Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi elkényeztetett...

Tényleg ennyi elkényeztetett gyerek van?

Figyelt kérdés
Én is megfigyeltem már,hogy a rúzsos kislány rendszeresen visszajár ide rejtetten dicsekedni. Alig nőtt ki a pelenkából,de önbizalma határtalan,felnőtteket sérteget. De nemcsak ő,más gyerekek is vannak,akik anya-apa pénzén menők,és ez a személyiségfejlődésüknek nem tesz jót. Mert ők még fejlődnek,hiszen bőven gyerekek még 17-18 évesen.

2017. márc. 1. 11:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
Na azért a liszt-, és cukormentes étkezés nehogy már az elkényeztetett kategória legyen...
2017. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
40%
31-es! Ha csak ennyi jött le neked vagy csak kötekedni jöttél ide????
2017. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
29%
Az nincs elkényeztetve aki egy 50-60 fős buliban pampog, rinyál, besértődik csak mert rendes kaja van? És nem is ő az ünnepelt? Aznap reggeltől masnap estig az ő rinyálását kell hallgatni milyen fos az apám hogy erre nem gondolt? Egyszer kibírhatta volna lisztmentes kaja nélkül! 34 évig rendesen tudott étkezni? És igen kènyes mert ezt is ő találta ki magának!!!
2017. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Na abba most ne menjünk bele, hogy mi a "rendes kaja". :)


Csak azért akadtam fenn rajta, mert pl velem is megtörtént, hogy már évek óta nem ettem cukrot meg fehér lisztet, amit tudott is a rokonság nagyon jól. Nem vagyok cukorbeteg, csak inzulinrezisztens, szóval nem halok bele ha eszek cukrosat, liszteset, de tiltólistás minden ilyesmi. Na és akkor jött egy ilyen családi vacsora, ahol mindenki rohadtul lexarta, hogy én egészségesen étekezem, és egyetlen egyszer tettem szóvá ezt egyetlen egy embernek az este folyamán, de csak úgy megjegyeztem, szóval nem szemrehányóan. Na másnap már pont úgy szólt a sztori, mint a tied, mintha én egész este ezen vinnyogtam volna, pedig rohadtul nem. Szóval ilyenkor kíváncsi lennék a másik oldalra is. :)

2017. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
43%

Reggeltől estig ment a rinya. Örülj neki hogy nincs ilyen rokonod!!!

Aznap délben apám bnője faképnél hagyta tesómat és mondta elege volt, 10 éve próbál vele kedves lenni és megértő, de az hogy az apja 60. Szülinapján így viselkedik, hogy neki semmi sem jó es mindenbe bele szól feladja. Ja és igen. Nem apám csinálta a bulit. Bnője nem tudta hogy nem eszik ilyet. Mert tesóm korábban annyit mondott néha ehet olyat nèha nem. Akkor miről beszélünk?

Ja és gondolom csak fröcsögök a háta mögött. Meg kitalálom... sajna nem. Csak leírom hogy igen vannak elkényeztetett emberek. Akik állítólag már nem pici gyerekek. És gondolom a többi dolog amit írtam róla is biztos kitaláció kedves utolsó.... gondolkozz el rajta...

2017. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!