Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy dilemmában vagyok, Ti...

Nagy dilemmában vagyok, Ti mit tennétek a helyembe? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok,egy internetes oldalon megismerkedtem egy korban hozzámillő férfival, és úgy érzem, hogy menthetetlenül vonzódunk egymáshoz. Azóta is levelezünk egymással (kb.1 hónapja), de a gond az, hogy mindketten házasok vagyunk. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy mindkettőnk házassága már rég zátonyra futott, csak a kötelesség- és a felelősségtudat tartja egyben. Ő Bp.-en lakik, én egy a fővároshoz közeli városban lakom. Sokat gondolkodom azon, hogyha komolyabbra fordulna ez a kapcsolat, mitévő legyek, maradjak-e jelenlegi elfásult, szürke házasságomban, vagy merjek-e lépni, és megtegyem a megfelelő lépéseket, hogy újra megtapasztalhassam a boldogság érzetét.
2010. máj. 5. 09:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Ha a férj megtudja nem biztos hogy azt a bizonyos ajtót be tudja majd zárni ha a kinti "világ" mégse tetszik neki annyira
2010. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
47%
Kedves előző akkor is ez a véleményed ha veled teszik ezt és te vagy a megcsalt fél??
2010. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Bocsi nem az előzőre gondoltam a 0%-osra.
2010. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Ha a nő csal akkor jól teszi, ha a pasi akkor egy szemétláda

Tényleg azt gondoljátok hogy ez így jól van?

2010. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
52%

Abban, hogy kialakult egy ilyen helyzet mindkét fél felelős.

És szerintem sem helyes, de attól még racionális döntés lehet.Senkinek sem fog jól esni és én sem örülnék ha velem csinálnák, de akkor is mindenki elsősorban magáért felel a saját életét kell élnie.

2010. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Egyetértek a felelőséggel a saját élettel, de a megcsalás a lehető legszemetebb dolog.

Döntsön, élje az életét de becsületesen, hazudozás nélkül.És ne használjonki, ne alázzon meg senkit

2010. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Süllyedj el, hogy házasságból kikacsintgatsz. Nem tisztességes. Ha nem működik a házasságod, válj el és után lehet pasizni. Így korrekt!
2010. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek 10.10-es kommentjében igaza van! Az ember általában nem válik el azonnal, hanem próbál reménykedni: hátha jobbra fordulnak a dolgok. Egyszer aztán - különféle tényezők hatására is, mint pld. egy kilátásásban lévő új kapcsolat - elszánja magát. Ezért nem kell senkit megróni, őt sem. Nem szégyen, ha az ember biztonságra törekszik és mellesleg boldog szeretne lenni.
2010. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
A megcsalás miatt háborog az aki háborog és nem azért mert válni akar
2010. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

A kérdező nem a remény miatt van a férjével hanem azért mert nincs hova mennie, mert nem érez magába elég erőt hogy egyedül is talpon tud maradni.

vagyis kihasználja azt a szerencsétlen pasit

2010. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!