Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha beszelnek a...

Mit tegyek? Ha beszelnek a szuleimel lenne ertelme? Vagy inkabb hagyam hatha meg szokom. 😭

Figyelt kérdés

16 eves vagyok felnotem egy faluba. Egy rosz faluba alitolag de szerintem a legjobb.

Fel eve koltoztunk el eleibe nem volt rosz ugye sokat voltam lent meg mind jot a tel is nem volt olyan rosz de ahogy most jon a jo ido egyre rosszab ugye a kint let a baratokal valo hulyeskedes minden hianyzik.

Nagyon rosz itthon bent a jo idobe ugye mindenki kint meh minden. Ott notem fel ott vannak a barataim a csaladom fele is minden.

Nem tudom a szuleim mit szolnanak mert azt mondom mindig hogy jo itt meg minde pedig nagyon rosz a semmit teves ol meg.

El kene mondani a szuleimnek vagy semmit nem ernek vele?

Szerintetek?



2017. márc. 23. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És abban a faluban nem volt iskola?
2017. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is falusi vagyok mégis tudok ékezettel, értelmesen írni.
2017. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, hogyan érzel, mert ők segíthetnek neked. Visszamenni biztosan nem fogtok, úgyhogy ne a múltba nézz, nincs értelme azzal foglalkozni, hogy milyen volt régen. Szerezz be egy cuki kutyust és sétáltasd sokat kint :) Kutyával könnyebb az ismerkedés :)
2017. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!