Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog-e az, hogy egy...

Normális dolog-e az, hogy egy nőgyógyász édesapához a saját lánya elmegy vizsgálatra? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 16:55
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
24%
Elvileg rokonhoz nem is járhatsz, és ha beleszeretsz az orvosodba, másikat kell keresned.
2017. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
61%
Hat azert eleg nagy kulonbseg van a fog orvos es a nogyogyasz kozott,szerintem azert a lany is kellemetlenul erinti amikor az apja vizsgalja de hat nyilvan nem modja el csak pokerfaceval fekszik es az apja epp kenetet vesz vagy akarmi...eleg bizar este a vacsoraasztalnal ulve megkerdezi az anya hogy mit csinaltatok ma,ja apa megvizsgalt ott lent..nem itt valami nins rendben agyba de a lanynak is igen magas apakomplekszusa lehet ha az apjahoz jar vizsgalatra oke h ingyen van meg minden de basszus nem maaar...
2017. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
65%

Elég hajmeresztő, de nem egyformák vagyunk.

Off: Utolsó, erről most eszembe jutott az Ovizsaruból e kisfiú, aki azt mondta: "Az én apukán nőgyógyász. Egész nap a nők puncijában matat.". :)

2017. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
73%

Én nem szívesen mennék apámhoz, és ha apa lennék, akkor sem szívesen vizsgálnám a lányom alap esetben, de ha netán valami komoly problémája lenne, akkor azért szeretném én is megvizsgálni.


Ha valakit nem zavar a helyzet, akkor semmi kivetni valót nem találok benne, ez is csak egy orvosi vizsgálat.

2017. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
21%

22-es ez csiki csuki módón is megoldható?

2 nőgyógyászt tartok s mindig az vizsgál aki éppen nem b a s s z ? ? ?

2017. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
45%
Gratulalok hozza,,haha egyepkent igen az ----ovizsarus nekem is eszembe jutott,de eleg abszurd bar,mindenesetre biztos vagyok benne,hogy nem normalis dolog :D
2017. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
29%
De sok aberrált gusztustalan ember van te jóisten. Ezigen.
2017. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy ismerõs nõ doki vizsgálna, és találkoznék vele az utcán még ettõl is zavarban lennék, nem hogy az apámtól.
2017. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
29%
hát ha apámmal találkoznék az utcán én is zavarba jönnék, sőt félnék is.. te jó ég földrengés volt hogy kijött a kocsmából az utcára vagy mi? felrobbantották a kocsmát a terroristák?
2017. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
38%
Utolso,mi ez az orbitalis hulyeseg amit irtal,te mirol beszelsz? itt arrol van szo milyen kellemetlenul erezne magat az ember,ha az apja megvizsgalja es utana pedig otthon talalkoznak kicsi ciki ha az ember a sajat lanyaban turkal.
2017. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!