Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne, ha...

Szerintetek ciki lenne, ha anyukám is jönne velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár nap mulva lesz az egyetemen a felvételizők számára egy kis előadás, a fontosab tudni valókról. (a felvételi juniusban lesz). Ez az egyetem a szülő városomban van, mi egy másik városban lakunk. Szervezett ingyenes busz megy az egyetemre. Anyukám is jönne, de ő nem jön be a suliba, nehogy fére értsétek, hanem csak bevásárol a városban, mivel nekem nem lenne időm vásárolgatni, egész idő alatt bent leszek a suliba. Szerintetek ciki lenne ha ő is jönne? Engem különösebben nem zavar, csak a többi fiataltól tartok, hogy majd rosszat gondolnak rólam. Mi a véleményetek?

20/L



2017. febr. 24. 14:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%
Pedig akkor is így van. Bizonyíték erre a lepontozás :D Nyomoroncok.
2017. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
39%
Neked a 20 perc alatt 0%-ra lepontozott válaszod bizonyíték arra, hogy igazad van???
2017. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
Anyád az egy családtag, nem kell őt szégyellni, lehetnétek barátnői viszonyban is egymással akár. Amúgy meg még úgyis új lennél, már nem is emlékeznének rá, hogy kivel mentél, meg h egyáltalán ott voltál-e; különben is, anyud tök másfelé megy vásárolni, plusz ne akard megtagadni anyádat. Meg egyébként is, egyetemen már érettebbek az emberek, minthogy ilyenen fennakadjanak, és emiatt kicikizzenek. Akik komolyan is gondolják. Meg nekik aztán tök mindegy, plusz az is lehet, hogy utána tök máshova fogtok járni, nem is találkoztok sose többet azzal az éretlennel, aki megszólna.
2017. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%
Simán! Fáj az igazság!
2017. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz fog érkezni erre a kérdésre... a jó indulatú kommentelőknek köszönöm szépen a válaszokat... :)

egyáltalán nincsennek megszámozva az ülések... :) engem tényleg nem zavar... akik azt írták hogy baj, aők azt bizonyították hogy vannak még olyanok, akik elitélik az embereket! DE akik azt írták hogy ne foglalkozzak mások véleményével, ők meg erőt adtak nekem, hogy tényleg ne foglalkozzak a kritizálókkal! :) Köszönöm szépen! :) :)

2017. febr. 24. 21:57
 26/28 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon szívesen! :)

És tényleg ne foglalkozz velük, nyomoroncok és frusztáltak, megmondtam :D

2017. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
39%

Érezze anyukád is jól magát, és jó vásárlást neki, nagyon helyes, hogy ezt így szemfülesként kihasználja, nincs ebből senkinek se kára :D Jó az ötlet! Ügyesek vagytok :)

Te is jól jársz, mert mégsem egyedül leszel..

Sok sikert az új sulidhoz :D

2017. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind2-töknek! :)


nem tudom, hogy ki pontozott le benneteket, de én zöld pacsit adtam mind2-töknek! :) aki pirosat adott, az szégyelje magát, biztos egyik rossz indulatú válaszoló volt...

2017. febr. 25. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!