Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszem nagy gáz van :- ( A...

Asszem nagy gáz van :- ( A bátyám rájött h biszex vok és egy sráccal vok együtt és eléggé kiakadt rám meg el akarja mondani a szüleimnek. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig elég jóban voltunk bátyámmal legalább is én azt hittem eddig de most azt mondta h nagyon nagyot csalódott bennem mer nem mondtam el neki és h el fogja mondani a szüleimnek mert ez nem normális dolog :S Hiába győzködöm h ne totál ki van akadva rám. Azt mondja, undoritó vok :/ Most mit mondjak neki vagy mit tegyek? Engem a szüleim elpusztitanak ha megtudják nem tudhatják meg semmiképp! Segítsetek pls!!!

17/F


2010. máj. 5. 18:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 19.00 válasz is tetszik lehetőségnek.

bátyádnak rögtön hazudni, nem kell neki bevallani, mondd meg, hogy csak szivattad mikor bevallottad...és hogy: 'mégis..komolyan gondoltad???':D

a dani szórakozott csak..

2010. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%

ez az msn dolog nem kézzel fogható, még a bíróságon sem fogadják el az ilyen bizonyitékokat, vidd oda a gyereket és tagadja le ő is és kérje ki magának vagy beszéld be a haveroddal hogy feltörték az Ő msnjét és aki feltörte az szórakozott veled hogy ő homok os és te meg nemakartál bunkó lenni és azért finoman irkáltál vissza neki a csávó azonnal tegyen ki iwiwre myvipre kajli képeket h azt mondhassa feltörték vagy hogy a tesoja irogatott neked poénbol ezt lehet manipulálni mivel nem kézzel fogható az msn dolog

DE HA APÁD TUDJA MEG EBBEN AZ ORSZÁGBAN AKKOR AZ EGÉSZ KÖRNYÉK LEBU*iZ ÉS ELFELEJTHETED A CSAJOKAT

VÁLASZADÓK EZ NEM AMERIKA VAGY ANGLIA ITT MEGKÖVEZIK A MELEG FELVONULÁSNAK AKÁR A SZIMPATIZÁNSAIT IS HOGY VÁLLALHATNÁ BE

2010. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

valld csak be. Ő lesz majd a Big Brother aki majd ZSAROL!!!

aztán amig ott élsz te leszel a szolgája meg a távkapcsolója, meg a láb masszírozója....

Ez nem AMERIKA emberek

2010. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
69%

19.05ös!

nagyon jókat írsz!

kérdező tényleg valami hasonló vagy pont ez lenne a megoldás a problémádra. dumáld le egy haveroddal, hogy falazzon a történetben!!:)

2010. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
69%

sird el magad apád előtt ez ugyis megy ha már

Tombolnak benned a Gyengébb nem hormonjai :)

És mondd azt hogy AAPPÚÚÚÚ azt mondja a gazsi hogy bu*i vagyok pedig nem is igaz és még a tesód lez leba*zva

és tartsd be amiket irtam MANIPULÁLJ!

2010. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
nem hiszem h bevenné de megpróbálom más választásom tényleg nem nagyon van, köszi
2010. máj. 5. 19:15
 27/38 A kérdező kommentje:
mármint hogy letagadom bátyám előtt h nem is volt igaz csak hülyéskedtem
2010. máj. 5. 19:16
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű. Mond azt a tesódnak hogy csak szórakoztatok. És ezentúl figyelj oda! Mindig ments le az asztalra valami jó képet a PLAYBOYRÓL hogy a tesod megtalálja.

Mond azt hogy csak játszottatok mintha egy pár lennétek...hány éves vagy? beveszi? mármint nem a gyerek (az beveszi) hanem a bátyád beveszi? 16 év alatt vagy akk tuti beveszi. (nem azt) :)

2010. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

a bátyád mindenképpen félre kellett, hogy értse (szüleidnek mondva)

szemébe pedig, hogy csak hülyültél, nem gondoltad, hogy komolyan is veszi..:)

bizonyítékul pedig szerezd be esetleg bátyádnak az msn re egy olyan nevű ismerőst, vagy uat, és erősítsen meg, hogy félreértette a bátyád, csak baromkodtatok, vagy a srác bi vagy tri:) és megpróbált rád nyomulni..(de te attól még beszélhetsz vele, nem? attól még te nem vagy bi meg tri???:) vagy bármilyen msnes sztori, mit írt itt a válaszoló és el tudod hitetni.

aztán a szüleidnek pedig szintén bizonyítékul kell szolgálni a képek és hús vér csajjal simán kimagyarázol mindent.


egyáltalán nem veszett ügy ezt kidumálni!!

a lényeg, hogy állítsd össze a sztoridat, hogy ne zavarodj bele több nap múlva vagy több hét múlva sem!

és neked is el kell hinned!!! akkor a leghihetőbb, ha elhiszed, hogy ezzel a sztorival nincs semmi baj, simán hihető.

és szerintem simán az. úgyhogy nyugi!!:)

2010. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Hát megpróbáltam lazán beadni neki h csak hülyéskedtem nemtom h bevette-e... sztem nem.

Aztán lementem anyámhoz a konyhába eljátszottam a pukkancsot kérdi mi baj van? Mondom hülyültünk egy haverral msnen erre bátyám avval szivat h b*zi vok. Erre ő h ne vegyek mindent így magamra biztos csak piszkálni akar legközelebb vágjak vissza avval h nekem több barátnőm volt mint neki.

Szal asszem megvok. Csak utálom így manipulálni az embereket de hát muszáj :(

Köszi a válaszokat, sokat segitettetek!!! Megpróbálok jobban vigyázni ezután.

2010. máj. 5. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!