Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy dilemmában vagyok, Ti...

Nagy dilemmában vagyok, Ti mit tennétek a helyembe? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok,egy internetes oldalon megismerkedtem egy korban hozzámillő férfival, és úgy érzem, hogy menthetetlenül vonzódunk egymáshoz. Azóta is levelezünk egymással (kb.1 hónapja), de a gond az, hogy mindketten házasok vagyunk. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy mindkettőnk házassága már rég zátonyra futott, csak a kötelesség- és a felelősségtudat tartja egyben. Ő Bp.-en lakik, én egy a fővároshoz közeli városban lakom. Sokat gondolkodom azon, hogyha komolyabbra fordulna ez a kapcsolat, mitévő legyek, maradjak-e jelenlegi elfásult, szürke házasságomban, vagy merjek-e lépni, és megtegyem a megfelelő lépéseket, hogy újra megtapasztalhassam a boldogság érzetét.
2010. máj. 5. 09:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld megsmerni személyesen ezt a férfit, mert a neten mindenki azt ír, amit akar, esetleg amit hallani szeretnél tőle.

Ha pedig kölcsönös a rokonszenv és a vágy, ne félj változtatni. Sokszor nem könnyű, ám meg kell próbálni, mert csak így reménykedhetsz a boldogságban.

2010. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%

Még csak leveleztek, vagy találkoztatok is már? Biztos, hogy ő is kilépne a házasságából? Egy hónap alatt nem ismerhetted őt ki neten keresztül. Gondold át, hogy ha elválsz, és mégsem jön össze ez a kapcsolat, akkor boldog leszel?

Nem vagyok a netes kapcsolatok ellen. Én 2 éve ismerkedtem meg igy a párommal, és azóta nagyon boldogan élünk. Igaz mit mindketten függetlenek voltunk.

52/N

2010. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
24%
sztem te nem nő vagy...ha igen akkor undorító.semmit ne csinálj ezzel a férfival amíg nem próbáltad rendebhozni aházasságodat,vagy ha nem akarok,akkor addig amíg el nem válsz.
2010. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz ebben tanácsot adni, már csak azért is, mert nem tudjuk a pontos hátteret ( mennyi gyermekről van szó, a házastársak is úgy érzik-e hogy tönkrement s kapcsolat , beszéltetek-e erről...) , mert azért szép és jó az újdonság varázsa,de egy 1 hónapos internetes ismeretségre ne nagyon alapozz, nem biztos hogy minden úgy van ahogy ő elmondja, gondold át hány embernek okozna fájdalmat ez a próbálkozás... mert ha nagyon a gyereke, és valóban ő is már rég elhidegült a feleségétől, és ezt meg is beszélték, akkor lehet esélyt adni, és kell is, hisz még sok boldog perc vár rátok, és mindenki megérdemli, hogy értékeljék, boldoggá tegyék!
2010. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
55%

Mi lenne ha nem egy új pasi miatt lépnél?

Szánalmas hogy addig amíg nem találsz jobbat elvagy a langyosban a férjed oldalán

2010. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
69%
Én lépnék a te helyedben,ha már rossz a házasságotok akkor meg nincs is min gondolkodni,jogod van boldognak lenni!Ha netán ez a kapcsolat nem alakul pozitívan,meglátod,hogy sokkal több önbizalommal fogsz tovább menni az életben!
2010. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább a másik oldalon álló férfi érzéseit bogoznám ki. Mert messziről jött ember azt mondd, amit akar...Minél többször találkozni, JÓL megismerni. Sok pasi csak kifogásnak hozza, hogy " már nem jó a házasságom", közben meg lehet hogy egy tündér, odaadó nő a felesége és abszolúte nem gondol bele, hogy a férje megcsalhatja. A szexet én hanyagolnám a helyedben addig, míg minden oldalát körbejártad a dolognak. Ha pedig ő is szeretné a kapcsolatot veled, lépjetek ki és kezdjétek elölről az életeteket.
2010. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
39%

"Ha pedig ő is szeretné a kapcsolatot veled, lépjetek ki és kezdjétek elölről az életeteket."

Ez gusztustalan!Csak akkor váljon el ha az új pasival valószínű hogy összejön?

2010. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%

sorrend: elválni,kicsit egyedül lenni ,új társat találni.

ja ,hogy naiv vagyok, bocsi

2010. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
59%
de most mi baj? a kérdező elmondása szerint romokban a házassága. Társra vágyik, most lehet talált egyet. Nem mindegy, hogy hogy rendeli a sors, hogy már megtalálta vagy keresni fogja?? Ráadásul odaírtam, hogy először nagyon ismerje ki szex nélkül, mint embert. Lehet hogy vannak kisebb gyerekei pl, vagy nem teljesen őszinte- akkor ez más irányba viszi a dolgokat. Azonban nem értem , miért kell szőrt hasogatni....
2010. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!