Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled azokat a melegeket,...

Elítéled azokat a melegeket, akik heterónak hazudva magukat családot alapítanak, gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 01:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/167 anonim ***** válasza:
14%

Igen elitélem. Egy gyermeket sincs joga a gyámügynek melegek ,biszexuálisak,vagy transzfesztiták kezébe adni,bármilyen nyüvös törvényt hoznak a homo politikusok.

Én pl. LMP-re szavaztam,és máris kiderült,hogy támogatják a melegházasságokat :-((

2010. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/167 anonim ***** válasza:
16%

"Ha viszont te erre mégse vállalkozol, és tartasz az egyedülléttől, és megpróbálsz a társadalomnak eleget tenni, legalább annyit tegyél meg, hogy már első perctől legyél őszinte, és ne élj hazugságban, ha így teszel, az, akinek ez ebben a formában is meg fog felelni, hálás lesz azért, mert őszinte vagy"


Ez baromság!!! Szted melyik csaj menne ebbe bele? Hogy előre borítékolva van h szar lesz a szexuális életük, h egy meleg lesz a gyere apja, akinek példát kellene mutatnia, stb... teljesen esélytelen a dolog, ha elmondja. Még hetero kapcsolatra is nehezen lehet csajt találni, nem hogy ilyenre.

2010. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/167 anonim ***** válasza:
90%
11:14 Igazad van inkább adjuk alkoholista szülők kezébe, akiknek csak az állami támogatás miatt kell! Mellesleg kva okos lehecc ha téged meglepett h az LMP liberális :D lol
2010. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/167 anonim ***** válasza:
90%
Nem ítélem el őket jobban, mint azokat a hetero házaspárokat, akik már utálják egymást, de együtt vannak mert összetartja őket a közös ház, gyerek stb. Ugyanúgy hazugság, és ebből azért sokkal több van.
2010. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/167 anonim ***** válasza:
90%

Nem is értem,mi köze a szexuális hovatartozásnak ahozz,h ki milyen apa,anya...

a lényeg,h boldog kiegyensulyozott családban nőljön fel a gyermek...

legyen ez bármiylen vallású,faji stb. hovatartozás!

Szóval ha családot szeretnél,ami természetes,vágj bele! de légy őszinte a leendő pároddal! sok sikert!:-)

2010. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/167 anonim ***** válasza:
31%

"Ha valaki férfival hál úgy,ahogy asszonnyal szoktak hálni,akkor utálatosságot követ el,ezért halállal lakoljon"Lev20,13).

Persze az Új szövetség könnyebb szövetség,itt a Földön nem kövezik halálra már őket. De a gyerekáldás ÁLDÁS Istentől való akkor is ,ha nem hiszünk benne. Szerintem elítélendő alapból,hogy olyan törvényeket próbálnak beerőltetni ami engedélyezi az örökbefogadást nekik. Ha HAZUDNAK,hogy elérjék céljukat az még rosszabb szerintem.

2010. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/167 anonim ***** válasza:
66%
11:46 azaz te elvennéd tőlük a gyerek lehetőségét? Ne fogadjanak örökbe, de sajátjuk se legyen? Az élet egyetlen igazi értelmét, a gyereket képes lennél elvenni valakitől, csak azért, mert neked nem tetszik a "viselkedésük"?
2010. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/167 anonim ***** válasza:
74%

Nem ítélem el.Amíg, ha kiderül rettenetesen sok hátrányát szenvedi a meleg, családja csak így lehet legálisan. Hány hetero házasságban sincs szerelem! A szeretet is összetarthat.

11:46 -Menj a bibliáddal a hitgyülibe, és ott ne legyenek homokosok. Milyen jogon kényszerítenéd a hitedet másra?

Vagy a templomba. Ha neked ilyen a hited, akkor higgy.Ne legyen kötelező a többi emberre.Homoszexualitás is csak lehetőség, nem tette senki kötelezővé.

2010. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/167 anonim ***** válasza:
30%

11:48-as NEM én venném el tőlük a gyerek lehetőségét,hanem ők veszik el maguktól amikor egymás sz.-s análjába döfködik,ok? Ez az ő döntésük,így nem lehet gyereket csinálni,csak aranyeret,vastagbél rákot egymásnak.De ez nem miattam van.

Eü. dolgozó

2010. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/167 anonim ***** válasza:
84%
Sok liberális gondolkodású barátom van akik két dologban szigorúak (homoszexualitás és a drogok) Minden egyéb területen liberálisak-ez van-,bár szerintem az SZDSZ is emiatt vesztette el a választóit.Persze voltak más hibák is,de ez a téma most nem erről szól!
2010. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!