Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tényleg szeret, akkor...

Ha tényleg szeret, akkor mennyi idő után fog keresni? Annyira fáj. De nem akarok utána én futni. Mit tegyek hogy hiányozzak neki, és keressen?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt, vagyis "voltunk" mert most szakítottunk:(

Az utóbbi egy hónapban csak vitáztunk, vagyis inkább én vele.

Az előző kapcsolatomban a srác csúnyán átvert, bizalmat kért, adtam is neki, de visszaélt vele, és megcsalt, továbbá belehazudott a szemembe.

Szóval sajnos ez a féltékenység kihatott a mostani kapcsolatomra is, folyton gyanúsítottam a barátomat, hogy megcsal, van valakije.

Bár biztosan tudom, hogy nem ment félre, de nem tudtam/tudok leállni ezzel.

Amikor véletlenül 2értelműen fogalmazott, akkor azonnal belekötöttem, vitáztam vele.

Azt akartam elérni, hogy sokat foglalkozzon velem, amiből kaptam is, mert szeret...

De minden napot vitával zártam.

Mégis szeretem, tiszta szívemből, nem tudnék nélküle élni, és féltékeny is azért vagyok ennyire, mert félek hogy elveszítem:(

Besokalt, nem akarta kimondani láttam rajta, de csukott szemmel ezt mondta:

"jó mivel te engem ilyen embernek gondolsz, és folyton a múltadhoz hasonlítasz...ezért szüneteltessük, majd egyszer rájössz miért tepertem érted..."

gy váltunk el, még visszanéztem, csak annyit láttam hogy mérgesen felkapja a táskáját a padról (suliból jött) és ránt rajta egy baromi nagyot-szóval mérges volt.

Szeretem, nagyon.

És szeretném ha visszajönne hozzám, tudom én voltam a hibás, szerintem adok neki pár napot, meg magamnak is.

De vajon, ha szeret keresni fog...? vagy fog-e egyáltalán?

Ő 20F, én 17/L

Nem akarom én hívni, mert nem akarok én futni utána, szeretném, ha picit látná, hogy elveszíthet, és szeretném látni hogy tényleg szeret és hiányzok neki.

Légyszi ne szídjatok, csak ha tudtok segítsetek.


2010. máj. 5. 15:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
26%
Én azt látom, hogy ebben a kapcsolatban nem kaptad meg azt a mennyiségű szeretetet, amire szükséged lenne. Hiába szereted, ha benned mindig hiányérzet van. Így nem illetek össze.
2010. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a nő, ő úgy döntött szüneteltessétek. Ha egy kicsi tartás is van benned megvárod szépen míg ő jelentkezik, miután átgondolta a dolgokat, ez nem biztos hogy 2 nap.

Ha te jelentkezel nála, ki lesz erőltetve, hogy újra összejöjjetek és minden előről fog kezdődni.

ő a férfi, hadd lépjen már ő, nem szabad tőlük elvenni azokat a öntéseket, lépéseket, amitől egy férfi férfinek érezheti magát. Ha állandóan tálcán kínálod magad neki érzelmileg, miért érezné hogy nap mint nap küzdenie kell a szerelmedért és küzdeni azért hogy megtartson?

Jelentkezhet te, de akkor nagyon rossz "stratégiát" választasz, mert csak a kétségbe esésed nyom afelé, hogy te hívd őt. Ezért beszéltem a női tartásról.

Hidd el, egy tuti-biztos mióta világ a világ, ha a pasi szeret úgyis mindent el fog követni, hogy kibéküljetek, rendbe jöjjetek.

Te meg tanulj a hibáidból egy hisztis, féltékeny, múlton rágódó nővel senki nem tud boldog lenni, még magadat sem tudod elfogadni így.

28

2010. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Te hibáztál, neked kell teperni, bocsánatot kérni. Változtatni a jelenlegi helyzeten. A srác nem tett semmi rosszat.
2010. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd meg egy öreglány tanácsát, és hivd fel te. Te hibáztál még hozzá nem is kicsit, ne várd hogy ő béküljön. Viszont ha tényleg szereted, akkor sürgősen változtass a viselkedéseden. A féltékenység minden kapcsolatot tönkretesz, egyik fél sem tűri sokáig az alaptalan vádakat, és a vitákat.

Sok sikert

52/N

2010. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

nem bocsánatot kell kérni, hanem megváltozni és nem teperni, hanem megvárni mig a pasi egyáltalán ezek után eldönti ad e esélyt arra, hogy legyen újra ebből az egészből valami. Vagy egyáltalán az érzelmeit rendbe szedje.

Miért nem lehet hagyni hogy egy kicsit kiszellőzőn, miért arra buzdítjátok, hogy teperjen?

Nem biztos hogy arra akarja pazarolni a fiatal éveit, hogy arra várjon vajon a nő megváltozik e valóban.

előző elötti

2010. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Te tényleg sosem fogsz változni amilyen lekezelően beszélsz róla hogy 1 hónapot nem bír ki nélküled meg majd meglátjuk... Nem fog veled maradni ha van egy kis esze... És ez lesz a következő pasival is ha nem leszel másmilyen.
2010. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Teperni kell, mert akár nő akár férfi aki hibázott annak be kell látnia és tennie kell ellene. Ha van ami, aki hiányozzon akkor hiányozni is fog. A hiszti, a féltékenység nem fog. :(
2010. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%

Fogadd meg a másik öreglány tanácsát is! Teperj érte, mert jogosan sértődött meg a viselkedésedre. Vannak helyzetek, amikor nem szabad hívni, keresni, de ez pont nem ilyen. A féltékenykedés szerinted egy általános párkapcsolat eleme? Főleg ha nem csal meg a barátod csak gyanúsítgatod állandóan És még ő lássa hogy "elveszíthet"?! :)

30/N

2010. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

egy minden nap vitázó, veszekedő csajjal ki a franc akar együttlenni? Ez az igazság. Következő barátodnál ezt a hibát ne kövesd el.

Tudod, ha szép volt a nap és a végén vitázol akkor az egész nap olybá tűnik mintha rosz lett volna.

Azonban ha az elején történik valami, és utána kibékülve szép a nap együtt, akkor olyan mintha egész nap jó lett volna. Ezt vésd az eszedbe. Ez nemcsak erre hanem az élet más területeire is vonatkozik.

2010. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

fent van msnen...

de én ugyan be nem jelentkezek.

minek fussak utána?

Ő mondta hogy tartsunk szünetet, majd keres ha akar, ne érezze már magát nyeregbe. ha meg menni akar akkor menjen.

2010. máj. 5. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!