Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden párkapcsolatban...

Tényleg minden párkapcsolatban van verekedés? És tényleg ez a normális?

Figyelt kérdés

Az 1ik férfi ismerösömmel elbeszélgettünk erről a témáról és az ő meggyőződése h minden kapcsolatban van verekedés és h ez az élet rendje.Volt sajnos 1 kapcsolatom amiben 1 párszor el lettem verve de hála az égnek sikerült kilépnem belöle mielött még komolyabb baj nem lett.Most a párommal sokat veszekszünk de soha nem nyúlt hozzám.Ez a srác azt mondta h nem kell sokáig várnom rá.Ő az egész környezetében ezt látta a szülei a nagynénje mindenki példája ott van elötte és már neki is eljárt a keze.Emiatt én nagyon lenézem és ezt meg is mondtam neki.De tényleg ez a normális?Ugye hogy nem?

23 éves anyuka


2010. máj. 7. 12:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%

Ez tényleg milyen igazságtalanság, hogy a nők, egy "gyerektestbe" vannak zárva!


Mi a f*sznak nincs a nőnek is izomzata, ereje? Legalább akkora mint egy férfinak, hogy ha verekedni nem is, de legalább megvédeni tudná magát!

Ezt a részt kihagyta a Jóisten a teremtéskor:(


Tényleg, vajon a hisztis, indulatos férfit is verik a nők?

Hogy észhez térjen, tudjátok!

2010. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A LEGTÖBB párkapcsolatban nincs verekedés. Vita van mindenütt, és a legtöbbne szeretet is. Aki abban nőtt fel, annak az a természetes, de attól még egyáltalán nem általános. Viszont ha eltűröd/megengeded gondolatban, akkor meg is történhet. Bízz abarátodban, és tájékoztasd az ismerősöd, hogy tévedésben él.

A veszekedés normális, oldjátok meg az alapkonfliktust! Ne vetítsd erre a szegény fiúra az előző kapcsolat miatti félelmeidet. De meséld el neki!

2010. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Kikérem magamnak, hogy eg ynő gyenge! Én nő vagyok, d enem vagyok gyreketestbe zárva. Normális izomzatom van, megfelelő edzettségem, robbanékonyságom! Amivel nem élek vissza, habár ismerek madárcsontú férfiakat, akit nem vernék meg, hacsak nem nagyobb bajt akarnék megelőzni ezzel. Nem is tudok verekedni. De magamat azért meg tudnám védeni, ha szükséges.
2010. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, dehogy normális...aki ezt mondja az idióta. A szüleim 20 éve házasok veszekednek persze, de szerintem sose csattant el 1 pofon se. Nekem 3 éves kapcsolatom volt eddig az első évben csattant el 1 pofon, és soha többé, akkor pedig részegek voltunk, ez lehet enyhitő körülmény.

A baráti körömben sincs olyan, aki még csak azt is mondaná, hogy 1 pofon normális lenne, nem hogy 1 verekedés...

2010. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mondtam az ismerösömnek h nem az a természetes de ő hajthatatlan.A párommal sok a feszültség de megoldjuk nincs nagy gond.Egyébként tud róla h mi volt az elözö kapcsimban és le is szögeztem h még 1x nem vagyok hajlandó eltürni amit már 1x végig játszottam.Ezt ö is tudja.1x terhesen kaptam 1 hiszti rohamot.Nagyon messze volt tölem és felemelte a kezét.Utána nem gyözött bocsánatot kérni azért mert messziröl felemelte a kezét.Mondta h nem tudna megütni.És tényleg nem.Viszont a szüleimnél általában anyám a hibás.Ő megy neki apámnak meg a volt élettársának is ő ment neki.apám 1 ideig tűr neki.Nem akarja bántani de 1 idő után nála is elpattant valami.elöszőr 1 pofont kapott anyám mire még jobban bedühödött és apám már nem hagyta és jól elverte.A volt élettársa viszont ahogy anyám neki ment jól elverte anyámat.Ilyen is van...
2010. máj. 7. 14:12
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem egyáltalán nem normális,ha egy kapcsolatban (akár házasság,akár együttélés vagy csak járás) verés vagy verekedés van. Két normális felnőtt embernek meg kell tudnia oldani a problémákat enélkül is. Az rendben,hogy mindenhol előfordulnak viták, DE nem szabad bántalmazni a másikat - nem ez a megoldás,sőt csak tetézi a problémát.

Én azonnal elhagynám a párom,ha megütne (szerencsére ilyen fel sem merül).


Nagyon szomorú,hogy valaki eltűri,sőt normálisnak látja a bántalmazást, verést,verekedést. Lenézem az olyan embereket,akik így viselkednek. Egy normális,kulturált felnőtt embernek ez nem szabadna,hogy elfogadott legyen...

2010. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak az előző barátnője (igen a NŐ) volt verekedős...ilyen is van. Ha valamin feldühödött, nekiesett a páromnak. Láttam képet,hogy hogyan nézett ki a párom egy ilyen támadás után...nem azért,mert nem tudta volna "lecsapni" a csajt, csakhogy ő nem ilyen, nem bántana soha nőt. Inkább lefogta azt a csajt, amennyire tudta, és bár lett volna rá oka és ereje is, SOHA nem ütött vissza - és ezt nagyon becsülöm benne.

Persze véget is vetett ennek a kapcsolatnak már több éve, csak azért írtam le, hogy nemcsak mindig a pasi az erőszakos, hanem bizony van ilyen nő is.


Szerintem egyáltalán nem normális ez, akár a pasi üt, akár a nő, szerintem nem elfogadható egyáltalán.

2010. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
93%
Amíg a nőt ütik és hagyja, nem számít,az ő baja,de ha már gyerek(ek) is vannak akkor nem szabad engedni!!!!Én úgy nőttem fel és sosem tudom kiheverni!!!Azt a nőt is büntetném aki nem akadályozza meg, hogy bántsák őt vagy a gyerekeit!
2010. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a miénkben nincs. Előző férjemmel sem voltak verekedések. :)
2010. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van minden kapcsolatban verekedes. Valoszinuleg az ismerosod azert hiszi ezt, mert o ezt latta. Csak ez szomoru, mert valoszinuleg o az, aki ferfikent odaut a nonek. Masokkal kellene baratkoznod, nem ilyen emberekkel. Nincs igaza es ez nem termeszetes dolog!
2010. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!