Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled azokat a melegeket,...

Elítéled azokat a melegeket, akik heterónak hazudva magukat családot alapítanak, gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 01:49
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/167 anonim ***** válasza:
59%

"Kedves 12:53-as az ,hogy egy nő otthagyja a gyerekét,általában úgy kezdődik,hogy egy férfi otthagyja a terhes nőjét...Bezony."


Ennek most nem értem, mi köze van az egészhez...

2010. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/167 anonim ***** válasza:
14%
12:53-nak szólt.
2010. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/167 anonim ***** válasza:
86%
A probléma ott kezdődik hogy hiányosak az ismereteiad, vagy nem akarod őket felfogni! A homoszexualitás NEM VÁLASZTOTT dolog ahogy te akarod bemagyarázni, nem tehet róla az illető aki olyan. Az nem olyan hogy heteró is tudna lenni csak inkább azt választotta, hogy análba....
2010. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/167 anonim ***** válasza:
89%

Hát ezt több oldalról lehet nézni:

Vannak olyan melegek akik összeházasodnak egy nővel,mert boldogok akarnak lenni,de elmondja a nőnek,hogy meleg.A nő szereti a férfit és fordítva is,habár nem szerelemmel,gyermeket vállalnak stb.Szerintem ettől még lehet teljes az életük és lehet hogy jobb szülök lesznek mint egy olyan házaspár aki szerelemből összeházasodott de az évek múlásával csak veszekednek és nem törődnek a gyerekükkel.Ez szerintem elfogadható.


Vannak olyan melegek akik szégyenlik a másságukat és belekényszerítik magukat egy nővel való kapcsolatba.Ezzel maguknak is ártanak meg a nőnek is,hogy egy szar kapcsolatba kell lennie.Ez szerintem sajnálnivaló dolog.


Viszont vannak azok akik sunyi módon becsapják a nőket,szánt szándékkal csak a gyerekért vagy más dfologért, ez gusztustalan szerintem.

De hát nem csak ők tehetnek ilyeneket.S hetero párok is gusztustalanul szoktak viselkedni egymással.


Én nem tartom a másságot szörnyű és elítélendő dolognak.Ők is emberek,mindenki úgy él ahogy akar.Mondjuk a melegfelvonulást már túlzásnak érzem!!!

2010. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/167 anonim ***** válasza:
69%

Nem örülök neki!!! Remélem, hogy jogszabályok sohasem fogják támogatni, hogy a melegek hivatalosan is örökbe fogadhassanak. Ha jó a kapcsolatuk a családdal, akkor elégedjenek meg a testvér és más rokon gyerekeivel.


A gyerekeket a legapróbb különbségek is zavarhatják. Sok fiatal bátortalan az ellenkező nemmel szemben, ha egy fiatal otthon azt hallja, hogy nem baj, ha a saját nemedet szereted, akkor elképzelhető, hogy az egyszerűbb utat választja. Sok ember szerintem határeset nem meleg, de nehezen közeledik a másik nemhez. Ha ezt egy meleg házaspár jóindulatból úgy kezeli, hogy a gyerek is lehet meleg, és nem baj, hogy az, szabadon választhat, akkor a gyereket rossz irányba kezelhetik.

Ráadásul a melegeknél nagy hangsúly van a nemi élet szabadságán, pont azért, mert titkolni kell a saját vágyaikat. A nemi élet a hetero pároknál természetes, mint az evés, nem beszélnek róla sokat még a gyerekkel sem. Nem mondják neki, hogy nem baj kisfiam, ha meleg vagy. Max. annyi hangzik el, nem baj kisfiam, ha még nem akarsz házasodni. És ennyi, nem lihegik túl az egészet, én úgy látom, hogy a melegek nagyon is túllihegik az egészet, és a társadalom tagjait pont ez zavarja.

Hetero párokat ritkán látni nyalakodni az utcán, mindenki szépen hazamegy, homoszexuális párok szívesen teszik közszemlére a testi vonzalmukat, feltűnően öltözködnek, afektálnak, hangosabban beszélnek az üzletekben, mint mások, túl erős parfümöt használnak.


Nőként és anyaként úgy látom, hogy egy rosszul induló nemi élet a nőket tévútra viheti, azt hihetik az otthoni meleg ideológiát hallgatva, hogy ők is melegek, és meg sem próbálják az ellenkező nem körében megtalálni a gyengéd társat. Én nem vagyok túl erős akaratú, ha gyerekkoromtól meleg nézeteket hallgattam volna, az első borzalmasan rossz partnerem után, lehet, hogy meleget lehetett volna nevelni belőlem.


A hazugság sem jó.

Nálunk apu alkoholista volt, állandó titkolódzásban éltünk. A testvérem nem bírta idegekkel, depresszióval kezelik. Nem tudta kezelni, hogy apu kilóg a sorból.

Mi lett volna vele, ha még apu titkolt meleg is lett volna?

2010. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/167 anonim ***** válasza:
79%

„Sok fiatal bátortalan az ellenkező nemmel szemben, ha egy fiatal otthon azt hallja, hogy nem baj, ha a saját nemedet szereted, akkor elképzelhető, hogy az egyszerűbb utat választja.”

„Én nem vagyok túl erős akaratú, ha gyerekkoromtól meleg nézeteket hallgattam volna, az első borzalmasan rossz partnerem után, lehet, hogy meleget lehetett volna nevelni belőlem.”


És akkor mi lett volna, hm? Egy toleráns társadalomban nem mindegy? Ha meleget lehet nevelni belőled, benned van a hajlam, szóval lehet kipróbáltad volna, ha tetszik, benne maradsz, ha nem, nem. És?


„Hetero párokat ritkán látni nyalakodni az utcán, mindenki szépen hazamegy”


Ezt remélem te se gondolod komolyan!!!

2010. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/167 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sok állami gondozottat szeretnének heterok is örökbe fogadni, de nem olyan egyszerű dolog. Nem azért senyvednek ott szerencsétlenek, mert bárki is ellenzi, hogy homoszexuálisok örökbe fogadják Őket, hanem azért, mert a szülőanyja nem mond le róla. Lehet, hogy egy meleg páros is jó nevelést adna egy ilyen gyermeknek, de az nem azt jelenti, hogy a hetero páros nem. Elsősorban hetero páros kapná meg a gyereket, és mivel így is rengetegen várnak gyerekre, a melegeknek gyakorlatilag esélyük sincs az örökbefogadásra. Ilyen esetben amúgyis a gyerek érdekeit nézik, és ha választani lehet, vagy kell, akkor a gyerek érdekeit a hetero szülőpáros szolgálja. Nem lehet összehasonlítani azt, hogy a heterok (akiknek saját gyerekük van) milyen szülők, mert az örökbefogadást sokkal keményebben ellenőrzik. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Egyébként az sem biztos, hogy egy homoszex. jó szülő lesz. Ugyanannyi az esély rá, hogy rossz szülő lesz, mint egy nem homoszex., csak mivel annyira szeretnének gyereket, mindenki automatikusan azt feltételezi, hogy a gyereknek jobb helye lenne egy melegnél, csak azért, mert a heterok között sok a rossz szülő. Lehet, hogy a kérdező sem lenne jobb, ha lenne saját gyereke. Honnan tudjuk?
2010. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/167 anonim ***** válasza:
29%
De komolyan gondolom, hogy gyengébb akaratú embert sok mindenbe bele lehet sodorni!
2010. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/167 anonim ***** válasza:
76%

"De komolyan gondolom, hogy gyengébb akaratú embert sok mindenbe bele lehet sodorni!"


Köszönjük Emese, de nem ez volt a kérdés :D

2010. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/167 anonim ***** válasza:
72%

Férjem van és undorodnék jelenleg egy nővel való kapcsolattól.

Nem hajlamról van szó, hanem a nevelésről. Terrorisztikus szülő bármit belenevel a gyerekbe! És tönkreteheti, megronthatja a meleg ideológiával a gyerek életét.

Nem való homoszexuálisnak a gyereknevelés, és mivel még a nők egyenjogúsága sem megoldott az országban, jobb lenne először ezzel foglalkozni.

2010. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!