Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rendjén van, hogy...

Szerintetek rendjén van, hogy apám felesége havonta több 10ezret költ az önálló lányára?

Figyelt kérdés
A nő is elég jól keres,végül is megengedheti magának,de mégis csak az apámmal él,úgyhogy érdekel,mert máshová is tehetnék azt a pénzt.

2017. jan. 30. 16:38
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem apám lánya,a feleségének a saját lánya.És már nem gyerek,most lett 29,és nincs szüksége "támogatásra".Az anyja csak úgy meglát egy 30ezer ft-s csizmát és megveszi neki,nem adja vissza a pénzt.Havonta több ilyen 20ezer feletti ajándékot vesz neki,mikor a mindenből legalább 10 db lóg a szekrényében.Minek ez a pazarlás?És rám egyáltalán nem kell ennyit költeni,bőven eleg ha karácsonykor,születésnapon kapunk fejenkét pár ezer ft-s ajándékot apámtól,pedig itt unokák is vannak.De nem visszük túlzásba a pazarlást,a feleségének is tudnia kellene ezt,elvegre közös kasszából költekezik,hiába ő is keres.Azzal nem lenne bajom ha a lánynak szüksège lenne ra es segítene neki.De ez igenis zavar.
2017. jan. 30. 17:14
 12/40 anonim ***** válasza:
85%
Meg ne pukkadj az irigységtől.
2017. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
67%
Majd te eldöntöd, hogy fejezze ki a szeretetét a lánya iránt. Ajánlom az 5 szeretetnyelv tanulmányozását. Ami neked pazarlásnak tűnik, az másnak egyáltalán nem az.
2017. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
81%
szóval költ rád apád. Szerinted ez rendjén van? Az ajándékokra szánt pénzt tehetné máshova is. Irígy vagy, remélem az én gyerekem nem lesz ilyen.
2017. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
96%
Ez irigység. Apád ügye, nem a tiéd. Durva hogy külön élsz, de az ő tárcájukkal vagy elfoglalva.
2017. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
95%
Semmi közöd hozzá.
2017. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván kamasz a kérdező, így érthető ez a tudatalatti versengés.
2017. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha jól értettem, neki magának is van gyereke, valami olyat írt hogy "itt unokák is vannak"
2017. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
86%
Bocsánat, valóban, ez elkerülte a figyelmem. Akkor pláne ez a mentalitás nem illik egy érett személyiséghez.
2017. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
95%

Akkor sem ertem, miert bant ez teged. Nem szukolkodnek apadek, ennyi erovel minden felesleges kiadas ami nem az eletbenmaradashoz kell. A kozos kasszaban a no fizuja is bent van, arra kolt belole, amire akar, ha tobbet venne ki, mint amennyit beletesz, meg esetleg ertenem a hisztit, bar akkor is az o dolguk lenne.

25 vagyok, kulon elek a parommal es nekem is vesz anyam vagy apam neha ezt-azt.

2017. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!