Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha így...

Mit szólnátok hozzá ha így jönne haza a fiatok?

Figyelt kérdés
A fiam pénteken úgy jött haza, hogy középen meg volt hagyva egy csík ami most narancssárga, a ruháját elcserélte, és most tetoválást akar. Én csak néztem amikor megláttam. Azt mondta, hogy ez az új divat...az apjának még tetszik is, szerintetek hagyjam? Mert szerintem úgyse fogom tudni lebeszélni róla. 17 éves. Ti mit szólnátok hozzá?
2010. máj. 2. 18:09
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
88%
Szerintem jobb, hogy bepunkult, minthogy egy izzadt homo discoban pasikhoz dörgölőzzön félrészegen. És persze annál is, hogy 42 éves korában élje ki az "elfojtott" vágyait -már ami a narancssárga haját illeti. A 17 éves korba pont beleillik egy ilyen.
2010. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ot....csak a saját hibáiból fog tanulni
2010. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
100%
Szerintem is hagyd, hadd élje ki a lázadó korszakát.Én 17 évesen hippi voltam, anyám padlásról lehalászott régi cuccaiban mászkáltam, hypózott kordnadrág, virágmintás póló, stb. 1 év után meguntam.Ma már 2 gyerekes családanya vagyok :) Nem bántam meg semmit.Bár tetkót soha nem akartam.
2010. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Decoy ***** válasza:
100%

jó neki, hogy hagyjátok sztem:D

max ha hibázik akkor tanul belőle csak ne drogozzon vagy ilyesmi...

2010. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Megmondanám, ha két hónapig minden nap elmosogat és feltakarít, lehet tetoválása is :D
2010. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit nem szólnék, az ő dolga. Ha szólsz érte, vagy lesz.rja, és annál jobban ragaszkodik hozzá, vagy pedig megszabaddul az új dolgaitól, de neveltél egy meghunyászkodó személyiséget, aki még el is távolodik az anyjától.

Jobban értékelné a srác, ha ŐSZINTÉN érdeklődést mutatnál az új stílusa iránt, mi ez, miért fontos számára, stb. (Punk? leírás alapján) De ha hülyeségnek tartod az ilyesmit, az is elég, ha nem szólsz bele, nem véleményezed negatívan. Úgyis az a lényeg, hogy tanul-e, amíg igen, addig nincs probléma.

Én goth vagyok, feketében, csipkében, fűzőkben, erős sminkkel, nem szokványos érdeklődési körrel. Huszonéves koromra se "nőttem ki" (de pl. 2 diploma és nekem való kreatív munka megvan, úgyhogy csak nem olyan rossz dolog ez ;) ) Anyukám sose szólt érte, volt, hogy alkalomra még kölcsön is kért tőlem 1-1 ruhadarabot :) Nem is lelkesedett - nem érdekelte, rámhagyta, most meg főleg. 1-2 ruha kivételével maga a dolog nem tetszik neki, de nem bosszankodik emiatt, elfogadta.

2010. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
100%
én ugyan fiatal vagyok ( a fiaddal egyidős ) nem érzem ezt át egy anya szemszögéből ..de én például ráhagynám rajta röhögnek ha röhögnek és én sem szeretem pl anyu nekem mindíg hagyja h azt csináljak amit akarok ....( persze bizonyos keretek között )
2010. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem fogadott el az apám soha. Lebu@zitott a hosszú hajam miatt.Mikor szüksége lett volna rám mondtam neki keres egy jól öltözött úri gyereket aki eltart. Hozzá teszem nem volt belőle problémám munka stb terén, és van tetkóm is.
2010. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
49%

Lehet le leszek hurrogva, de az ilyen extravagáns dolgok nem gondolom hogy egy 17 éves emberkének kellenének.

Jövőre érettségizik ( gondolom), lassan majd állásinterjúra is el fog menni ( gondolom)ésatöbbi egyéb megjelenések.

Mert mondjuk az hogy otthon milyen ruhát hord, az egy dolog, meg egy másik hogy emberek közé miben megy ki.

Mint barátnőm is elment raszta hajjal, raszta cuccban állásinterjúra 26 évesen (amúgy bírom a raszta stílust, de bulikon meg egyebeken) és csodálkozott hogy nem vették fel könyvelőnek.... Te fiad is rá fog emiatt cseszni és egy csomó dologtól eles(HET).

Meg azért az is érdekes dolog, hogy egyszer csak így jön haza. Én sem vagyok öreg, 28 vagyok, de ha én ilyet csináltam volna, valószinűleg jól meg lettem volna fegyelmezve ( nem verésre gondolok), hogy megbeszélés nélkül ilyesmit csináltam.

Meg lehet nagyon "jópofa" a punk stílus meg nektek tetszik, de hány darab punknak van normális munkája ??vagy mondjuk érettségizett le normálisan ( nem az épp hogy kettesre gondolok)de most komolyan. Igen nagy hátránnyal indul bárhol. Nyílván nem a tanulás neki az első, és ezzel meg a későbbiekkel már előre gallyra teszi az életét.

Meg személyes véleményem, hogy ezek a szineshajú, szakadt ruhájú, meg kifestett kölkök bohócnak néznek ki, nem fiatal normális srácoknak. (emosok meg a másik fele ).

2010. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, aki extravagáns személyiség, az általában nem öltönyös-nyakkendős állást választ,van sok más lehetőség, ahol nem szólnak bele az ember külsejébe. Ráadásul vannak nyitott főnökök is, akik azt nézik, hogy jól végzi-e az illető a munkáját. Úgyhogy az sem biztos, hogy "szubkulturált" külsővel csak kulimunkás lehet. Én voltam pl. nyelvtanár nyelviskolában (most fordító vagyok) - először kicsit néztek, de amikor rájöttek, hogy jól tanítok, semmi gondom nem volt. Nyugdíjas tanítványaim pl. nagyon szerettek - akik pofákat vágtak, azok érdekes módon a velem egykorú, konformista kolléganők voltak. Fura dolgok ezek. Én nem hiszek a feltétlen alkalmazkodásban - egy kicsit az ember is alakíthat az őt körülvevő világon. (Már arra az esetre, ha a srác tartósan extrém marad.) És egy tetkó nem a világ, rengeteg ismerősömnek van, és dolgoznak. Van, aki gyári munkás, van, aki művezető, van, aki tanár - nem az arcára kell varratni, és minden OK lesz.
2010. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!