Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne, ha...

Szerintetek ciki lenne, ha anyukám is jönne velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár nap mulva lesz az egyetemen a felvételizők számára egy kis előadás, a fontosab tudni valókról. (a felvételi juniusban lesz). Ez az egyetem a szülő városomban van, mi egy másik városban lakunk. Szervezett ingyenes busz megy az egyetemre. Anyukám is jönne, de ő nem jön be a suliba, nehogy fére értsétek, hanem csak bevásárol a városban, mivel nekem nem lenne időm vásárolgatni, egész idő alatt bent leszek a suliba. Szerintetek ciki lenne ha ő is jönne? Engem különösebben nem zavar, csak a többi fiataltól tartok, hogy majd rosszat gondolnak rólam. Mi a véleményetek?

20/L



2017. febr. 24. 14:50
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)


#3. kommentelőnek: visszahúzódó a természetem. én is úgy gondolom hogy az ilyen "pitizést" ki kellene nőni, de sajnos hogy találkoztam nem egy olyan fiatallal akik nem nőték ki. pl. a barátnőm, aki másodéves az egyetemen, cikizik meg nevetnek rajta dolgok miatt az egyetem társai. igaz, hogy ezt csak mesélte, nem voltam ott akkor, de bele gondolni is rossz, hogy egyes emberek miért nem a saját életükkel foglalkoznak...

2017. febr. 24. 15:33
 12/28 A kérdező kommentje:

bocsi, 7. kommentelőt akartam írni :)


és köszönöm szépen a többieknek is a hasznos válaszokat! :)

2017. febr. 24. 15:36
 13/28 anonim ***** válasza:
30%
ne törődj az az ilyen zsigeri irigységgel - ha van hely a buszon, miért ne mehetne?
2017. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
13 mondjuk azért nem mehet, mert más sem mehet, csak nem mindenki olyan pofátlan, hogy felkéredzkedik az iskolabuszra, a legtöbben jegyet vesznek és mennek tömegközlekedéssel, nem fér fel minden szülő a bérelt buszra, így nem igazságos ha valaki kihasználja az ilyen alkalmakat.
2017. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha ingyenes busz megy tőletek oda, akkor nem lehet olyan hatalmas nagy a távolság. Igenis pofátlanság egy ingyenes busszal mennie, amit nem erre a célra indítanak.
2017. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
30%
természetesen beülhet!
2017. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
42%

Hú, amikor végigolvastam, nagyobb kő esett le.. Elején meg voltam döbbenve, végére érve megnyugodtam :D

Ha nem megy be veled az előadásra, és nem üli veled végig, csak bevásárlási szándékkal utazik veletek a buszon, akkor egyáltalán nem ciki!! Csak annyiból lesz egy kicsivel rosszabb, hogy annyira nem tudsz felszabadult lenni a többiekkel :) Egy anya mégis csak anya :D

2017. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%

"#3. kommentelőnek: nem tele szatyrokkal fog vissza szállni, nem túl nagy bevásárlást fog csinálni, csupán dolga van a szülővárosunkban. "


A hármas félti a valagát a buszon, hogy neki nem jut hely?? :DDD No comment. A hármast is mázsáljuk már le, hogy nehogy már egy rohadt pár darab szatyron múljon már más élete. Ennyire irígy hogy lehet valaki...Agyamat eldobom!

És aki szerint nincs baj, hogy ha bemenne vele, és ott ülne mellette: de! Hatalmas baj lenne! Aki ilyen életképtelen, az hogy volt képes megszületni? Húzták kifelé? :D Ezt ti normálisnak tartjátok? HOgy szinte felnőtt fejjel megy anyuka és mellettetek jegyzetel a suliban? Meg hallgat, néz? Aki ennyit se képes elintézni magának, hogy beiratkozzon ilyen idős fejjel, vagy egyedül végigüljön egy bemutató előadást, az ássa el magát. Az még csak nem is iskolaérett! :D

2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
62%
Itt inkább az a probléma, hogy pont arra a buszra száll fel ami nem közösségi szállítóként van a menetrendben...
2017. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
28%

Nem probléma! Ez akkor lenne gond, ha számozott lenne az ülés, és mást emiatt kitúrna! De erről szó sincs, ti szűk látókörűek, rosszindulatúak!

Vagy, ha 90 %-a szülő lenne, a gyerek meg 5-10! Idióták.. A kákán is csomót keresnek saját nyomorult életük miatt.

2017. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!