Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tényleg szeret, akkor...

Ha tényleg szeret, akkor mennyi idő után fog keresni? Annyira fáj. De nem akarok utána én futni. Mit tegyek hogy hiányozzak neki, és keressen?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt, vagyis "voltunk" mert most szakítottunk:(

Az utóbbi egy hónapban csak vitáztunk, vagyis inkább én vele.

Az előző kapcsolatomban a srác csúnyán átvert, bizalmat kért, adtam is neki, de visszaélt vele, és megcsalt, továbbá belehazudott a szemembe.

Szóval sajnos ez a féltékenység kihatott a mostani kapcsolatomra is, folyton gyanúsítottam a barátomat, hogy megcsal, van valakije.

Bár biztosan tudom, hogy nem ment félre, de nem tudtam/tudok leállni ezzel.

Amikor véletlenül 2értelműen fogalmazott, akkor azonnal belekötöttem, vitáztam vele.

Azt akartam elérni, hogy sokat foglalkozzon velem, amiből kaptam is, mert szeret...

De minden napot vitával zártam.

Mégis szeretem, tiszta szívemből, nem tudnék nélküle élni, és féltékeny is azért vagyok ennyire, mert félek hogy elveszítem:(

Besokalt, nem akarta kimondani láttam rajta, de csukott szemmel ezt mondta:

"jó mivel te engem ilyen embernek gondolsz, és folyton a múltadhoz hasonlítasz...ezért szüneteltessük, majd egyszer rájössz miért tepertem érted..."

gy váltunk el, még visszanéztem, csak annyit láttam hogy mérgesen felkapja a táskáját a padról (suliból jött) és ránt rajta egy baromi nagyot-szóval mérges volt.

Szeretem, nagyon.

És szeretném ha visszajönne hozzám, tudom én voltam a hibás, szerintem adok neki pár napot, meg magamnak is.

De vajon, ha szeret keresni fog...? vagy fog-e egyáltalán?

Ő 20F, én 17/L

Nem akarom én hívni, mert nem akarok én futni utána, szeretném, ha picit látná, hogy elveszíthet, és szeretném látni hogy tényleg szeret és hiányzok neki.

Légyszi ne szídjatok, csak ha tudtok segítsetek.


2010. máj. 5. 15:32
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Egyenes beszéd és őszinteség. Próbáld ki.
2010. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy komolyan... Ne érezze magát nyeregbe? Neked kéne a küszöb alatt csúszni hogy ilyen szemét módon megaláztad, gyanusítgattad mikor ő szeret! Neked valami baj van az agyaddal... Nem nagyon akarsz megváltozni mi? Minek kértél akkor itt tanácsot?
2010. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki egy párkapcsolatban féltékenykedik és hisztizik, nem megalázás.

Ha ti nők ( énis az vagyok) a pasitok állandóan féltékenykedne és úgy viselkedne, mint a kérdező, azt mondanátok, hogy időt kérek gondolkodni, majd jelentkezem, hogy venné ki magát, ha csakazért is hivogatna a pasi, kérdezősködne meg egyebek? Elküldeném a francba és még jobban felidegesítene, hogy még ezt a kérésemet sem tartja tisztában.

akkor mondjátok már el miért teperjen a kérdező mindenáron? miért ne várja ki, hogy a pasi mit lép?Minek után ő kért időt??????!!!!

De ti: bummbele, teperj, hivd fel, csússz a küszöb alatt.

Minek?

Nem megcsalta, hogy bocsánatot kérjen tőle,hanem a személyiségében van egy hiba amin változtatni kell a kérdezőnek. Gondolom a ti jellemetekben egy szál hiba sincs.

2010. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

De van csak mi lehet hogy beismerjük és nem vagyunk ilyen nagyképűek a párunkkal.

Szerintem egy férfinak és egy nőnek is elég nagy megalázás hogy állandóan hazugsággal, megcsalással gyanusítgatják, azt várják hogy bizonygassa szeretetét, könyörögjön.

2010. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
érdekes, ha annyira időt kér, akkor miért nem vette le msnről a kiirását, hogy "(L)6hónapja együtt(L)Te&Én(L)" ?
2010. máj. 5. 18:30
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodásod alapján én nem 17 évesnek tippelnélek, hanem 13-nak. Csak nyafogsz, de be nem látnád, hogy te hibáztál.
2010. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem mindenki az msn-en éli az életét, nem az a legfontosabb hogy mindig naprakész kiírása legyen, kislány? :)

A másik pedig hogy nyilván szeret ha eddig nyűglődött veled de ettől még ha van esze rájön hogy ez így nem megy és szenvedni fog de otthogy téged. Te meg kis gonosz liba vagy hogy ezt használnád ki ahelyett hogy megváltoznál... Mindenkit el fogsz üldözni. Minek írtál ide ha fogadod el a véleményeket?

2010. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
hm
2010. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Az élet nem egy mexikói szappanopera, de te mégis úgy viselkedsz, mintha abban lennél egy szereplő... egyik végletből a másikba esel: magadat okolod, féltékenykedsz mert félsz, hogy elveszíted (ez milyen hülyeség már?), közben szereted nagyon, de nehogy nyeregben érezze magát, azt viszont érezze meg, hogy elveszíthet... Egyetlen ember sem bírja ezt ki, ha nem fejezed be villámgyorsan a drámázást, nagyon hamar le fogja venni azt a Te+Én kiírását az MSN-ről, meglásd.

Ha kért egy kis időt, akkor adj neki, de ne gyárts közben elméleteket és ne te érezd sértve magadat, mert az az igazság, hogy ezt, ami most van, magadnak köszönheted.

Ha jelentkezik és folytatni szeretné a kapcsolatotokat, akkor ezt az időt használd ki arra, hogy megpróbálsz megszabadulni az állandó vitatkozástól meg drámázástól.

Ha jeletkezik és nem akarja folytatni a kapcsolatotokat, akkor meg nincs más megoldás, mint hogy tanulj belőle.

2010. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
ma reggel keresett, írt sms-t hogy Ő nem bírja nélkülem, és már akkor megbánta a dolgot amikor kimondta, ha valah szeretnék még vele találkozni akkor írjak vissza neki, mert Őt nemérdekli mennyire szánalmas akkoris szeret és kellek neki
2010. máj. 6. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!