Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt vagy külön karácsonyozni?

Együtt vagy külön karácsonyozni?

Figyelt kérdés
Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, én a szüleimmel lakom még, neki saját lakása van, a szülei máshol élnek. Azt szeretné ha a szüleinél, azaz náluk otthon töltenénk a teljes Karácsonyt azaz a 24,25,26-át. Én meg egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek: hagyjak csapot papot és tartsak vele, vagy inkább családom körében töltsem az ünnepet? Én úgy érzem helyénvalónak ha mindenki a saját családjával ünnepel, de "egyedül" sem hagynám, ahogy ő fogalmazott hogy tenném, ha egyedül kéne hazamennie. Nem tudom hogy lehetne döntésre jutni.

2016. dec. 18. 15:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

25-en.menjen o hozzazok, majd este utazzatok vissza eyutt az o szuleihez. Ha ennyi aldozatot nem.kepes hozni, akkor en otthon maradnek mindharom nap, aztan az ido majd alakitja a kapcsolatot.

Ne te utazgass azert busszal orakon at, hogy neki jo legyen, csak mert lusta vezetni.

2016. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
3 honap? Nekem vannak dolgok, amik regebb ota vannak a kamraban... egy harom honapos kapcsolatert termeszetesen nem hagynam ott a csaladomat, hogy idegenekkel unnepeljek (milyen unneples lenne az megis? Bekoltozni napokra idegenekhez, mikor meg a pasidat is alig ismered...?), de meg csak nem is eroltetnem ezt a pasi+csaladom/csaladja karacsonyozast.
2016. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom hogy zajlott le köztetek ez a beszélgetés,amikor megkért,hogy mind a három napot vele és a családjával töltsd.

De én ezek alapján biztosan menekülőre fognám..Jövő ilyenkor már a saját anyáddal sem állhatsz szóba kb..:D Az ilyen pasik szoktak hatalommániások lenni.

Hidd el,hogy nem normális,hogy szaros 3 hónap után elvárja,hogy csak vele és a családjával legyél mind a három nap.

Neked is vannak szüleid és szeretteid, miért ne velük lennél?

Nyilván már ti is összetartoztok ketten és együtt akartok lenni karácsonykor.De akkor oldjátok meg,hogy 24-én vagy 26-án együtt lehessetek.A maradék két napban meg te is a családdal és ő is.

De mondom, gondolkozz el a pasin, normális ember ilyet nem kér a párjától.

2016. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Elsővel értek együtt. 24.mindenki saját családjával 25egyik család 26masik család. Mi így tettünk es így jó volt :)
2016. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne kellemetlen neked gyakorlatilag tök idrgenekkel karácsonyozni? Mert a szülei neked biztos azok..


Biztos nem mennek bele egy ilyen helyzetbe! És a párom viselkedésén is elgondolkodnék.

2016. dec. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22%

Sokan írtak sokfélét (na jó igazából 2 megoldás hangzott el, a menjetek mindkét helyre vagy a maradj otthon); én meg azt mondom, nézz magadba és úgy dönts ahogy legjobbnak véled a helyzetedben.


Én pl hasonló helyzetben vagyok. Mondjuk mi majdnem 6 hónapja vagyunk együtt, felnőttek, 30 körül, és igen komolyan gondoljuk. Ő itt lakik, de külföldi, bár 6 éve más országokban él és szüleit évente párszor látja.

2 hónappal miután összejöttünk, beszélgettük kinél milyen a Karácsony, mondtam, szívesen megnézném az övékét. Nem volt ellenére, se neki, se a családjának, se az én családomnak. Bár a szüleivel találkoztam már egyszer, bár "idegenek", mégse érzem őket annak.

Sőt, tesóm János, és 27-én is ott leszünk, úgyhogy még a névnapról is lemaradunk, skandallum! :D


Van akinek ez beválallható, van akinek nem. Mint írtam, nézz magadba, beszéljetek erről nyíltan, őszintén.

Most a neten ezen kívül bárki bármit mond, akkor megváltozik valami? :D Ezt úgyis csak ti tudjátok megbeszélni.

2016. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem, nem jó ötlet, több okból sem.


1, Nagyon friss kapcsolat.

2, De ha nem az lenne, akkor sem várhatná el tőled a kis zsarnok, hogy csak az ő szüleivel legyél ezen az ünnepen.

3, Ha szülőkkel ünnepeltek, akkor azt meg kell osztani: 24-én mindenki otthon, majd egyik nap te utazol oda, másik nap ő hozzátok.

4, Ha külön ünnepeltek, akkor 24-én a közös lakásban, majd utána utazni ide is és oda is.



Élek a gyanúperrel, hogy ez nem a szülőkről és a karácsonyról szól, ez a pasid kívánságműsora, hogy őőőőő ne utazzon egyedül, őőőőő ne legyen csak a szüleivel, és az őőőőő szórakoztatására legyél te kéznél, mindezt úgy, hogy őőőőő ne erőltesse meg magát és ne utazzon hozzátok, plusz őőőőőőőőőőegósága azt sem veszi figyelembe, hogy miylen alapon rángat téged, míg őőőőőőő megmozdulni sem hajlandó.


Jelenleg őőőőőőő pont annyira egyedül van hagyva, mint te, hiszen őőőőőőő sem utazik veled a te szüleidhez.


Nem fair a kisfiú. Neked pedig a saját belátásod szerint kell döntened, egy három hónapos kapcsolatban pláne, nem pedig úgy, ahogy egy pasi próbál ugráltatni és szánalmas ódon zsarolni ezzel az egyedülhagyás szöveggel.

2016. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt: ő nem óhajt vezetni karácsony alatt, mert "pihen", de te hagyd ott a szüleidet, hogy az ő kényelmét szolgáld?


Szerinted ez normális?

Jegyezd meg: a tettek sokkal hangosabban beszélnek, mint a szavak. És ő nem tenne azért semmit, hogy együtt legyetek, pedig neki van autója, neked nincs, de te menj vele, mert különben egyedül hagyod. Nem mennék. Pont.

2016. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy 3 hónapos ismeretség még nagyon-nagyon kevés! Abba biztosan nem mennék bele, hogy az ünnep mindhárom napját náluk töltsem, mert nekem fontos volna a saját családom is. Úgy mennék bele, hogy mondjuk 25 vagy 26-án átmegyek hozzájuk, ugyanakkor én is meghívnám magunkhoz.
2016. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha a srac pihenni akar, akkor 24, 25 otthon a szuleiddel, 26-an meg elutazol hozzajuk, ha nagyon akarsz. Egyaltalan, ismeritek egymas szuleit, csaladjat?
2016. dec. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!