Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy dilemmában vagyok, Ti...

Nagy dilemmában vagyok, Ti mit tennétek a helyembe? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok,egy internetes oldalon megismerkedtem egy korban hozzámillő férfival, és úgy érzem, hogy menthetetlenül vonzódunk egymáshoz. Azóta is levelezünk egymással (kb.1 hónapja), de a gond az, hogy mindketten házasok vagyunk. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy mindkettőnk házassága már rég zátonyra futott, csak a kötelesség- és a felelősségtudat tartja egyben. Ő Bp.-en lakik, én egy a fővároshoz közeli városban lakom. Sokat gondolkodom azon, hogyha komolyabbra fordulna ez a kapcsolat, mitévő legyek, maradjak-e jelenlegi elfásult, szürke házasságomban, vagy merjek-e lépni, és megtegyem a megfelelő lépéseket, hogy újra megtapasztalhassam a boldogság érzetét.
2010. máj. 5. 09:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
39%
Nem az az undorító hogy boldogságra vágysz hanem az hogy közben szépen sunnyogsz a férjed oldalán, és csak akkor lépsz ha találsz egy pasit akihez odaköltözhetsz
2010. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
39%

Komolyan arra buzdítjátok hogy csalja meg a férjét?!

Egy pasinak is ezt ajánlanátok.Feküdj le vele, próbáld ki, élvezd a figyelmet?

2010. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Annak ellenére h én is interneten ismerkedtem a párommal 4 éve együtt vagyunk azt mondom az interneten ismerkedni nagyon veszélyes dolog messziről jött ember tényleg azt ír amit akar.Volt jó pár negatív tapasztalatom nagyon vigyázz ezzel!Szerintem inkább a házasságodat kellene rendbe hozni nem?Vagy próbáltátok már?

"merjek-e lépni, és megtegyem a megfelelő lépéseket, hogy újra megtapasztalhassam a boldogság érzetét."

Honnan tudod h megtapasztalnád a boldogság érzését?Vagy ki tudja meddig tartana?Előbb-utóbb mindenhol jönnek a szürke hétköznapok nem biztos h az a megoldás h akkor kilépkedünk a kapcsolatból.Persze ez a férjed hozzáállásától is nagyban függ.Egyáltalán tudja h te ilyen boldogtalan vagy mellette?Lehet h ha tudná mindent megtenne h jobb legyen de nem ismerjük h ő milyen.Ezt neked kell érezni az biztos h minden kapcsolatból elmúlik a rózsaszín köd aztán jön a szürkeség ha nem dolgoztok rajta h ez ne így legyen.De úgy látszik ez a mostani házasságotokban sem történt meg legalábbis nem írtál erről.Sok sikert a legjobb döntéshez.

2010. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
33%

10:24 esnek:


Nem kell moralizálni, nagyon könnyű osztani az észt látatlanban, és a becsületesnek hitt utat szorgalmazni.

Persze helyes lenne lelépni, elválni, felszámolni mindent és akkor egyenes derékkal lehetne lefeküdni akárkivel.

De könyörgöm, minek? Egy beszűkült befásult unalmas tönkrement(vagy annak érzett) kapcsolatból nehéz egy ugrással kiugrani.(és nem is kell)

Ahhoz, hogy sikerüljön meg kell látni, hogy mi van a kapcsolaton túl igen ehhez megcsalás szükséges.

Az objektív döntéshez meg kell csalni a másikat, és másokkal kell találkozni, le kell feküdni azzal akivel érdemes.

Ha ez megvolt el lehet dönteni hogy mi legyen a jövőben.


a 10:10es votlam.

2010. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Hát egykorúak vagyunk,de én azt mondom előbb ismerd meg személyesen is a pasit,aztán dönts!A levelezés nem olyan,mint a találkozás.Meg a másik dolog,hogy a pasi mit szeretne?Ő is elhagyná érted a feleségét?

A párommal mi már 20éve vagyunk együtt,nekünk is voltak lapos,szürke hétköznapjaink,de én mindig feldobtam valamivel a házasságunkat,hogy ne legyen uncsi.A párom lusta az ilyenre,neki minden mindig jó.Nagyon kényelmes és ebbe untam bele.Akartam egy kis izgalmat,de megoldottam a párommal.Nem tudnál te is valami ilyen megoldást találni?

2010. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
10:39 nagyon enm értek veled egyet!
2010. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"Ha ez megvolt el lehet dönteni hogy mi legyen a jövőben. "

Persze a férjét meg használja ki, alázza meg nyugodtan. Ezta férjjkkel simán meg lehet csinálni csak akkor vagyunk felháborodva ha a feleséggel teszik ugyanezt

2010. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
52%

Megcsalni csúnya dolog.

Egy rossz kapcsolatban bénultan elpazarolni az életet meg értelmetlen.

Felrúgni mindent amit eddig elért az ember szintén értelmetlen.

Ha a középút a megcsalás akkor élni kell vele akkor is ha csúnya dolog.

2010. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

HA ezt a kérdést egy pasi teszi fel akkor is azt mondjátok hogy a megcslás az egyetlen jó megoldás?

A megcsalással megalázzátok a párotokat és magatokat is!

2010. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
52%

A megcsalással végre újra döntési helyzetbe hozhatja magát.

Eldönti, hogy ki akar-e lépni azon az ajtón amit kinyitott, vagy éppen be akarja újra zárni mert nem is volt olyan jó az amit tapasztalt.

2010. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!