Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rendjén van, hogy...

Szerintetek rendjén van, hogy apám felesége havonta több 10ezret költ az önálló lányára?

Figyelt kérdés
A nő is elég jól keres,végül is megengedheti magának,de mégis csak az apámmal él,úgyhogy érdekel,mert máshová is tehetnék azt a pénzt.

2017. jan. 30. 16:38
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Jóval többet vesz ki mint amennyit beletesz.Es nem vagyok kamasz,42/F vagyok.
2017. jan. 30. 17:44
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Apukád megosztja veled a kiadásaikat?
2017. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
De miért érdekel? Foglalkozz a saját exisztenciáddal, ne emészd magad mások jóindulata miatt! Magadnak okozol szenvedést.
2017. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha azt a pénzt a te gyerekeidre költené nem lenne egy szavad se igaz?
2017. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi közöd ehhez. 42 évesen úgy csinálsz, mint egy hisztizni kamasz
2017. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Irigy vagy semmi közöd hozzá.42 éves még mindig a faterod tart el?Szomorú hogy 42 éves felnőtt ember létedre más pénztárcájában turkálsz.Irigykedsz?Savanyú a szőlő öreg?
2017. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Fogadok hogy kamu az egész kérdésed öreg.
2017. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá ? Nem az anyád. Azt vesz a lányának a saját pénzéből, amit akar.
2017. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdésed.

Mármint értem mire akarsz rátérni, de neked ehhez már ne haragudj, de mi közöd van?

Ahhoz a nőhöz semmi közöd. Egy anya jó, hogy támogatja a gyerekét. Gondolom te is így cselekszel és szerintem te sem nézed/néznéd jó szemmel, ha beleszólnának mit veszel a gyerekeidnek/gyerekednek.

2017. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Tehát itt összekerült két ember felnőttként, akiknek eltérő családi szokásaik vannak.

Az egyik családban szokás megajándékozni egymást (függetlenül attól, hogy az illetőnek szüksége van-e az ajándékra), a másik családban meg nem.

Több évtizednyi rutint akarsz megkérdőjelezni a saját értékrended ráerőltetni egy másik családra, pedig egyszerűen csak arról van szó, hogy a te családodban más a szokás!


Az én családomban például szokás ajándékozni "csak úgy". Az apám pl. közel 70 éves, és a húga rendszeresen vesz neki ruhákat, cipőket. (Vénségére kicsit vásárlásmániás lett az öreglány, valószínűleg unatkozik nyugdíjasként. :) ). Én is kapok a szüleimtől ezt-azt (alkalomtól függetlenül is), pedig én is 42 éves vagyok. És én is veszek a gyerekemnek mindenfélét, amit meglátok és tudom, hogy örömet okozok neki vele. (Épp tegnap vettem neki egy könyvet, pedig nemrég volt a születésnapja és kapott egy rakás ajándékot, de most láttam meg ezt a könyvet, nem akartam várni a következő alkalomig. Ha örül neki és megtehetem, miért ne venném meg?)

Nálatok meg nyilván más a szokás. Nem jobb, nem rosszabb, más. Ilyen alapon apád párja is kritizálhatná a ti szokásaitokat!

2017. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!