Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog-e az, hogy egy...

Normális dolog-e az, hogy egy nőgyógyász édesapához a saját lánya elmegy vizsgálatra? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 16:55
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez velem tortenne,en biztos nem engednem apamnak hogy o vizsgaljon meg viszont egyeb gyosgyszereket esetleg kenocsot ha gond van az ilyeneket biztos meg beszelnem vele,de nem engednem hogy o vizsgaljon meg oda lent.
2017. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
36%
Semmi probléma ezzel. Egy vadidegen miért jobb ha turkál benne? Nem megdugja basszus ,hanem megvizsgálja. Akinek ez ugyanazt jelenti ott vannak bajok rendesen.
2017. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
60%
én szerelő vagyok s ép ezt magyarázom neki, nem helyes ha itthon én szerelem mert érzelmileg befolyásolt vagyok
2017. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
76%
Ertem, hogy orvos meg a szuloje meg minden. De ez nekem akkoris gusztustalan aberralt dolog. A felnott lanya nemiszerveben turkal az apa... haaaaat nekem ez nagyon meredek, meg ha orvosi szemmel nezi is. Egyebkent nekem az is durva, hogy egy idegen ferfi turkaljon bennem, szoval ennem noi nogyogyaszhoz jarok. Lehet velem van a baj...
2017. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
89%
Fogamzásgátlót íratnék tuti, ha apám lenne nődoki, meg esetleg (de NAGYON esetleg) arra rákérdeznék, hogy pl ha harmadik napja fáj pisilni meg viszket az mi lehet szerinte. Aztán mennék egy másik dokihoz, rákszűrést, mellvizsgálatot stb biztos nem csináltatnék vele. Nem is tudom ki érezné magát kellemetlenebbül..
2017. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
50%
Kepzeljetek, felnott voltam, 18 eves. Magas lazzal voltam otthon, semmi nem hatott. Apukam beleultetett a hideg vizbe es meztelen voltam. Sot, segitett kiszallni is, mert nem volt erom. Nem volt aberralt dolog.
2017. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
22%
Atyaég! Ez meg miféle kérdés? Ha teszem fel egy régen "tiltott műtét"-nek nevezett beavatkozást akarna végeztetni a leányzó, szerinted egy normális Apa elvégezné? Még ha egy kiváló orvos is.
2017. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
77%
En is nagyon szeretem az apukamat sok mindent megbeszelek vele,de eleg frusztraltnak erzem magam meg akor is ha bikinibe lat nem hogy turkaljon bennem,amikor pici voltam vele furodtem de amikor kezdtem nagyobb lenni anya mar nem engedte es szerencsere erre mar nem emlekszek de arra igen hogy anya szedett ki akadbol es o hozta a torolkozomet.
2017. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
45%

Nekem elég sok orvos ismerősöm van.Kettőt nőgyógyászt tudok,akinek huszonéves lány van.Az egyik az apukájához jár vizsgálatra már tini kora óta. Sokat van bent a rendelőben is, ő is orvosnak készül.

Nem hiszem,hogy bármi fura lenne benne.Nyilván azoknak,akiknek nem nőgyógyász az apukájuk, elég nehéz elképzelni, de ha valaki így nő fel és sosem volt tabu ez a téma,mindig fordulhatott az apukájához ilyen témában, akkor nem hiszem,hogy annyira fura lenne.

De nem értem miért kell amúgy ítélkezni és ismeretlenül pálcát törni mások felett.

Nyilván ha kellemetlen lenne az apának vagy a lánynak,akkor nem így oldanák meg.

De amúgy aki felnőtt nő,már egy ideje jár rákszűrésre,annak egy idő után szerintem teljesen rutinná válik a dolog. Az első pár vizsgálatomon én is izgultam és kellemetlennek tartottam, de így sok év után nem annyira para,kb mintha fogorvoshoz mennék.

2017. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
62%
Nem ertem a 17/18 as kerdest mi azz a tiltott mutet..mi vaaaan?
2017. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!