Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőnek vagy feleségnek...

Szeretőnek vagy feleségnek jobb lenni?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem.
2010. máj. 4. 23:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

8.20-as vagyok. Sajnos, lehet, hogy félreértelmeztétek az írásomat. Nem minden egyedülálló nő ilyen (a 10-ből 7 nem ilyen). Ők nem csak "úgy" másznak rá a férfiakra. Társra vágynak, bepróbálkoznak. A férfiak néha észre sem veszik az ilyen fajta közelítést. Ott ahol sok nő dolgozik, nehéz kiszűrni azt a nőt aki bepróbálkozik és azt aki csak haverkodni akar. Azt nem mondom, hogy a férfi nem hibás, nagyon is hibás. Az első kétértelmű próbálkozásnál le kellene állítani. Én sosem voltam szerető és nem is leszek, de az ember a munkahelyén lát dolgokat. Ami a legundorítóbb számomra, hogy még az én férjemet sem kímélték ezek a hölgyek, holott én is ott dolgozok (a férjem elhárította az ilyen fajta közeledést).

Ez csak egy példa volt, mert ilyen is van.

2010. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Feleségnek, ha boldog kapcsolatban él!

[link]

Itt vannak érdekes dolgok a témában. Van egy rész, ahol leírják, hogy gyerekkorban, az apa, ha keveset foglalkozott lányával, erre is visszavezethető a dolog. Lehet hihetetlenül hangzik, de fiatal koromban (17 körül) volt szerencsém ezt megtapasztalni.

Nem mondom, hogy elítélem a szeretőt tart, mert lehet az több okból kifolyólag, de nem is pártolom. Szerintem vannak olyan emberek köztük, akik szeretik a párjukat, de szeretnék érezni, azt a rég nem érzett érzést, amikor minden rózsaszín, pillangók röpködnek az ember hasában. Ezt másnál keresi, majd jobb esetben megbánja, és rájön mit veszít, vagy épp nyer. Olyan, mint egy kalandvágy. Ha mondjuk minden héten hétfőtől vasárnapig van egy megszokott dolog, mondjuk ugyanazon a napokon ugyanazt eszed (minden hétfőn, rántott hús, kedden, túrós csusza...stb) Egyszer tök véletlenül máshol vagy, és ajánlanak olyat, amit már évek óta nem ettél, lehet, hogy elcsábulsz, és elfogadod, de lehet, hogy Neked ez úgy jó, mert szereted azokat a kajákat.

Na, valami ilyesféleképp látom a dolgot, bár még fiatal vagyok. Most leszek aztán lepontozva. :)

2010. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Gazdag nőnek lenni a legjobb.
2013. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Megcsalt felesegkent nem jo elni,de legalabb tiszta a lelkiismeretem,mert en nem okoztam senkinek fajdalmat,nem csaptam be senkit..

Nem szabadon valasztott a helyzethelyzet,mint a szeretoe,o tudatosan ment bele a ribi szerepbe...

2017. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!