Nem túlzod el, én is kiakadtam volna ettől.


Az, hogy megkérdezi, nem dohányoztál-e, még lehet szimpla aggódás az egészségedért (habár attól nem lesz senkinek baja, ha havonta egy este néhány szál cigit elszív).

De ez nagyon megdöbbentett: "Ha később érek haza, akkor biztos pasizok."

Kérdező, szerintem egy ilyen mondat után őszintén (ne hangosan, ne vádlón, ne ingerülten!) kérdezd meg anyukádat, hogy ő hogyan képzelné lánya társra találását. Szerinte hány éves korban lenne megfelelő egy lánynak férfiakkal ismerkednie párkeresés céljából.

Végül is felnőtt vagy, dolgozol, mire kéne várnod?


Két lehetőséget tudok elképzelni:

- Anyukád nagyot csalódott a férfiakban, és ELEVE ellenzi, hogy valaha is legyen párod.

- Anyukád valamilyen szekta tagja, és az ő erkölcsi szabályaikat próbálja rád erőltetni.


Értem, hogy most nincs lehetőséged elköltözni, de hosszú távon csak ez fog megoldást jelenteni. Úgyhogy spórolj, küzdj, addig meg tűrj!

2016. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Igen, cigizek, csak most próbálom letenni, mert teherbeejtett egy kétméteres csokibőrű boxoló, vagy a haverja, nem tudom, mert mindketten megdugtak. Ja, jövő héten hozzájuk költözöm!"

Én egyszer bejátszottam valami hasonlót, amikor nagyon elegem volt ezekből az "ártatlan", meg "aggódó" kérdésekből.

Mondjuk én utána tényleg el is költöztem, csak nem a nemlétező néger barátomhoz, hanem albiba :D

Nincs munkád? Az nem opció, hogy mindenfélét bevállalsz, amíg össze nem jön egy költözésre való, és onnantól kezdve annyit aggódik magában, amennyit csak akar.

2016. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, visszaolvastam magam. A "Mindenfélét bevállalsz" alatt azt értettem, hogy elmész éjszakai árufeltöltőnek, vécépucolónak, vagy bármilyen hasonlóan megerőltető melósnak is, a lényeg, hogy pénzt kapj érte. Csak mert az első mondatom után elég érdekesen hangzott :D
2016. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, hiszen ez azt mutatja, hogy nem bízik meg benned.
2016. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Ha hangosabban nevetek rámszól, hogy viselkedjek stb"

Azt hittem eddig,hogy ez csak az én családomban divat. Ezek szerint nem..Nem normális aki ilyet mond.

2016. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
"Igen, cigizek, csak most próbálom letenni, mert teherbeejtett egy kétméteres csokibőrű boxoló, vagy a haverja, nem tudom, mert mindketten megdugtak. Ja, jövő héten hozzájuk költözöm!" -- Jajj, ez hatalmas. :D Azt is tedd hozzá, hogy nem is biztos, hogy azok a haverjaid voltak, mert totál be voltál állva :D.
2016. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
mennyit is keres egy éjszakai arufeltolto? abból aligha lesz albi
2016. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Khm... nekem abból lett.

Attól függ, mennyit vagy, de mivel napközben volt állandó munkám, ez plusz pénzt jelentett. Heti 3 alkalommal mentem, egy éjszakával ~6500-at meg lehet keresni.Mondjuk én bulizós voltam, úgyhogy megszoktam az éjszakázást, ember- és melófüggő, hogy ki mennyire fog tudni utána teljesíteni a rendes, nappali munkahelyén. Ha teszem azt, egy építkezésen dolgozok, vagy szenet lapátolok napközben, akkor tuti nem ment volna. De mivel a kérdező is lány, feltételezem, hogy könnyű fizikai munkát, vagy ülőmunkát végez :)

2016. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

rossz hírem van kérdező: ez a 17 éves lány te vagy. ugyanis itt is kitalálták a lángeszek, hogy én ő vagyok.

és ha én ő vagyok és te vagyok akkor te ő vagy:))

2016. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!