Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy anyáról aki...

Mit gondolsz egy anyáról aki elmondja a saját gyerekének hogy igazából nem is akarta hogy megszülessen csak becsúszott? Szabad ilyet egy anyának?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 19:55
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
hűű :( van itt pár durva sztori! köszönöm mindenkinek a választ
2013. jan. 23. 14:35
 32/34 anonim ***** válasza:
Igen, az a lényeg, hogy szeretettel nevelték-e, csakhogy, ha egy szülő ezt elmondja, csak felvetődik a gyerekben, hogy ugyan miért mondta el?Nem?
2013. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
én is becsúsztam tudom. de azt is, hogy utána nagyon szerettek engem. tehát a lényeg, hogy hogy mesélik el...
2013. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a baromi nem mindegy, hogy ez hogyan derül ki. Nekem ezt eszembe se jutna külön elmondani a gyerekemnek, az biztos. Ha ezt anyukád így mindenféle apropó nélkül előadta neked, akkor tuti valami belső konfliktus dúl benne emiatt. Olyan, mintha rád akarná hárítani és igazából megbánta volna, hogy világra jöttél. Bennem biztos így csapódna le. Nem véletlen, hogy már 3 éves lassan a kérdés, de te még mindig ezen pörgeted magad. Én is becsúszott gyerek voltam, de anyukám ezt szeretettel mondta el. Elmesélte, hogy még a napra is emlékszik, mikor megfogantam, és mivel ünnep volt, nem tudtak hol óvszert venni:) és amikor kiderült, hogy terhes, nagyon boldog volt. Fura, hogy anyád ezt ki is hangsúlyozta, hogy nem is akarta, akarta, hogy megszüless. Na ez para:S
2013. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!