Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy dilemmában vagyok, Ti...

Nagy dilemmában vagyok, Ti mit tennétek a helyembe? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok,egy internetes oldalon megismerkedtem egy korban hozzámillő férfival, és úgy érzem, hogy menthetetlenül vonzódunk egymáshoz. Azóta is levelezünk egymással (kb.1 hónapja), de a gond az, hogy mindketten házasok vagyunk. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy mindkettőnk házassága már rég zátonyra futott, csak a kötelesség- és a felelősségtudat tartja egyben. Ő Bp.-en lakik, én egy a fővároshoz közeli városban lakom. Sokat gondolkodom azon, hogyha komolyabbra fordulna ez a kapcsolat, mitévő legyek, maradjak-e jelenlegi elfásult, szürke házasságomban, vagy merjek-e lépni, és megtegyem a megfelelő lépéseket, hogy újra megtapasztalhassam a boldogság érzetét.
2010. máj. 5. 09:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
43%

Szánalmas, amit csinálsz.

Rossz a házasságod, de inkább a férjeddel maradsz. Ha lesz jobb,akkor meg lépnél. Ha TÉNYLEG rossz lenne a házaasságod és nem csak nyavajognál, akkor valószínűleg már rég elváltatok volna. Gondolod, hogy a netes pasi őszinte hozzáD? Apám pont egy ilyen szívtelen banyával akart lelépni, mint te. Ő is bekamuzta, hogy így gáz a házassága, úgy gáz, már válófélben vannak anyámmal...itthon meg jópofizott, meg minden happy és semmi gond. Nem csak a saját házasságodat dúlnád fel, hanem egy másik családot is.

Ne haragudj, de a szememben nem vagy nő.


23/L

2010. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok, elég vegyesek a hozzászólások. Nekem már felnőtt gyerekeim vannak, neki viszont még picik. Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert megkérdezte tőlem, hogy milyen elképzeléseim vannak további ismeretségünk alakulásában.Nem hiszem hogy hazudna, mert már a legelején megbeszéltük, hogy nem hazudunk egymásnak, mert az előbb vagy utóbb úgyis kiderül, és én úgy érzem hogy őszinte hozzám!
2010. máj. 5. 09:58
 13/41 anonim ***** válasza:
81%
Régebben a volt férjem is társkeresőzött. Egyszer olyannyira jól sikerült az ismerkedése, hogy a nő beadta a válópert, és vele akart élni. (Pedig személyesen talán kétszer találkoztak) Az én idióta férjem meg azt sem tudta, mit hazudozzon, hogy ki tudjon hátrálni abból a kapcsolatból. Messziről jött emberrel óvatosan bánj. A sorrend szerintem is a következő: kilépni a sz*rból, kicsit egyedül, flörtölgetni elsősorban hús vér emberekkel, majd ha még mindig kölcsönös a vonzalom a netes pasival, akkor hajrááá.
2010. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező: A gáz az hogy eddig simán elvoltál úgy hogy szar a házasságod, hogy nem léptél.
2010. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
39%
ja, hogy kicsi gyerekei vannak? Na látod, erről írtam. Erre ne alapozz inkább! Kicsi gyerekekkel otthagyni egy nőt...csak gondolj bele....Egyrészt szükség van az apjukra ( a legfontosabb), másrészt az ő gyerekei nem szűnnek meg azzal, hogy elválik.... csak ebbe gondolj bele!
2010. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
33%
Ha most nem jön ez a pasi akkor még hány évig élnétek egymás mellett a férjeddel?Hány évig mutatnátok a külvilágnak hogy Ti egy boldog pár vagytok?
2010. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Kedves 9:55-ös válaszadó! Igazad van, valóban elkellenne válni, de sajnos ezt nem tehetem, azért mert nincs hova mennem.Nincs senkim, szüleim már rég meghaltak, nemhiszem hogy undoritó dolog lenne az, hogy az ember boldogságra vágyik, szerintem ez egy természetes érzés!
2010. máj. 5. 10:10
 18/41 anonim ***** válasza:
81%

Találkozzatok, levelezésre alapozni akármit és terveket szövögetni a semmire nem okos dolog.

Ha találkoztatok és tetszik találkozatok újra, béreljetek egy lakást 4 órára és feküdj le vele, ha utána még mindig kellessz neki gondold át.Addig meg élvezd a figyelmet, és ne bonyolítsd az életed.

2010. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Jó ha őszinte az ember, főleg ha saját magával. Inkább kérdezd meg magad mit is akarsz igazán. Szörnyű rossz házasságban élni (elváltam), megalkuvónak lenni, várni, hogy talán holnap jobb lesz, de semmi változás.

Internet világa a szabadság érzetét nyújtja. Ott 'mindent' megtehetsz. Hiszel, bízol, reménykedsz, s talán neked van igazad, megtaláltad az igazit, de számolni kell a következményekkel, az esetleges csalódásokkal.

Én az interneten ismertem meg a párom, s már négy éve élünk együtt, iszonyú nehéz volt, de mégis együtt, szeretetben, kitartásban élünk.

Bízz magadban! Vizsgáld meg az érzéseid. Légy mindig következetes és bölcs. Ha valóban nem működik a házasságod akkor válj el, csakis magadért. Sok sikert! :)

2010. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
39%

Azért vagy a férjeddel mert nincs hova menned? :S


Az új pasinak van külön lakása vagy a feleségével és a gyerekeivel él?

Arra nem gondoltál hogy váláskor a közös lakást el lehet adni és a pénzből mindketten új életet kezdhettek ?

2010. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!