Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőnek vagy feleségnek...

Szeretőnek vagy feleségnek jobb lenni?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem.
2010. máj. 4. 23:45
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Az utólsó válaszolónál a pont!!!Gyönyörű megfogalmazás!!!
2010. máj. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

Ribanc faszinak jó lenni....

A nőnek mindkettő megalázó. Nem is értem, hogy a nők miért csinálnak ilyet....


Amúgy meg ha már nőről van szó, férjes nőként szeretőt tartani a legjobb.

Tehát ott egyedülálló férfi a szerető.

Így nem megalázó a nőnek, mert van férje is és szeretője is.

2010. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

1:20: Te vagy az egyetlen, aki tudja, hogy miért van a párjával! Gratulálok!


Egyébként nem értem, hogy a szeretö miért csak a "méllékfeleséget" jelenti egyesek szóhasználatában. UGyanis ennek a szónak a jelentése az, hogy skit szeretönek neveznek, az HÁZASSÁG NÉLKÜL tart valakivel szexuális kapcsoltatot - igy az összes élettárs is szeretö!

2010. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

Tisztességes nő,akinek van önbecsülése nem lesz szerető!

Ha pedig párja van,vagy a férfi él párkapcsolatban,akkor a szerető egy szajha csupán.

Feleségnek lenni akkor jó,ha felelősen kötnek házasságot,szeretik,tisztelik egymást,és mindketten megtesznek mindnet,hogy a házasság jól működjön.

2010. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó válaszolónál látszik a szerető-helyzet hibás megítélése. Mert elsősorban a ribancfaszit kéne leszajházni, csak ezt sokan elfelejtik. Ismerek szeretőket, bár magam soha nem voltam az, és a legtöbb szeretethiányos, kétségbeesett, frusztrált, szerelmes nő. Szerintem a szexre hajtó, érzelmekkel nem rendelkező szerető a ritkább. Fölösleges kollektívan leszajházni őket. A faszi az, aki ilyen esetben MINDIG szajha. A nő max. buta vagy önző vagy kétségbeesett.
2010. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%

07:17

Így van, itt nem a nők a legnagyobb bűnösök, hanem a ribanc faszi.


Kivétel, ha a nőnek is van a férje mellett szeretője...


Mindig az a gerinctelen ebben az esetben, aki 2 embert használ ki érzelmileg-testileg önös céljaira.



Egy másik válaszolónak:

A szerető lehet hogy az is akivel nem kötsz házasságot (élettárs, vagy barát/barátnő), de ebben az esetben nem csalsz meg senkit.

Amúgy tényleg régen a szerető az volt, akinek udvaroltak/jártak.

És akit ma szeretőnek hívnak, azt akkor "kitartott"-nak hívták!

2010. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

Manapság a szertő szó jelentése is kissé más lett. Nagyon kevesen vannak azok aki csak a szexre vágynak. Inkább párkapcsolatra, szeretetre amit valamilyen oknál fogva nem kaptak meg eddig. Én is sokáig azt gondoltam, hogy a férfi a hibás ha enged a csábításnak.

Olyan munkahelyen dolgozom ahol nagy százalékban felsőfokú végzettségű nők dolgoznak. Egy jelentős százalékuk sokáig a tanulással voltak elfoglalva (1, 2, 3 diploma). Most már a 30-as években járnak és rádöbbentek arra, hogy szeretnének családot alapítani, gyerekeket, lakást. Igen ám, de a legtöbb férfi ilyenkor már foglalt. Vagyis azok foglaltak akik valamit "érnek". Tehát van valamijük. Ekkor kis naiv módon kiszemelnek maguknak a munkahelyen egy pasit és lassan, fokozatosan behálózzák (nem érdeki őket, hogy van-e a pasinak családja, netán gyerekei). Ez kis beszélgetéssel kezdődik. Majd apró lépésekkel haladnak tovább. Mire a férfi föleszmél sokszor már késő. Szeretőnek sokszor könnyebb lenni a kezdetén, mert neki "csak" kedvesnek kell lenni abban a pár órában, míg a feleség nem biztos, hogy a nap 24 órájában ezt meg tudja adni a férjnek.

Mivel a férjem is ott dolgozik ahol én, higgyétek el szemrebbenés, lelkifurdalás nélkül akár az én szemem láttára is próbálkoztak a férjemnél. Én sokat beszéltem erről a férjemmel, ő biztosan nem menne bele egy ilyen kapcsolatba (mert stabil a mi kapcsolatunk). Mindenkiben az elején csak a beszélgetőtársat látta (semmi szokatlant nem vett észre), majd amikor elutasította a "naiv" közeledésüket akkor döbbent rá, hogy kezdik kerülni és keresnek új férfi prédát.

Lehet, ha én nem ott dolgoznák és nem látnák női szemmel akkor már a férjemmel nem is lennénk együtt.

Tehát szerintem nem mindig a férfi a hibás.

2010. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: szóval te azt állítod, hogy ezeket a férfiakat megerőszakolják? Vagy azt, hogy az állattal vannak egy szinten, és nem fejlődött ki a gondolkodás és az önuralom képessége náluk? Vagy szerinted miért nem hibásak? Azzal a közhellyel légyszi ne gyere, hogy a gonosz, szingli nők rájuk másznak, mert ez egyszerűen nevetséges. Ha egy férfi nem ribanc, akkor első próbálkozásnál leállítja ezeket a nőket.
2010. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerető még nem voltam (nem is tervezem) feleség voltam, de a férjem jóvoltából márcsak volt feleség vagyok. Volt egy kedves fiatal lány, aki feldobta a férjemnek a labdát, ő meg szépen elkapta, és elkezdtük "hármasban" élni az életet, majd én kiszálltam. Ahogy elmúlt a harag, és a kétségbeesés, és az érzelmeim is lecsillapodtak, be kellett látnom, hogy talán jobb is, hogy így történt. (ők azóta együtt vannak többnyire). Kívánom ennek a kedves fiatal lánynak, hogy hasonlóképeen az ő életébe is legyen majd valaki, aki feldobja a párjának/volt férjemnek a labdát, és az majd boldogan rohan utána. Neki pedig jusson eszébe, hogy egykoron ő is így "szerezte" magának a pasit.

Ha mindenképpen választani kellene, inkább a feleséget választanám, szerető semmiképp sem lennék.

2010. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

08:20


"Olyan munkahelyen dolgozom ahol nagy százalékban felsőfokú végzettségű nők dolgoznak. Egy jelentős százalékuk sokáig a tanulással voltak elfoglalva (1, 2, 3 diploma). Most már a 30-as években járnak és rádöbbentek arra, hogy szeretnének családot alapítani, gyerekeket, lakást. Igen ám, de a legtöbb férfi ilyenkor már foglalt. Vagyis azok foglaltak akik valamit "érnek". Tehát van valamijük. Ekkor kis naiv módon kiszemelnek maguknak a munkahelyen egy pasit és lassan, fokozatosan behálózzák (nem érdeki őket, hogy van-e a pasinak családja, netán gyerekei). Ez kis beszélgetéssel kezdődik. Majd apró lépésekkel haladnak tovább. Mire a férfi föleszmél sokszor már késő."


De itt is a férfi a hibás. A nő csak be akarja cserkészni a pasit, hátha sikerül neki.

De egy igazi férfi nem hagyja magát becserkészni, hanem megmondja, hogy keressen mást.

A a férfi, aki nem így cselekszik, valójában egy felelőtlen, gerinctelen alak.


Én is 26éves Nő vagyok de soha sem aláznám így meg magamat. Nem értem, hogy a nők miért akarnak egy nős pasitól családot, gyereket, amikor AZ NŐS, azaz FOGLALT!

Annyi fiatalabb komoly srác van, aki nem kelt még el.

Pl. 27-32 éves korcsoportból több az egyedülálló, mint a nőben!


Amúgy meg a nő is vehet magának lakást, nem kell ahhoz egy férfi.

Ez sem értem:S

2010. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!