Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan anyás meg apás a...

Miért olyan anyás meg apás a párom?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja vagyunk együtt a párommal és már össze is költöztünk. Hirtelen jött ez az ötlet és lehet hogy még korai volt. De én már külön életre vágytam messze a falutól ahol lakom. Csak édesanyámat sajnáltam otthagyni :-( mert vele éltem amióta csak megszülettem vagyis 29 éven keresztül. Bevallom nagyon rossz nélküle és hiányzik de a szerelemért feláldoztam mindent és remélem ezt nem fogom majd a későbbiekben megbánni. Szeretem a pasimat tiszta szívemből azért is jöttem ide lakni hozzájuk. 5 en vagyunk egy házban a szülők az öccse ö meg ugye én. Szerencsére jól megértjük egymást az anyjával meg az apjával sem volt eddig még semmi probléma. De viszont úgy vettem észre hogy a pasim nagyon oda van a szüleiért szereti és tiszteli őket.Anyukának meg apukának szólítja őket mint valami kisgyerek. Az anyja is pátyolgatja a nagy fiát becézgeti folyton annyira oda van érte ezt észre lehet venni.A másik fiát is szereti de őt nem annyira mint az én páromat. Engem ez egy kicsit zavar nem is tagadom. Szerintem ennyire nem kéne anyásnak lennie. Én is szeretem meg imádom anyumat mégis elszakadtam tőle a szerelem miatt. Hogy tudnám leszoktatni őt egy kicsit az anyjáról?
2017. jan. 19. 07:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Az anyuka, apuka megszólítás pedig teljesen normális. A fater, tata, muter nem az. Magyarok vagyunk, nem svábok, tótok. Nem is értem hogy kellene szólítania. Az anya, apa olyan közömbösnek tűnik.
2017. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%

Te beteg vagy. 2 és fél hónapja vagytok együtt, és máris meg akarod őt változtatni? Le akarod szoktatni az anyjáról? Mi ő? Egy óvodás? Hogy jössz te ahhoz, hogy bárkit is leválassz a családjáról? Majd leválik, ha ő úgy érzi, hogy itt az ideje (az más kérdés, hogy x éven túl ez már nem egészséges, de nem tudhatjuk, mi zajlik benne, hisz nem ismerjük).

Féltékeny és irigy vagy. Senki nem kötelezett téged sem, hogy elszakadj anyukádtól, mégis megtetted. És? Ez valamiféle teljesítmény, vagy mi? Önfeláldozás a szerelmedért? Hűha!

2017. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de megállt bennem az ütő. Úgy laksz ott, hogy nincs kereseted, ráadásul pár hónap kapcsolat után? Tőlem messze áll a GyIK-en széles körben támogatott családon belüli fillérb.szás, de nagyon fordítva ülsz a lovon. Egyelőre tanácsos lenne csupa bocsánatkérés közepette előzékenyen csendben maradni, állást keresni, és nem rendezkedni ennyi idő után egy ilyen családban. Inkább köszönd meg, hogy nem áll mögötted a leendő anyós, hogy mikor adsz bele a családi büdzsébe, nem baszlat folyamatosan, vagy csak úgy alapból nem utál zsigerből, ami azért nem ritka... Jézus ereje.
2017. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyanolyan anyás vagy, csak te ott akartad hagyni a faludat. Ha engem kérdezel, akkor szerintem nem a szerelem volt erős, hanem az, hogy végre kitörhetsz a szülőfaludból. Ha ez fordítva lett volna, akkor te sem bántad volna, hogy odaköltözik a párod, mert te sem szívesen hagytad ott anyukádat
2017. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te 2,5 hónap ismeretség után odaköltöztél egy családhoz, hogy jó munkahelyet keress magadnak. Ott laksz ingyen, jövedelem nélkül - köszönd meg a jóistennek, hogy találtál egy ilyen balekot és befogadó családot, hozzám biztosan nem költöztetné be egyik fiam se az épp csak megismert álláskereső partnerét ingyen kosztra és kvártélyra. Hagyjuk már ezt a geil szöveget arról, hogy te mit áldoztál fel a szerelmedért, azt meg végképp felejtsd el, hogy te majd belepofázol a téged eltartó család belső ügyeibe.
2017. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

Foglaljuk ossze

Eltartott vagy es szulei nyakara mentel par het utan aha

Szerintem huzd meg magad.

Egy ferfi addig nem ferfi amig anyja nyakan el

2017. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom te mire fel tartod magadnak felnőttnek, ha 2 hónap után volt képed az ő nyakukra cuccolni

költözzetek külön

2017. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat megvallva neked is nagyon-nagyon kellene szeretned anyósékat, nemcsak a fiuknak, mert, már bocs, de egy jöttment senki vagy, fizetés nélkül, aki 2 hónap ismeretség után a pasija szüleinek a nyakára költözik. És még játszod a mártírt, hogy te eljöttél anyádtól, maradhattál volna nyugodtan, akkor nem zavarnál egy egész családot. Nem a párodban van a hiba.
2017. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Rólam le lehet szállni oké? Mire fel jöttök ti ahhoz hogy engem bántotok amikor azt se tudjátok ki vagyok honnan jöttem milyen életem van stb. Azért ez durva már meg se haragudjon senki ti úgy nekem álltok mintha valami rosszat követtem volna el valami égbemerő nagy bűnt. Szerintem senki ne alkosson rólam véleményt amíg nem ismer a sértegetésiteket meg tartsátok meg magatoknak mert nem vagyok rá kíváncsi. Én voltam a hülye,hogy ide Írtam tanácsot kérni majd megoldom én magam a problémát na sziasztok!
2017. jan. 19. 09:51
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy tátott szájjal szaladtál a fütyierdőbe.
2017. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!