Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog-e az, hogy egy...

Normális dolog-e az, hogy egy nőgyógyász édesapához a saját lánya elmegy vizsgálatra? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 16:55
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
24%

Ha a nőgyógy apa is, a lánya is beleegyezik, semmi kivetnivalót nem látok ebben.


Gondoljunk csak bele: pl nem kell orvosnak lenni ahhoz, hogy a saját kislányodat (ha van, vagy ha lesz esetleg kislányod) pelenkázod az élete kezdetén. Aki pelenkázott már, szerintem jobban átlátja az analógiát, mint aki még nem, csak képzeli, mi mindennel jár egy kislány pelenkázása.


Azok után, hogy pelenkázta kis korában, a nőgyógy vizsgálat csak részletkérdésekben tér el, úgyszólván...

2017. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
70%
A pelenkázás azért más. Egy felnőtt nő ne mutogassa az altestét az apjának.
2017. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
23%

Mégis miben más a pelenkázás...? 2 éves korig a szemérem ajkakat is köteles vizsgálni a szülő a babáján, mert hajlamos lehet összeragadni, és nehezebb műteni, ha későn veszik észre.


Eléggé felelőtlen hozzáállás, ha egy szülő nem vizsgálja meg a lányáét, két éves koráig.


Meg ha nem tájékozódik orvosi (és gyermekpszichológiai) könyvekből, mielőtt gyereket vállal.


Ergo muszáj BELÜL megvizsgálni 2 éves korig a szeméremajkakat. Pl pelenkázás során.


Egy nőgyógy vizsgálat mégis mennyivel intimebb ehhez képest...? ...hogy kicsit beljebb is utánanéz a dolgoknak a 15 / 25 lánya altestén? Pusztán ettől??


Tehát itt csak az a kérdés merülhet fel szerintem, hogy a 15, vagy 25 éves lány (akár hány éves lány) IS, és a nőgyógy apja IS vajon benne van-e abban, hogy ne egy idegen vizsgálgassa őt, hanem a saját apja-e. Ha már orvos az apja. És ha a lánya megbízik benne.

2017. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Eltértél a tárgytól, utolsó, de ebben igazad van. :)
2017. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
87%

Látszik hogy nem vagy gépészmérnök, utolsó előtti.

A gépészetben ezredmilliméterek is száminak, ha annyi eltérés van akkor már teljesen más a helyzet. Te meg itt azt mondod egy két centi vagy akár több centi ide vagy oda mindegy. Te se lőnél fel Challengert. Igaz az amerikaiak se, lehet precizitás helyett ők is csak matattak?

2017. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
100%
Alapvetően -szerintem- nem normális,de ha nekik ez jó,senki nem tiltja meg.Én nem mennék,az biztos.
2017. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
62%
Nem normális. Én biztos nem engedném meg apámnak, hogy bennem turkáljon. Ha már itt tartunk, anyámnak sem.
2017. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!