Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "tilos" a szüleivel...

Miért "tilos" a szüleivel találkoznom?

Figyelt kérdés

Kezd idegesiteni a dolog...Mindig ő jön hozzám,heti 3-4 néha 5 éjszaka is nálam alszik,meg nappal nálam van,néha még akkor is mikor nem vagyok otthon,van kulcsa a lakásomhoz.A szülei ismernek,meg a szűkebb rokonság is,voltam többször náluk,meg szüleivel vacsizni,meg diplomaosztón együtt a nagyszülőkkel,ilyenek.Anyukája mindig kérdezget felőlem,hallom a telefonba.

De párom egy jóideje kerüli hogy én menjek ki hozzájuk,idióta kifogásokkal...neki egyszerűbb kocsival bejönni,reggel később kell kelni,apukája fest,rendetlenség van,és hasonló hülyeségek (legnagyobb felfordulásba is láttam már a házat,kutyát se zavarta).

Anyukája aranyos nő,jobbat kivánni se lehet,telefonon szoktunk beszélni,mindig kérdezi miért nem megyek ki én...multkor meglepinek kimentem egy ilyen invitálásra...párom rendesen hisztizett hogy miért nem szoltam,miért a háta mögött...

nem értem...

Szeret,velem van melon kivül álandóan,hosszutávú tervei közt is szerepelek,miattam nem ment el egy jobbanfizető melohelyre,mert akkor 200km lett volna köztünk,nekem meg még itt a suli 1 évig,igy majd együtt jövöre.

De valamiért a szülői házba "tilos" kimennem...

ötlet?

23/N (párom 24)


2010. máj. 13. 07:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy nem olyan rózsás a családi élet náluk, mint amilyennek ünnepeken, alkalmakkor mutatják. Az a helyzet, hogy ha újra pár évvel fiatalabb lennék, én is így csinálnám (bár azért az okot elmondanám), mert akkor nem bántották volna a páromat, nem lett volna rá alkalom... :-(

Ha még nem akarja részletezni, vagy nem tudja, hogy mondja el, akkor legyél vele türelmes, majd elmondja, ha akarja (azért ez nem könnyű, lehet, hogy én is félnék attól, hogy esetleg egyéb következtetést vonna le rólam, mint amilyen valójában vagyok, csak mert a családom másmilyen).

2010. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha most minden rosszat és jót odaképzelünk az eset mögé,m az mennyire segít? Erre a kérdésre csak ő maga tud válaszolni.
2010. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

Amikor az exem nem akart egyáltalán hazavinni, vagy csak akkor mehettem hozzájuk, amikor a szülei nem voltak otthon, számomra egyértelmű volt, hogy nem akarja, hogy a családja része legyek, tehát nem tervezem velem hosszútávra.

Ő hogy áll a te rokonaiddal? Mert ahogy kivettem a válaszokból te egyedül élsz.

2010. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy hapsim. Csak alkalmira kellettem neki. Miből jöttem rá? 1x reggel véletlenül kibökte, hogy ma megy át a szüleihez ebédelni. Néztem rá, biztos mondja, hogy veled vagy ilyesmi, de gyorsan tmát váltott. Azt hittem elsüllyedek szégyenemben. Mondjuk az én szüleimre sem volt kíváncsi. Ha normális az otthona miért "szégyelli"? Általában az szokta húzni ezt a dolgot, akinek pl. kicsit szerényebbek a körülményei stb. Ráadásul azt írod, hogy kettőtök közül őneki van "jobb" körülménye... Háááát. Nem lehet hogy 2 barinő van a tarsolyban? Anyuka véleménye nem mindig az, ami.
2010. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

Jah,hogy az előző barátnők nem voltak túl szimpatikusak,meg egyedül rád meri bizni?

Mi a túró a párod?

Kutya???!!!


Szerintem az eddigi barátnőket simán elmarta mellőle és a barátod tanult a leckékből...

2010. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

anyukámat,öcsémet ismeri csak,messzebb laknak,de voltunk együtt hozzánk haza többször,látta a nem idili képet is,de ez sosem volt titok előtte

egyedül lakok albérletben,vagyis félig nálam lakik ő is


nincs másik barátnője,ideje sem lenne rá,meloba tőlem megy,hozzám jön,vagy haza de akkor gép előtt ül és tanul késő estig,bármikor hivom elérhető


előző barátnőit nem kellett elmarni,maguktol léptek le,legtöbb bemutva se lett,meg nem is a páromhoz valo kategóriák voltak,párom dipomás értelmes emberke,a barátnők meg valahogy 8általánosnál tovább nem jutottak,ezért is örült nekem az anyukája...

2010. máj. 13. 10:15
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Én pedig még a 66%os kliens véleményén is elgondolkodnék. Hidd el, én már tapasztaltam egy s mást. Anyuka nem mindig annak mutatja magát, ami. Egy diplomás meg minek kezd 8 általánost végzettekkel? Még 1-2 szer megérteném....Anyuka lehet valamit übermachinál és fél a párod, hogy a kedvesség látszata gyorsan elillan....
2010. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
De a legegyszerűbb, ha konkrétan rákérdezel. Ha olyan erős a kapcsolatotok, akkor elmondja, és végre megtudhatod a "nagy rejtélyt"....
2010. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

előző barátnője 4 évig megvolt,csak ráébredt hogy nem illenek össze,és egy gusztustalan modját választotta a szakitásnak,félrelépett

róla tudok bővebb infot csak,többi pár hetes hónapos futó kapcsolat volt,de egyikhez sem volt köze az anyjának


az anyja nem mindig ennyire kedves persze,volt rá elég csunya példa,de az sem volt titok előttem,rögtön hozzám jött akármi volt,sosem titkolózott ilyenekről


csak ezzel az ottlétemmel van probléma,legalábbis szerintem



de párom váltig állitja hogy én képzelem be magamnak

2010. máj. 13. 10:44
 20/30 anonim ***** válasza:
96%
Akkor félig meddig meg van a kérdés válaszolva. Lehet hogy anyuka a szemedben kedves, a hátadmögött meg állandóan a "volt" kicsapongó exbarátnővel hasonlítgat össze, és nem akarja a párod hogy neked ez kellemetlen legyen. Hááát, mindenkinek megvan/lesz a maga "anyósa".....
2010. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!