Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan erzem rosszul magam?...

Jogosan erzem rosszul magam? Reszeg volt a parom es szegyellem. Tulreagalom?

Figyelt kérdés
Ugy tortent, hogy a het elejen en otthon voltam par napig, o a szuleimnel maradt, hogy apamnak segitsen a szoloben. Tegnaptol en is szabadsagon vagyok a szuleimnel, anya azt kerdezte, hogy meselte-e a parom, hogy kedden mit csinalt? Igen, meselte, de igy, hogy anya is szovatette, meg jobban szegyellem, es o is, meg is igerte, hogy nem fordul elo tobbet, megis rosszul erzem magam miatta, meg mindig...
2017. márc. 17. 08:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Úristen!! Egyszer berúgott. Golyót neki. De most komolyan. Ki az az ember, aki még egyszer sem rúgott be életében. Amíg nem rendszeres, és nem remeg érte, semmi baj nincs a világon. Én sem bírom a részegeket, mégis időnként jól esik egy-egy stampóval felhajtani. Az apám masszív alkoholista volt a verekedős fajtából, tudom milyen gusztustalanok tudnak lenni. Viszont azt is tudom, hogy 1-1 felestől, vagy sörtől még semmi baja esz senkinek. Azért még ne kövezd meg életed párját, ha lehet. Anyád is felnőhetne végre, és nem kellene a fehérgalléros fa.pi.ná.t játszania.
2017. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, igazatok van.

Apukam szereti az italt, igy eleg gyakori volt a balhe nalunk, es valoszinuleg ugy van ahogy egyik valaszolo irta, anyukam belemverte az undort. En viszont mindig felneztem ra, nem vettem figyelembe, hogy o is csak ember es a velemenye nem szentiras.

2017. márc. 17. 09:35
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint apukád vette rá az ivásra! Nem a párodnak kell szégyenkezni, hanem az apukádnak és az anyukádnak! Ha tudja, hogy apukád részeges, akkor miért nem figyelt oda, hogy ne igyanak! Ő volt otthon velük.
2017. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Én is úgy képzeltem el, hogy miközben apukáddal dolgozott a szőlőben, apud kínálgatta a tavalyi termésből. Szegény srác, ha visszautasítja, apád haragszik meg rá, ha elfogadja, akkor meg anyád. Nem irigylem :(
2017. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is az lehetett,h a párod munkaközbe eliszogatott apuddal.Ez még nem jelenti azt,h alkesz lenne,viszont jól kijön apáddal.
2017. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
28%
pfff.. no comment
2017. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

"Valami miatt nem tudom elviselni az ittas embereket es ezt anyamtol orokoltem..."


Nem örökölted, tanultad; azt láttad otthon, hogy édesanyád valamiért irtózik az ittas emberektől, mint minden gyerek tudatalatt átvetted ezt a félelmet, de az okát nem tudod, bizonytalan vagy benne, ezért is kérdezted meg.

2017. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
46%
Na mondjuk ha apu itatta, akkor az már rögtön más megvilágításba teszi a dolgokat. Akkor anyudnak egy szava sem lehet.
2017. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
62%
Felnőtt férfiról van szó, aki kicsit becsicsentett meló közben... ne vicceljünk már!! Levegőt még vehet?!
2017. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

Ha mindennap be lenne b..va megérteném hogy szégyellnéd.

De így keményen túl reagálod.

Ha meg zavar akkor apád ne itassa ha ő ennyire szereti a piát

2017. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!