Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled azokat a melegeket,...

Elítéled azokat a melegeket, akik heterónak hazudva magukat családot alapítanak, gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 01:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/167 anonim ***** válasza:
86%
Ja és már megint nem beszélt senki alkalmazkodásról. Alkalmazkodás az, hogyha nekem minden vágyam éjszaka közepén zenét üvöltöztetni de nem teszem mert olyankor mindenki alszik. És ez így is van, nem teszek semmit ami mást jogosan zavarhatna. Az már nem az én bajom ha azért zavarja valami mert ő máshogy tenné. Ha nem alkalmazkodnék akkor elég nehéz lenne az életem. Attól még hogy normális ember vagyok tehetem azt amit én szeretnék. Vannak olyan normák amikkel nem ártok senkinek ha nem alkalmazkodom hozzájuk. Pl kinek ártok ha nekem nem lesz esküvőm (most csak mondtam valamit). Senkinek. Pedig eléggé elfogadott és általános dolog ez mindenhol és ilyesmi dolgokra gondolok, az általános sztereotípiákra. A lány felnő barátot talál, férjhez megy, gyereket szül, aztán neveli, aztán az unokának örül stb... Na az ilyenek azok amiket szerintem nem kötelező betartani, persze ezt mások nem fogadják el.
2010. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/167 anonim ***** válasza:
41%
Majd én elmagyarázom helyette. Azért nem fogadjuk el pl. a melegeket, mert ránk erőltetik az elfogadását. Elveszik tőlünk azt a jogot, hogy eldönthessük, hogy mi az ami belefér az értékrendünkbe és mi az ami nem. Senkinek nem volt ezzel semmi baja (vagyis nagyon keveseknek), amíg el nem kezdődött ez a kampány a melegek mellett, a vonulgatás, a Gender módszer stb... Undorító, hogy azt tűntetik fel maximálisan negatív színben, aki szerint a homoszexualitás nem természetes. Pedig NEM AZ. És az senkinek sem jut eszébe, hogy egy keresztény ember szemében ez igenis bűn, de ezt érdekes módon nem fogadják el, hogy valaki esetleg vallásos. És utálom, hogy állandóan a pofámba tolják, hogy ez igenis létező dolog. Tudjuk, hogy az, nem kell demonstrálni. És nem akarok magyarázkodni a gyerekemnek arról, hogy a Tv-ben főműsoridőben miért csókolózik két bácsi. Nagyjából ennyi.
2010. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/167 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes én még sosem láttam ezt a felvonulást, pedig nézek tv-t, olvasok újságot. Csak egyszerűen nem érdekel. Azt tesz amit akar. Most állandóan bujdosson csak azért mert neked nem tetszik? Hogy is van? Azt tesz amit akar de csak addig amíg neked tetszik? Csakhogy akkor már nem azt tesz amit akar pedig neki ugyanannyi joga van mint neked. A gyerekednek sem lesz semmi baja ha lát egy meleget, ugyanis ez nem szerzett dolog, szóval ettől nem fogja átvenni. Én pl inkább az állatkínzást nem bírnám nézni...

Amúgy képzeld még az állatoknál is jelen van a homoszexuálitás. Meg kit érdekel mi a természetes? Ma nem létkérdés hogy hányan szülnek gyereket és ez másmire meg nem hat tehát gyakorlatilag nem káros csak nem átlagos. A vallás meg sok helyen csak butaság és irreális. Azért nehogy már bűnös kell hogy legyen egy ember mert született valamilyennek amiről nem tehet, vagy nehogy már ezért boldogtalan kell hogy legyen!

Engem pl az is irritál ha egy néni meg egy bácsi előttem a buszon csókolózik, mégsem csinálok semmit mert ez csak a személyes véleményem és valójában semmi kárt nem okoz nekem.

Azon kívül nem csak melegek vannak hanem egy csomó más ember. Akik teljesen természetesek csak egy kevésbé általános dolgot csinálnak, vagy kevésbé átlagos a véleményük, jellemük stb stb. És őket is ugyanúgy elitélik.

2010. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/167 anonim ***** válasza:
79%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:47



Nincs ezekkel semmi baj, amíg Te nem próbálod másokra erőltetni, hogy ez a normális, és mindenki hülye és kirekesztő, aki ezt nem fogadja el. Itt csakis erről van szó.

2010. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/167 anonim ***** válasza:
70%
Pedig ez teljesen normális. Mégis miért csak az lenne a normális amit a többség csinál? És miért lenne az jó ember aki nem képes elfogadni és bánt másokat csak azért mert mások? És most NEM melegekről beszélek. Miért kéne nekem csöndben befogni a számat és meghúzódni tudva, a többségnek joga van itélkezni és nekem nincs jogom azt mondani hogy fogadjanak el mert akkor megsértem a világnézetüket csak azért mert a többség helyett a ritkábbik lehetőséget válaszottam az élet akármilyen területén? Engem miért nem érdekel hogy más hogy gondolkozik amíg nem okoz nekem valódi kárt? Biztos velem van a baj hogy nem pazarlom ilyenre az energiám és nem gondolom hogy jogom van azt bántani aki valamiben nem átlagos csak azért mert én meg követem a normát valamiben...
2010. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/167 anonim ***** válasza:
79%
Tehát nem EZ a normális, hanem ez IS ugyanolyan normális mint az átlag. És még mindig nem a melegekről beszélek, mert ennél ezerszer egyszerűbb dolgot sem képesek elfogadni.
2010. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/167 anonim ***** válasza:
80%
Mint ahogy Te a vallást, ami legalább olyan régóta létezik, mint a homoszexualitás. És az csinál, amit akar sem igaz, mert én sem izélek az utcán, mondván, hogy akinek nem tetszik ne nézze. És az sem igaz, hogy a társadalom nem elfogadó olyan dolgokban, amiről Te beszélsz. Végülis honnan tudná bárki is, hogy Neked miért nincs gyereked, hacsak nem hirdeted Te magad. Sokan vannak, akiknek nem is lehet gyerekük, az igazságot csakis Tőled tudhatják. Na így vagyok a melegekkel is. Nem is lenne szabad tudnom, hogy az, hiszen nem látok senki hálószobájába.
2010. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/167 anonim ***** válasza:
77%
22:13 - Figyelj, nem az a baj, ha valaki meleg, legyen, szíve joga. Engem a felvonulás azért zavar, mert Budapesten élek, és tavaly a belváros egy részét emiatt lezárták. Miért? Miért nincs egy helyük, mint a többi rendezvénynek, amik ellen nincs ekkora kifogásuk az embereknek? Nézd, én 10 évig énekeltem (azért hagytam abba, mert úgy alakult az életem, hogy most nem fér bele), játszottunk utcán is előre leszervezett rendezvény keretein belül, amire a rendezvény engedélyt kapott. És volt, hogy egy lakó kihívta ránk a rendőrséget, pedig miattunk nem zártak le egy zsákutcát se. De ez 1 ember volt, 1 embert zavartunk, nem tömegeket akadályoztunk meg a napi rutinban, mint egy felvonulás miatti városrészlezárás, ami sokak napját borítja fel a más útirány - esetleg kerülő - miatt. A másik pedig, hogy én egy őszinte ember vagyok - ez nem egyenlő azzal, hogy pletykás vagy minden lében kanál -, és ezt elvárom a másik féltől is, legyen az akár családtag, akár barát, akár munkatárs. Ha ez az őszinteség felém nincs meg, akkor 2 dologra gyanakszom: 1. fél valamitől (tőlem alaptalanul nem kell, ha nekem vagy szeretteimnek nem árt, tehát más), 2. hazug önző. Ha az első nem játszik szerepet, csak a másik lehet, és azt utálom. Nem szeretem a hazug és önző embereket, és ilyen az is, aki másra fogja saját gyávaságát (és a bátorság nem egyenlő a provokálással).
2010. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/167 anonim ***** válasza:
63%
Igenis vannak abnormális dolgok (ezért van rá szó is). Azért, mert valami előfordul, attól még nem lesz normális, mint ahogy a sziámi ikerség sem az. Pedig elég sűrűn előfordul az is. És az sem normális, legfeljebb teljes mértékig elfogadható, ha vki nem akar gyereket, hiszen belénk van kódolva a szaporodni vágyás, akarás. Mellesleg ezért is tartom rendellenességnek a homoszexualitást. Tehát valószínűleg az sem normális.
2010. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/167 anonim ***** válasza:
63%

Hát szerintem meg a természet nem csinál olyan dolgot ami nem normális mivel nem azt akarja hogy kipusztuljunk. Márpedig a természet azt tette velünk hogy amikor eljutottunk egy fejlettségi szintre, mi az emberi faj, szabad döntést adott nekünk hogy akarunk-e szaporodni, mivel az ösztönt mára helyettesíti a fejlettségünk. Nincs szükség arra hogy mindenki agyba főbe szüljön és hogy ez legyen a legfontosabb feladata, mert ott az eszünk és máshogy is meg tudjuk oldani. Arról már nem is beszélve hogy túlnépesedés van a földön. Innentől kezdve teljesen normális ha valaki nem akar gyereket, utoljára akkor nem volt normális amikor még mint az állatokat, csakis az ösztönök irányítottak. Arról nem is beszélve hogy a gyerektelenek is fontos szerepe van a társadalomban, sőt az állatoknál is akkor is ha ezt nem akarják elismerni, vannak fontos dolgok amiket nem lehet gyerekek mellett csinálni de ha én nem is vagyok világmegváltó zseni akkor is jogom van normálisként számon tartatni. De ez még mind semmi a gyerekek elitélik egymást ha az egyik jól tanul vagy nem menőzik velük, a felnőttek nem tudják elfogadni ha valaki nem akar házasodni vagy egyszerűen csak más elveket vall pl nevelésben stb. Semmit nem tudnak elfogadni, nem csak a "természetellenes" dolgokat.

A homoszexualitás rendellenesség, de nem betegség és nem utálni való dolog, és nem is tehet róla az ember, nem fertőző és semmi egyéb. A homoszexuálisnak ugyanúgy joga van élni, boldogan élni. És ha egy heteró kézen fogva jérhat az utcán vagy megcsókolhatja a párját az utcán akkor had tegye már egy meleg is. Felvonulásokat meg minden szervezet csinál. Akik szemetek vagy tangában rázzák a fenekük a kamionon azokkal nem az a baj hogy melegek hanem hogy sz*r emberek, és ilyenek lennének akkor is ha nem lennének melegek, mint ahogy a nem melegek között is van ilyen. Be lehetne vallani hogy eddig is utálták a melegeket, a felvonulás csak egy jó indok, mert olyan sem volt mindig.

A vallást pedig nem itélem el csupán van benne pár dolog ami túlzás és nem reális és ezt mindenki belátjhatja, kivéve ha fanatikus, az pedig a másik amit elitélek de az viszont káros és rossz is és nem hiszem hogy az igazi vallás fanatikus lenne. Azt sem kell tagadni hogy a vallás nem egy "szép" dolgot tett a múltban hogy irányítsa a népet.

2010. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!