Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog-e az, hogy egy...

Normális dolog-e az, hogy egy nőgyógyász édesapához a saját lánya elmegy vizsgálatra? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 16:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
66%
nekem apámmal lenne fura ha utcán találkoznék, neki nőgyógyásszal. nem vagyunk egyformák
2017. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
57%
jó nála a kettő egybeesik de erről igazán nem én tehetek
2017. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
40%
¨Szegenykem,nagyon sajnalom ami veletek tortenik otthon. :(
2017. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
87%

Ha nő lennék nem mennék az apámhoz ilyen célból.


Átültetve:


Ha anyám urológus lenne nem mennék vizsgálatra hozzá. Kínosan érezném magam. Sokan jönnek azzal, hogy "de hát babakorodban is látott így", de az azért más, szerintem. Nagyon más.


Bár ahány ház annyi szokás... Én nem tartom "normálisnak", de lehet vannak akik igen...

2017. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
apádhoz tehát mennél?
2017. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy itelligens apa maga ajánl egy megbízható kollégát és sem magát,sem a lányát nem teszi ki ilyen kellemetlenségnek.


Arra lennék kíváncsi,vajon az unokáját ki segìtené világra???

2017. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartom helyénvalónak. Sürgős vészhelyzet esetén talán beleférne, de alapvetően az ember lánya nem a legközelebbi családtagjai előtt rakja szét a lábait. Azt sem hiszem, hogy apuka részletekbe menően szeretné látni és hallatni a lánya nemi betegségeit és egyebeit. Nem véletlenül alakult ki az a szokás, hogy az orvosok a saját rokonaikat nem kezelik.
2017. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
93%

Nekem biztos nem menne, hogy a saját édesapámhoz járjak, a mostani férfi dokim előtt is nehezen nyílok meg (ehhe ehhe).

Az egyetlen olyan kicsavart, minimális százalékú esetben történne meg, ha mondjuk éppen akkor történne valami olyan nőgyógyászati vészhelyzet amikor otthon tartózkodok, hogy azonnali életmentő beavatkozásra lenne szükség, akkor igen, ne hagyjon meghalni, de ezen kívül semmi esetre sem.

Gyógyszert írhatna fel, vagy esetleg tanácsot adhatna nem túlzottan kellemetlen témában, de itt kis is fújt.


27/N

2017. ápr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem semmi undorító dolog nincsen a nőgyógyászati vizsgálatban.

Nyilván ha nem fér bele,nem akarja egyik fél sem,akkor másik orvoshoz megy.

De ha mindkettőnek ok,természetes,akkor miért kell elítélni ismeretlenül is?

Az én nőgyógyászom (magán) az összes közeli családtagja a rendelőben dolgozik és őket is ő vizsgálja.Szerintem ebben nincsen semmi perverz vagy beteges dolog. Aki ebbe többet lát bele,az kezeltesse magát.

2017. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Nazaret ***** válasza:
67%

Én nem vagyok nagyon szívbajos. Nekem nem okoz gondod a nőgyógyászati vizsgálat. De már 20 éve ugyan az az orvosom. Ha az utcán találkoznék vele, abszolút nem jönnék zavarba !!!!

Mert nyílt, beszélgetős típus ő is meg én is!!De abszolút úriember, nagyon diszkréten vizsgál és magyaráz is!! Mégis mindent elmond, amit kell!!


De visszatérve a kérdésre!! A saját apámnak a vizsgálatot nem engedném, de gyógyszereket íratnék vele,, ha szükséges!

2017. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!