Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszem nagy gáz van :- ( A...

Asszem nagy gáz van :- ( A bátyám rájött h biszex vok és egy sráccal vok együtt és eléggé kiakadt rám meg el akarja mondani a szüleimnek. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig elég jóban voltunk bátyámmal legalább is én azt hittem eddig de most azt mondta h nagyon nagyot csalódott bennem mer nem mondtam el neki és h el fogja mondani a szüleimnek mert ez nem normális dolog :S Hiába győzködöm h ne totál ki van akadva rám. Azt mondja, undoritó vok :/ Most mit mondjak neki vagy mit tegyek? Engem a szüleim elpusztitanak ha megtudják nem tudhatják meg semmiképp! Segítsetek pls!!!

17/F


2010. máj. 5. 18:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
62%
A helyedben többé nem mernék tükörbe nézni. Hogy lehetsz ennyire gyáva?
2010. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

örülök, hogy sikerült!

csak többet ne hozd fel a témát mert gyanússá válhat. tarts ki emellett a 'viselkedés' és sztori mellett amíg kell.

de szerintem azért mikor már felnőtt leszel, saját lábadon állsz, és még mindig fontos szerepet tölt ez be az életedben, akkor nem érdemes titkolni.

felnőttként, pláne ha már elértél valamit, a szüleid is sokkal jobban megértik ezt a helyzetet. rájönnek majd, hogy nem ez számít, mert bebizonyítod, hogy így is büszkék lehetnek rád, és normális ember vált belőled.


:)

2010. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
58%

Pedig néha hazudni kell. Sőt, muszáj!

Mi értelme lenne annak, hogy kiteregesd a magánéleted másoknak, ha tudod, hogy emiatt leszólhatnak, bánthatnak?


Mindenki tisztázza le magában, hogy micsoda. Aztán, ha nagyon akarja az illető felvállalja, ha nem, akkor nem. És sajnos korodból kiindulva nem sok esélyt látok arra, hogy ez a kapcsolat valahová is kilyukadhat. Ha biszex vagy, akkor inkább a lányokat válaszd!

Ezt úgy mondom neked, mint az egyik biszex, a másiknak. Egyrészt több esélyed lesz, nem kell rettegned, nem kell titkolóznod. Szereted a lányokat, és kész. Arról senkinek nem kell tudni, hogy a fiúkat is.

2010. máj. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

„Hogy lehetsz ennyire gyáva?”

Szégyen a futás de hasznos. Néha okosabb dolog gyávának lenni.


„Ha biszex vagy, akkor inkább a lányokat válaszd!”

Ja tökjó lenne, de ez nem így műxik! Én nem nemet választok, nem a lányokat választom vagy a fiúkat, hanem egy embert választok akit szeretek! És az most egy fiú :P

2010. máj. 6. 07:01
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Jajaj.... nem vagy könnyű helyzetben, én megértem, de választanod kell.

Tartasz a szüleid véleményétől, ez természetes. De mi lenne, ha mégis megpróbálnál beszélni velük. Nem árt, ha bevezetésképp felidézed, hogy te az ő gyermekük vagy, ők akartak téged és nem te kérted az életet;hogy nagyon szereted őket,és reméled, hogy bármiben számíthatsz rájuk, hisz ez a szülők feladata.

Minden a szereteten múlik, hidd el. Ha tényleg szeretnek, elfogadják. Először talán dühösek lesznek, csalódottak, elutasítanak és miegyéb, ilyenkor adj nekik egy kis időt, hogy feldolgozhassák, amit hallottak.

De ők a szüleid. Ha félsz is, bízz benne, hogy a szeretetük nagyobb, mint az előítéleteik.

Hisz a fiút is elveszítheted, ha nem mered őt felvállalni.

2010. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Hátha majd egyszer eljön az igaz szerelem,akkor kell csak választanod-a szerelmet választod,vagy az örök hazugságot..vagy esetleg felválalod,és akkor minden karika lesz:) lehet,hogy mostmég nem válalhatod ezt fel.

Am a biszex az jobb,mint a két véglet.Mondhatod majd a szüleidnek,hogy lehet,hogy majd lesz később csajod,vagy ki tudja..lehet,hogy később nővel leszel,mert elvileg abba is bele tudsz szeretni.

Én csak nőt tudok igazán "szeretni",viszont a férfiakhoz meg testileg vonzódok..pasim van,de viszont van egy nő,aki ugyan elérhetetlen számomra,de nagyon szeretem.SZERETEM.:P

2010. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Ja tökjó lenne, de ez nem így műxik! Én nem nemet választok, nem a lányokat választom vagy a fiúkat, hanem egy embert választok akit szeretek! És az most egy fiú :P"


Szerinted én (sajnos) még nem jöttem rá?

2010. máj. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 KakiMatyi99 válasza:
Ha lesz**od, szerintem kussba marad. :)
2016. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!