Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszem nagy gáz van :- ( A...

Asszem nagy gáz van :- ( A bátyám rájött h biszex vok és egy sráccal vok együtt és eléggé kiakadt rám meg el akarja mondani a szüleimnek. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig elég jóban voltunk bátyámmal legalább is én azt hittem eddig de most azt mondta h nagyon nagyot csalódott bennem mer nem mondtam el neki és h el fogja mondani a szüleimnek mert ez nem normális dolog :S Hiába győzködöm h ne totál ki van akadva rám. Azt mondja, undoritó vok :/ Most mit mondjak neki vagy mit tegyek? Engem a szüleim elpusztitanak ha megtudják nem tudhatják meg semmiképp! Segítsetek pls!!!

17/F


2010. máj. 5. 18:42
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
100%
A buta válaszokal ne foglalkozz! Elöbb-utóbb ugyis kiderül, vállald fel nem lesz könnyű de meg fogsz könnyebülni.Nem élheted hazugságban az egész életed.
2010. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
43%
a kínai serpenyő wok.....remélem, nem én vagyok az egyetlen, aki ezeket a csinálmány szavakat nem bírja...még 10 év és nem fogom érteni a fiatalokat
2010. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%

Mit tennék én?:

-Tagadnék, tagadnék...

-Ráfognám a másik srácra hogy ő a biszex,

triszex, (fiúval, lánnyal, kávéfőzővel)és azt mondanám hogy csak heverok vagyunk a bátyád félreértette.

-Szereznék egy havercsajt vagy egy barátnőt akinek a képeit kitenném iwiwre myvipre, sőt, megis mutatnám anyáméknak a csókos képet. (csókosba csak belemegy egy szingli havercsaj h segitsen)

-Azt kéne tudni hogy jött rá. Ha csak hallotta vagy megérezte, vagy a csillagok állásábol számolta ki akkor nincs gáz de ha látta amint

ATTILA A HOTELBA HITELBE HATOL A HAVERBA (öcsibe) na akkor nem magyarázod ki Érted?

2010. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
60%
vagy legyél normális, és akkor nem kell mitől félned, vagy ha már biszex vagy, akkor vállald fel... legalább ennyi férfiasság legyen benned.
2010. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyáva féreg de ezt rohadtul nem akarom bevállalni a szüleim előtt! Anyámmal így is elég sokat veszekszünk és sztem ebböl qurva nagy balhé lenne.


A kínai edény wok (asszem :D).


Ha letagadnám úgyse hinné el anyum bátyámban 100x jobban bizik de ez a csaj nem is rossz ötlet.


Am onnan tudta meg, hogy egy gépünk van itthon, és én lementem kajálni MSN be volt kapcsolva ő meg beült a gép elé és beleolvasott... aztán rákérdezett én hülye meg bevallottam azt hittem megbizhatok benne :S

2010. máj. 5. 18:57
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

ez is egy megoldás. tagadod most, hogy bátyád csak szórakozik, kitalálta.

aztán később mikor már 'felnőtt' leszel kiderülhet. az már csak a te dolgod lesz. :)


18.49

2010. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
50%
istenem ne legyetek már ilyen konzervatívak -.-" a vok=vagyok. ez alap dolog már. a tizenévesek (is) használják msn-en, mert az rövidebb -.-"
2010. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%

bameg mondtad volna azt hogy csaj néven regisztráltál msnre és hülyitettél egy csávót nemlétező csaj nevébe..

mondd azt hogy ha mondjuk dávid a neved hogy ez egy osztálytársad-dávid msnje és onnan oltottál egy triszex csávót

2010. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
de ha különben is csak biszex vagy, az sokkal könnyebben megemészthető egy olyan szülőnek is, aki elítéli az ilyet.(szerintem)
2010. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

uhh ez nem könnyű...:S próbálj meg leülni bátyáddal és elmondani neki, h neked nagyon rossz lenne, ha elmondaná a szüleiteknek, és h azt ő sem akarhatja, h a szüleid kitagadjanak vagy haragudjanak rád, és ha szeret, akkor nem mondja el és elfogad téged...

nyugodtan, kiabálás nélkül próbálj beszélni vele:)

ha mégis elmondja, akkor fogd rá, h azért mondja, h piszkáljon...

szurkolok neked:)

2010. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!