Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden párkapcsolatban...

Tényleg minden párkapcsolatban van verekedés? És tényleg ez a normális?

Figyelt kérdés

Az 1ik férfi ismerösömmel elbeszélgettünk erről a témáról és az ő meggyőződése h minden kapcsolatban van verekedés és h ez az élet rendje.Volt sajnos 1 kapcsolatom amiben 1 párszor el lettem verve de hála az égnek sikerült kilépnem belöle mielött még komolyabb baj nem lett.Most a párommal sokat veszekszünk de soha nem nyúlt hozzám.Ez a srác azt mondta h nem kell sokáig várnom rá.Ő az egész környezetében ezt látta a szülei a nagynénje mindenki példája ott van elötte és már neki is eljárt a keze.Emiatt én nagyon lenézem és ezt meg is mondtam neki.De tényleg ez a normális?Ugye hogy nem?

23 éves anyuka


2010. máj. 7. 12:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Te Jó Ég! Dehogy van verekedés minden kapcsolatban.

23 évesen ilyesmivel találkozni szörnyű lehet.


Sem évfolyamtársról, sem családtagról, sem barátokról nem tudok, ahol lett volna verekedés. Veszekedni egy héten egyszer biztos szoktunk a férjemmel, de eszünkbe sem jutna megütni a másikat, ez neveltetés kérdése.

Nem tudom, hogy milyen társadalmi réteghez tartoztok, de akárhol is élsz, ennek meg kell változni idővel. Ha egyszer fiad lesz, tanítsd meg neki, hogy nem verekszünk, hanem beszélgetünk. Ezt a nőkért megteheted. Addig is próbálj más "közegből" társat találni.

2010. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen léptem ki egy ilyen kapcsolatból...Mással nem tudom magyarázni,csak azzal,hogy az exemnek kisebbségi érzése volt folyamatosan,mindenféle mondvacsinált dolgok miatt.Imádtam,megadtam neki mindent amit csak akart,még olyat is,amibe semmi beleszólása nem lett volna,nem qrválkodtam...A verések mellett manipulált is,szóval a végére eléggé kész voltam,alig voltam régi önmagam.

A mostani barátom viszont "helyrehozott",megbecsül és soha nem bántana:)És ez a normális.Ha valaki szereti a másikat,nem bántja,sem szavakkal,sem tettekkel.Szomorú,hogy valaki nem így gondolja.És hülye,aki hagyja.Köztük régen én is:D:P

2010. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis van verekedés minden kapcsolatban! (nálunk sincs, nem is lesz) Úristen, ez most kiakasztott! Mégis, hogy gondolja ezt az ismerősöd?! Lehet, hogy ezt látta, de én is sokat láttam, mégis tudom, hogy nem mindenhol van ugyanaz, mint nálunk.
2010. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak az exbarátnője volt erőszakos kis dög, mindig nekiment, és állandóan vitázott... Nem tudja mit veszített, de nem is baj. :)
2010. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szomorú: [link] :/
2010. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
55%
Melyik az a barom, aki össze vissza pontoz?! Nyomorék balf@sz.
2010. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van minden párkapcsolatban verekedés!!!!!!!!!! Ezt azok terjesztik, akik a saját bántalmazó magatartásukat igazolni akarják! A kérdésben leírt példa is ezt mutatja. (Különben is arra, hogy valaki hülye, nem mentség, hogy mindenki más is hülye - ráadásul most nem is erről beszélünk.)

Nekem is volt tizenévesen olyan kapcsolatom, amiben bántalmazott a "partnerem", illetve már exként is zaklatott, megvert. Jó lett volna, ha segít valaki. Sokan azt hiszik, ez csak házasságban, élettársi kapcsolatban probléma, pedig egy tizenéves lány - főleg ha nincs egy nagydarab apja - sokszor még veszélyeztetettebb is,mert kevéssé tud kiállni magáért. Persze a mostani divatos okoskodók azt mondják, hogy "mert hagytad" - hát azért ez nem olyan egyszerű...

Huszonévesen már tudatosabb voltam, karszorongatás, pofon és szakítottam, és nem törtem meg a könyörgés hatására.

Az utána következő kapcsolataimban elképzelhetetlen volt a bántalmazás bármilyen formája, és ez a jelenlegi kapcsolatomra is igaz.

29/N

2010. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Az a pár kapcsolat amiben verekedés van,az nem normális!!!

Az a férfi aki megüt egy nőt az nem párja annak.

Saját véleményem szerint nem is férfi az olyan...Apám soha nem ütötte meg anyámat,se fiú testvéreim párjaikat,sem nagyapám nagymamámat.

2010. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek..,amelyik férfi megüt egy nála gyöngébb nőt,az egy gyáva f.reg!!!
2010. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!