Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan anyás meg apás a...

Miért olyan anyás meg apás a párom?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja vagyunk együtt a párommal és már össze is költöztünk. Hirtelen jött ez az ötlet és lehet hogy még korai volt. De én már külön életre vágytam messze a falutól ahol lakom. Csak édesanyámat sajnáltam otthagyni :-( mert vele éltem amióta csak megszülettem vagyis 29 éven keresztül. Bevallom nagyon rossz nélküle és hiányzik de a szerelemért feláldoztam mindent és remélem ezt nem fogom majd a későbbiekben megbánni. Szeretem a pasimat tiszta szívemből azért is jöttem ide lakni hozzájuk. 5 en vagyunk egy házban a szülők az öccse ö meg ugye én. Szerencsére jól megértjük egymást az anyjával meg az apjával sem volt eddig még semmi probléma. De viszont úgy vettem észre hogy a pasim nagyon oda van a szüleiért szereti és tiszteli őket.Anyukának meg apukának szólítja őket mint valami kisgyerek. Az anyja is pátyolgatja a nagy fiát becézgeti folyton annyira oda van érte ezt észre lehet venni.A másik fiát is szereti de őt nem annyira mint az én páromat. Engem ez egy kicsit zavar nem is tagadom. Szerintem ennyire nem kéne anyásnak lennie. Én is szeretem meg imádom anyumat mégis elszakadtam tőle a szerelem miatt. Hogy tudnám leszoktatni őt egy kicsit az anyjáról?
2017. jan. 19. 07:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

"2 és fél hónapja vagyunk együtt a párommal és már össze is költöztünk."


Nem. A nyakukra költöztél, és nem is ismered őket, de már osztod az észt, mit kéne tenni a "párodnak".


"...a szüleiért szereti és tiszteli őket."

És ez zavar téged. No comment.

2017. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Na, tipikus.

Véletlen se nézzél magadba, tényleg, ha százam mondják, h gáz vagy akkor se!

Kinek lesz szimpatikus egy ilyen családot széjjelzuzó élősködő ember, mint te? Senkinek. Nem értem min csodálkozol. Nem ismerünk, de az alapján, amit leírtál magadról egyáltalán nem vagy szimpatikus, remélem a pasid is időben észreveszi, hogy kivel él együtt.

2017. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
na kapd fel a vizet, te menekültél el a faludból és költöztél idegenek nyakára 2,5 hónap után, úgy hogy két forintot nem adsz a közösbe, vagyis vagy a szülők vagy a párod tart el 30 évesen. egyértelmú. hogy pasidat nem szereted, csak menekülési útvonal volt, de azért beleszólnál az életükbe, csak mondom, hogy ne tedd, inkább tedd össze a két kezed, mert nem hiszem, hogy sok szülő engedné, hogy egy 30éves idegen a házukba cuccoljuk, és el is tartsáák
2017. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"majd megoldom én magam a problémát"


Nagyon helyes. Egy jó tanács: előtte keress magadnak munkásszállóval rendelkező munkahelyet, ha nem akarsz visszaköltözni édesanyádhoz.

2017. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben hasonló szituban ezt mondták a helyzetre: kellet a pasinak a karnyujtásra lévő és igy kényelmes "üritőhely", ez a szülöknek is jó, mert látják mindennap a fiukat, így belementek.


30 évesen én nem akartam volna összeköltözni egy idős házaspárral.


Se neked se a párodnak nincs megtakaritásotok? Eddig nem gyüjtöttetek külön-külön? Van terv az elköltözésre?

2017. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagy,oda költöztél 2,5 hónap ismeretség után 1 vad idegen emberhez meg a családjához.. jah és nem is dolgozol!

Nagyszerű.. ingyenélő vagy már bocsánat! ÉS az h ki mit ír, köszönd magadnak te tettél fel 1 kérdést,te írtad h nem melozol...

Nekem 27 évesen meg sem fordulna a fejemben az,hogy ugy költözzek össze a párommal h nem dolgozom és a szülei nyakára menjek! Illetve téged mi a jó bánatos f...t zavar h tiszteli szereti a szüleit? Én is imádom a szüleimet ,és tisztelem..ezek szerint te édesanyádat nem! És úgy változtatnád meg a palidat,hogy ott laksz ingyen és alig ismered?! Remélem észhez tér a család

2017. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
40%

25-re:

Bizony, ez jó kérdés! A kérdező 29 éves, gondolom vagy 10 éve befejezte iskoláit. Párja gondolom legalább annyi idős, tehát ~10 éve dolgozik (ha főiskolát, egyetemet végzett, akkor 6-8 éve). Azóta a szüleinél lakik, tehát a lakhatása, élelmezése nagyon olcsón vagy akár ingyen van.


Ezek után nemhogy albérletre lennie kéne pénznek, de a közös lakáshoz önerőnek is! Az világos, hogy 2,5 hónap ismeretség után még korai közös lakást nézegetni, de albérletbe bizony el lehetne költözni.

2017. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

azon is gondolkozz el, ha nem lenne ilyen jóban a szüleivel, az tuti, hogy nem cuccolhattál volna oda.


tudod előbb munkát kellett volna keresned ott a környéken és utána odamenni, akkor nem kapnál ennyi bántást, max csak azért, hogy 30 évesen nincs annyi megtakarításotok, hogy kivegyetek egy szobát

2017. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
16%
Tipikus vidéki haszonleső pi_ na :D
2017. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha fordítva lennének a nemek, mindenki látná a problémát.
2017. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!