Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden párkapcsolatban...

Tényleg minden párkapcsolatban van verekedés? És tényleg ez a normális?

Figyelt kérdés

Az 1ik férfi ismerösömmel elbeszélgettünk erről a témáról és az ő meggyőződése h minden kapcsolatban van verekedés és h ez az élet rendje.Volt sajnos 1 kapcsolatom amiben 1 párszor el lettem verve de hála az égnek sikerült kilépnem belöle mielött még komolyabb baj nem lett.Most a párommal sokat veszekszünk de soha nem nyúlt hozzám.Ez a srác azt mondta h nem kell sokáig várnom rá.Ő az egész környezetében ezt látta a szülei a nagynénje mindenki példája ott van elötte és már neki is eljárt a keze.Emiatt én nagyon lenézem és ezt meg is mondtam neki.De tényleg ez a normális?Ugye hogy nem?

23 éves anyuka


2010. máj. 7. 12:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
na az lenne az utolsó napom a párommal ha kezet emelne rám (akár egy pofon). az erőszak nem normális dolog. sajnos sokan ebben nőttek fel és nem is tudják elképzelni, hogy lehet élni enélkül is.és az a szomorú, hogy ez a férfi ismerősöd ezt normálisnak tartja,nemhogy azon lenne hogy megváltozzon és ilyesmi soha ne forduljon elő.
2010. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem volna szabad verni! A döbbenetes az, hogy van, akinek ez a természetes.


És ha két ilyen felfogású ember találkozik..., mármint a férfi, aki a problémáját veréssel "oldja meg", illetve a nő, aki ebben nem lát kifogásolnivalót, hát az kétségbeejtő lehet. Ezt látják a gyerekek és felnőve másolják tovább a példát... Pont úgy, mint a férfi ismerősödnél.

2010. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem sem normális...

Az más, ha az egyik fél kicsit kifordul önmagából, jó pofon, jó helyen aranyat ér és azt is mondják, hogy a pofon elhadart simogatás. :D Szóval én is meg az eddigi barátaim is max egyszer pofoztak meg, de az akkor nagyon is helyén volt, mert vagy elszálltam magamtól és meg se hallottam, hogy mit mond ő, vagy hulla részeg voltam és nem voltam önmagam.

Mondjuk ez se "normális", de nekem ez a véleményem. Vannak olyan nők, mint pl. én, akik néha nagyon ki tudnak fordulni önmagukból, és akkor csak a pofonnal lehet visszatéríteni. Tudjátok az az állapot, mikor szinte befogod a füled és mindenkit hibáztatsz, aki a födön él vagy élt; magadon kívül. Na, hát én kifejezetten hálás vagyok azért, ha ebből az állapotból kipofoznak, azért nem vagyok őrült, ritkán van csak ilyen. :)

2010. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
45%

a titok nyitja, indulatos férinél tudd hol a határ. ha ezen átlépsz vállald a következményeket.

ha mindenki betartja a "játészabályokat" a legvehemensebb pasi is kenyérre kenhető.

2010. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a verekedés egyáltalán nem normális egy kapcsolatban, ne viccelj. Azonnal menekülnék egy ilyen kapcsolatból, sőt, fel is jelenteném azt, aki megüt.
2010. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Sajnos az én családomban is elöfordult már 1 párszor.A szüleimnél és a nagy szüleimnél is de én mégis úgy gondolom h ez nem normális.
2010. máj. 7. 12:51
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
verekedés az abszolút nem normális, de még a pofon sem...az én egyik ismerősöm meg azt mondta, h a haverja lepofozta a barátnőjét, mert hisztérikussá vált és szerinte ez így helyes, mert meg kellett fékezni....hát én nem vagyok benne biztos, h bárkinek is van joga megítélni, h kell e pofon v sem....
2010. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak egyetlen kapcsolatomban volt ilyen, a többiben soha, pedig volt már egy pár.
2010. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

hülyeségből verekedés oké (50kilómmal 110 kilós páromat mindig megverem,szegény nem tud védekezni,mert nem mer eősebben megszoritani:D)

de hogy indulatból,haragból,nah,akkor látna utoljára,ha meg erősebben ütne meg,akkor rendőrség,akármeynnire szeretem,ez nem bocsánatos bűn nálam...

23/N

2010. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb veszekedés.
2010. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!