Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha így...

Mit szólnátok hozzá ha így jönne haza a fiatok?

Figyelt kérdés
A fiam pénteken úgy jött haza, hogy középen meg volt hagyva egy csík ami most narancssárga, a ruháját elcserélte, és most tetoválást akar. Én csak néztem amikor megláttam. Azt mondta, hogy ez az új divat...az apjának még tetszik is, szerintetek hagyjam? Mert szerintem úgyse fogom tudni lebeszélni róla. 17 éves. Ti mit szólnátok hozzá?
2010. máj. 2. 18:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"minden emós egyforma, minden goth egyforma...ránézel és tudod ő mi, ki."

minden átlagember egyforma, minden kispolgár egyforma... ránézel, és tudod, ő mi, ki.

2010. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
én értem mire gondolt ezzel...szerintem te is érzed, hogy ez arra vonatkozott, hogy felesleges kitűnni a tömegből hupilila hajjal meg szétvarratott bőrrel, hiszen így is, úgyis de nem fog különbözni a többi szétvarratott neonszínre festett hajú tömegtől.
2010. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én viszont arra gondoltam, hogy lenézni és egyformának minősíteni a szubkultúrák tagjait szűklátókörűségre vall. Hiszen a szubkultúrákon kívüli emberek is lehetnek a mi szemünkben ennyi erővel "egyformák" - Neked se esne jól, ha azt mondanám, hogy "átlagember vagy". Na egy szubkultúra-tagnak sem esik jól, ha valaki csak a felszínt látja, és azt mondja, ugyanolyan vagy, mint a többi punk (vagy egyéb csoport tagja)


De mindegy, mert ha nem lennének a szubkultúrának ellenlábasai, kritikusai, hanem mindenki bólogatna rá, hogy "hú ez tök jó" akkor (részben!) értelmét vesztené :D De az embernek a szüleitől jól esik a megértés - ha nem is támogatás, de elfogadás, cseszegetés mellőzése.

2010. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!