Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne ez vagy...

Nektek rosszul esne ez vagy túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel rosszul lettem, annyira, hogy kórházba kellett mennem. Elvitt a párom, de útközben közölte, hogy nem marad ott velem és nem is fog hazahozni. Köpni nyelni nem tudtam. Nagyon rosszul voltam, alig tudtam járni, nem tudtam, mi lesz a kórházban, ott kell-e maradnom.

A munkája rugalmas, és tegnap délután 4-kor volt fix programja. Ez pedig reggel 9-kor történt. Amikor felhívtam, hogy hazaértem, akkor épp beült valahova kávézni.

Nagyon rosszul esett, főleg, hogy eddig nem ilyennek ismertem meg, figyelmes, kedves volt eddig. 6 éve vagyunk eddig. Sose volt ilyen. Igaz, ilyen beteg sem voltam még soha.


2015. szept. 25. 10:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
legközelebb ha azt kéri hogy vasald már ki az ingét vagy ilyesmi, közlöd nem maradsz itthon és nem is fogsz hazajönni :D viccen kívül a jó kapcsolat alapja a kommunikáció, közöld vele, hogy ez fájt neked.
2015. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
Így van! Közöld vele, hogy szarul esett és mégis mi volt fontosabb?!
2015. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%

Hát nekem ez a sztori így nem kerek, ha amúgy normális kapcsolatban éltek, akkor ez biztos nem így volt teljesen, én meghallgatnám a másik fél verzióját is, hogyan játszódott ez le.


Ha meg eddig is ekkora bunkó volt, akkor nincs min meglepődni, max azon, hogy még mindig vele vagy.

2015. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

3: De így történt, így kerek. És eddig egyáltalán nem volt bunkó.

Nem tudom, mi történt vele. Lehet, hogy csak nem tudta, mit kell tenni. Amikor itthon voltunk még, akkor is csak állt és nézett, mint aki lefagyott.

2015. szept. 25. 11:01
 5/33 anonim válasza:
66%
Persze hogy rosszul esne. Két ember azért van együtt, mert szeretik egymást, és őszinte, önzetlen szeretettel(akár a saját kárukra is) mindig a másikat helyezik előtérbe. Legalábbis így kellene lennie. A legjobb amit most tehetsz, (mindkettőtök szempontjából) ha elmondod neki, azt amit ezzel az esettel kapcsolatban érzel. Mindent! Mert neki lehet hogy fel sem tűnt, le se esik hogy ezzel megbántott. Minden ilyen dolgot meg kell beszélni egymással, mert ha csak elmegy az ember a problémák mellett, és szemet huny felettük, attól nem oldódnak meg. Majd írj, hogy hogyan alakultak a dolgok, mit sikerült megbeszélnetek. :)
2015. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%
Igen, rosszul esne.
2015. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nagyon rosszul esne. Kevés olyan szitut tudok elképzelni, amit nem lehetne elhalasztani, egy ilyen helyzetben. Elmondanám, hogy rosszul esett, megkérdezném, hogy miért nem akart ott maradni, és mi volt ennyire halaszthatatlan. De azért oda figyelnék a későbbiekben a további hozzáállására.
2015. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem is ugyanez de hasonló történt meg, amikor a nagypapám volt végstádiumban a kórházban és mellette voltam. Ex megsértődött hogy miért nem tudunk találkozni, és egyszer sem jött be hogy legalább a lelki támogatás szikráját mutassa felém, csak duzzogott. A nagypapa halála után nagy fejmosás keretében ki is dobtam, egy felnőtt nőtől nem ilyen érzelmi szintet vár el az ember.

A párod esetében inkább az lehet, hogy feszélyezte a környezet, és ezt a lehető legrosszabb módon fejezte ki. Ne tartsd magadban, beszéljétek meg.

2015. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rosszul esne. Ha legközelebb ő lenne beteg, közölném velem, hogy szenvedj csak nyugodtan egyedül, én most elmegyek és nem is jövök haza jó pár napig. És egy teát sem raknék elé. Aki ilyen tapló, az ezt érdemli.
2015. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon durva. Mit hozott föl a mentségére?
2015. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!